Зверніть увагу на екологічне лихо в с.Барахти!!! (Відео)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Санітарно-гігієнічною та бактеріологічною лабораторіями Васильківсьої районної санітарно-епідеміологічної станції досліджено проби води з місця зухвалого забруднення довкілля місцевим фермерським господарством «Кедр» (власник — Константінов А.І.). Раніше сайт «Рідне місто» повідомляв загал про те, що в с.Барахти, Васильківського району попри будь-які заборони та дотримання природоохоронного законодавства ФГ «Кедр» проводить несанкціонований вилив великої кількості рідкого свинячого гною прямо в захисну смугу та в русло річки Барахтянка, яка розташована в природоохоронній місцевості «Васильківські карпати».

Дані лабораторних аналізів виявилися просто шокуючими. Адже в пробах струмкової та криничної води виявили надзвичайно небезпечні речовини. Зокрема такі, що можуть з великою вірогідністю спричинити масові захворювання на сальмонельоз. (Див. Висновки райСЕС).
Повідомлення про факт екологічної катастрофи призвело до вибухової реакції в районній адміністрації і про це одразу ж довідався голова КОДА А.Й.Присяжнюк. Також, зверненнями барахтянської громади було проінформовано міністерство екології та природоохоронну прокуратуру, вжито попередніх заходів по припиненню виливу смердючих нечистот, а також залучено до висвітлення широким масам центральні телеканали.

Через особливості ландшафту шкідливі речовини за течією вже потрапили в стави сусіднього села Погреби.

Допомогу у вирішенні даного інциденту з господарством-порушником пообіцяли надати представники місцевих осередків українського козацтва. Як виявилося, мало кого в районі стурбував факт забруднення місцевості, грунтових вод, річки та криничної води. Більше того, чомусь не поспішають з висновками місцеві правоохоронці, які мали б виконувати розпорядження та постанови центральних органів державної влади про охорону довкілля.

Барахтянська сільрада закликає керівництво району вжити відповідних заходів і притягнути до суворої відповідальності ФГ «Кедр», яке неодноразово попереджалось про недопущення екологічного лиха та створення належних умов утилізації відходів продуктів життєдіяльності та розпаду тварин.

Зверніть увагу на екологічне лихо в с.Барахти!!! (Відео): 3 комментария

 1. Максим 03.04.2012 at 12:46

  А кого ви просите звернути увагу! Сабадаша?

  Судяч з того що це все коїься не один рік,то 50 свиней ті що задекларовані є власнісю голови РДА Сабадаша ну і декілька хвосів Присяжнюка

 2. admin 03.04.2012 at 13:19

  Репортаж про екологічне лихо в Барахтах буде показано в п'ятницю на Першому національному в вечірньому випуску новин. Слідкуйте за анонсами!

 3. Болт 04.04.2012 at 18:57

  ни(модерація) этому константинову не будет. он уже порешал все свои вопросы через черпака.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.