Звернення міського голови Володимира Сабадаша

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні Васильківський міський голова В.І.Сабадаш звернувся до мешканців м.Василькова з приводу подій, які відбуваються останнім часом у Києві, та у зв"язку з цим, у Василькові.
У зверненні мова йде про шляхи забезпечення стабільності у місті та уникнення конфліктних ситуацій і протистоянь.

ГО «Рідне місто» вважає це звернення міського голови своєчасним,виваженим, та таким, що відповідає інтересам територіальної громади.
В той же час ми сподіваємось, що В.Сабадаш розуміє, що однієї заяви для досягнення зазначеної мети, замало. Потрібні негайні кроки щодо усунення причин, які тривалий час турбують громаду і заважають відновленню довіри мешканців Василькова до нинішньої міської влади.

Повний текст звернення В.Сабадаша читайте на нашому сайті найближчим часом.

Звернення міського голови Володимира Сабадаша: 5 комментариев

 1. Влад Сергієнко 21.02.2014 at 21:49

  Перші кроки: вихід з ОЗУ партія регіонів, заява про відставку з посади, яку здобуто фальсифікацією виборів і призначення повторних виборів Васильківського міського голови.

 2. ЯКІВ 22.02.2014 at 03:40

  Тільки не треба Сабова на пост міського голови пропонувати, слабенький він, як кандидат, обмежений дуже вузькою спеціалізацією і не харизматичний. Може, як людина, він і непоганий, але це ж не професія. Діючий міський голова хоч і регіонал, але нормальний фахівець і порядна людина. Кращих варіантів серед кандидатів на виборах міського голови для Василькова, будемо дивитись правді у вічі, не було. Не ображайтесь, але такі проекти, як «Сабов -мер Василькова» можуть у разі успіху породити другого Іващенка, з різницею тільки що дерибанити вже нема чого, всьо украдено і роздерибанено до нас...

 3. Активист 22.02.2014 at 10:34

  А как же кормушка к которой они рвались и рвали попу, Сабов мер? Не смешите меня!!!!

  Как бы там не было, но лучшего мера чем Сабодаш Васильков не видел и альтернативы сейчас НЕ ВИДНО!!!!!!!!

 4. Nazar 22.02.2014 at 12:28

  Гришку на трон , сабова в меры!!!!! Сергеенка головою рады, семенця замом,паджекидзе деректором комунального! Вси до корита!!!

 5. Група ВТМ 22.02.2014 at 20:21

  Є достатньо кращих фахівців які могли б управляти містом але вони або не в партії влади або немає грошей на вибори тому що чесно виграти вибори не можливо вибори 2013 у Василькові цьому підтверження а стосовно Сабодаша , Сабова то професіоналізму тут

  і близько немає.

  Назаре згодні що Гришу на трон, Сабова в громадську авіацію, Сергеева головним

  ветеринарним лікарем ,Семенцю 2 га землі,а з Паджекідже потрібно вести перемовини

  на що він згоден .

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.