Зворотній ефект!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Істерія, маразм, умопомєшатєльство — як інакше можна назвати те, що подається на сайтах «Щит і меч» та «Васильків інфо». З першим все зрозуміло. Щодо «Васильків інфо» трішки складніше. Сайт є комерційним і, очевидно, тому, його власник за рахунок оприлюднення вже «використаних» на сайті «Іващенка і Ко» до непристойності скандальних матеріалів хоче хоч-якось підвищити відвідуваність ресурсу, яка останнім часом впала до неприпустимо низького рівня.

По великому рахунку, безпосередній автор цього"дерьма" не є особою, на яку потрібно звертати якусь увагу. Він звичайний «ЧМО» — (чоловік морально обмежений).  

На нашу думку, три перших слова в цій нашій темі можна адресувати людям, які відіграли вкрай негативну роль в новітній історії Василькова і прізвища яких в позитивному плані часто згадуються в публікаціях колишнього і сьогоднішнього прислужника витуреного з міста бізнес-мера...

І накінець. Люди, які сподіваються за допомогою Гаврилюка звести рахунки з нинішнім міським головою В. Сабадашем, повинні розуміти, що послуги такого типу людей, як Гаврилюк, неодмінно приведуть до зворотнього ефекту.

Правда, інших виконавців їхньої волі у Василькові з вогнем не знайти...

Зворотній ефект!.: 1 комментарий

  1. Венат 28.02.2017 at 22:32

    Що стосується Гаврилюка: — його б енергію та в продуктивне русло (тільки без упоминань про ...Сабадаша з його сторони).

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.