Звіт депутата Шпильової О.С. («Сила Людей»)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Звіт про роботу депутата Васильківської міської ради VII скликання Шпильової Олени Сергіївни у 2017 р. Виборча дільниця № 17: вул. Михайла Грушевського: 2- 8, 21- 25, 31, 35, 37-49, 53.Звітній період: квітень 2017 – жовтень 2017 р.р.

Повне ім`я, дата народження: Шпильова Олена Сергіївна, 30.05.1980 р.н.

Місце роботи: тимчасово не працюю.

Контактні дані: телефон: 050 388 56 48
електронна пошта: [email protected]

Адреса громадської приймальні депутатської групи «Відсіч»: м.Васильків, вул.Соборна,93.

Прийом громадян здійснюється в громадській приймальні депутатської групи «Відсіч» за попереднім записом та згідно графіку у Васильківській міській раді.

Партія, від якої була обрана — Політична партія «Сила Людей».

Дата визнання депутатом Васильківської міської ради VII скликання: 05 квітня 2017 р.

Членство в групах: член депутатської групи «Відсіч».

Робота в депутатських комісіях: член постійної комісії Васильківської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та реклами.

За звітній період відбулося 6 сесій, 4 засідання постійної постійної комісії Васильківської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та реклами.
За звітній період відвідала всі пленарні засідання і засідання відповідної комісії.

З метою захисту інтересів виборців мною було опрацьовано:
— довідки — 51;
— депутатські звернення — 25;
— акти обстеження матеріально-побутових умов — 22;
— характеристики – 10;
— оформлено соціальні виплати по програмі «Турбота» особам, які того потребували.

Прийом відвідало — 124 виборці;
Проведено зустрічей з виборцями — 9.

Заходи, проведені на виборчому окрузі та на прохання мешканців міста:
В квітні 2017 року було ініційовано і проведено толоку толоку у В/м-11на алеї між буд. 17 та вул.Бурки та в лісовій смузі по вул.Бурки спільно з депутатом Васильківської міської ради VII скликання Твердохлібом В.В. та небайдужими мешканцями.
В квітні 2017 року брала участь в організації і проведенні “Дня здоров’я” в ЗОШ № 9 спільно з з депутатом Васильківської міської ради VII скликання Твердохлібом В.В. та представниками ГО “ВС “ВІДСІЧ”.
За дорученням мешканців буд.№ 23 по вул.Грушевського було направлено депутатське звернення про виділенння коштів на ремонт внутрішньобудинкової мережі водопостачання, який було здійснено після відповідного голосування на черговій сесії Васильківської міської ради.
За дорученням мешканців буд.№ 25 по вул.Грушевського було направлено депутатське звернення про покриття рубероїдом та смолою козирків під’їздів, яке було проведено влітку 2017 року.
На численні скарги мешканців міста стосовно неналежної якості водопровідної води, ініціювала через звернення до народного депутата України Романюка В.М. перевірку контролюючими органами використання у 2016 році коштів державної субвенції в розмірі 9452967 гривень, виділеної Кабінетом міністрів України на капітальне будівництво водонапірного водогону. Проводиться перевірка, ініційована верховною радою України.

Систематично здійснюю роз`яснювальну роботу серед населення, особисто та через соціальні мережі, на тематику охорони довкілля, запобіганню спалювання листя та сміття мешканцями, забруднення водойм стічними водами та інше.

Беру участь у громадських слуханнях, засіданнях та зборах інших громадських організацій міста на яких розглядаються важливі питання для нашого міста. Регулярно відвідую навчання для депутатів, організовані Інститутом Політичної Освіти та навчальним центром ПП “Сила Людей”.

Завжди відкрита до діалогу і спільного вирішення актуальних проблем.

Депутат Васильківської міської ради
VII скликання О.С.Шпильова

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.