Звіт депутата Федорової Л.О. («Сила людей»)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Я, Федорова Людмила Олексіївна, депутат Васильківської міської ради VII скликання, відповідно до вимог Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад» звітую перед громадою міста щодо своєї роботи у міській раді, її органах та на виборчому окрузі.

Партія, від якої була обрана: політична партія «Сила людей»

Дата обрання депутатом Васильківської  міської ради: 25.10.2015 р.

Членство у фракціях (групах): голова депутатської групи «Відсіч»

Назва комісії, до якої обраний депутат та назва посади в комісії: постійна комісія міської ради з питань житлового та шляхового будівництва і архітектури. Член комісії.

  • контактний телефон: 0971816823
  • адреса приймальні: м. Васильків, вул.Володимирська, 2.

За звітний період відбулось 16 сесій ради, 8 засідань постійної комісії міської ради з питань житлового та шляхового будівництва і архітектури, членом якої я є. Також приймаю активну участь у всіх постійних та тимчасових комісіях Васильківської міської ради та виконавчого комітету Васильківської міської ради.

За звітний період, з поважних причин, пропустила 1 пленарне засідання.

З метою захисту інтересів виборців мною було ініційовано:  депутатський запит щодо скасування Рішення Виконавчого комітету Васильківської міської ради Київської області від 25.07.2017 року № 314 «Про встановлення тарифів на комунальні послуги з централізованого водовідведення (очистки стічної води), які надає Колективне підприємство «Васильківська шкіряна фірма».

Також я виступила співавтором програми  партиципаторного бюджетування (бюджет участі), який передбачає активну участь громади міста у розподілі частини бюджету та обрання пріоритетних напрямків розвитку міста.

Приймала активну участь, як депутат, як член постійної депутатської комісії з питань житлового та шляхового будівництва і архітектури в обговоренні детальних планів центральної частини міста,  вул. Кобилянської, вул. Соборна.

За звітний період входила до складу трьох тимчасових комісій Васильківської міської ради для вирішення нагальних і болючих питань життєдіяльності міста.

Мною було направлено 10 депутатських звернень; видано 70 довідок,  10 характеристик, зроблені акти обстеження матеріально-побутових умов громадян.  На особистому прийому прийнято  більше 100 громадян .

У своїй діяльності дотримуюсь чинних правових норм, веду боротьбу із порушенням законних прав громадян.

Приймаю участь у громадських слуханнях, семінарах, навчаннях та  зборах громадських організацій міста на яких розглядаються  важливі питання для нашого міста.

Депутат Васильківської міської ради Федорова Л.О.

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.