Звернення міського голови Володимира Сабадаша (повний текст)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Шановні васильківчани! Події, які відбуваються в місті Києві неминуче позначаться і на ситуації в нашому місті. Дякуючи мудрості мешканців міста, професійним діям міськрайонних правоохоронних органів, активності громадськості, керівникам підприємств та установ,організацій, директорам комунальних підприємаств,бізнесменам, підприємцям, управлінням в місті забезпечено стабільну роботу всіх галузей життєзабезпечення та належний порядок.

В звичайному режимі працюють дитячі садки, загальноосвітні школи, позашкільні та навчальні заклади, підприємства, заклади торгівлі, в будинки подається електроенергія, газ, вода, контролюється стан доріг, вивозиться сміття.

Звичайно, у вас виникають питання щодо тієї хвилюючої ситуації, яка виникла в місті 20 лютого 2014 року в другій половиня дня. Багато з вас бачили тимчасово перекриту автомобільними шинами проїзну частину вулиці Грушевського, зібрання здебільшого молодих людей на центральній площі міста з бітами та в шоломах, які зібрались для захисту міста від дій деструктивних та екстремістськи налаштованих сил.

Хоч ця інформація і не знайшла свого підтвердження, міська влада, керівництво міськрайонних правоохоронних органів та громадські активісти зробили все можливе для того, щоб утримати ситуацію під контролем, не допустити неправомірних дій, правопорушень.

В місті оперативно був створений штаб із керівників управлінських структур різних сфер. Негайно була досягнута згода із активістами гроиадськості на спільні дії щодо забезпечення правопорядку на території міста, визначені завдання спільним з працівниками міліції групам,які були розміщені на всіх в"їздах в місто з метою недопущення екстремістські налаштованих осіб. Штаб провів два засідання о 18 годині та 20 годині в малому залі міського будинку культури.

До роботи в штабі були залучені ветерани спецпідрозділів Збройних Сил України, ветерани-офіцери, виділені необхідні транспортні засоби, відпрацьований зв"язок між передовими групами та інформування про перебіг подій, визначені старші та відповідальні за людей. Саме це дало змогу уникнути будь-яких силових сценарієв, провокацій, правопорушень. В лікарні міста не було доставлено жодного потерпілого у вечірні та нічні години. 20 лютого цього року не допущено погромів та руйнувань майна міської громади.

Звичайно, таку ситуацію я не можу назвати звичайною, але їх не повинно бути в нашому житті.

Згідно Конституції України кожному громадянину гарантуються права і свободи, і які б політичні уподобання ми б не мали, ніхто і нікому не дає права створювати небезпеку для життя і здоров"я громадян, здійснювати самосуд чи дії, які несумісні з законодавством України.

Я прошу лідерів політичних партій і громадських організацій, мешканців міста, не нагнітати ситуацію, утримуватись від дій, які можуть мати непередбачувані наслідки.

Питання мають вирішуватись за спільним «круглим столом». Це єдиний шлях забезпечення стабільності в місті, уникнення конфліктних ситуацій і протистоянь.

Я звертаюсь до батьків. Ми цінуємо і розуміємо ентузіазм і енергію молодих людей, але біти, арматура, шоломи — це не той шлях, який потрібен молодій людині, тому утримуйте своїх дітей від необачних дій.

Ми всі сумуємо за загиблими в протистоянні на Хрещатику. Ми єдині в тому, що цей кошмар повинен припинитися і більше не повторюватися ніколи.

Я бажаю всім мешканцям міста Василькова, Васильківського району, всім його гостям добра, здоров"я, миру і сподівання на краще життя. Хай вас і ваші сім"ї береже бог. Давайте спільними діями зміцнювати та розвивати наше місто.

Васильківський міський голова В.Сабадаш

Звернення міського голови Володимира Сабадаша (повний текст): 8 комментариев

 1. Влад Сергієнко 22.02.2014 at 12:07

  Насмішив. Краще б так оперативно і своєчасно на сайті Васильківської міської ради з'являлася публічна інформація і рішення сесій, що згідно закону потрібно робити в пя'тиденний робочий термін.

  Стосовно так званого «оперативного штабу», то на його зібрання вчора о 10-й ранку прийшли два чоловіки начальник ККП Андрій Оглоданий і ще один молодий чоловік, прізвища якого я не знаю. Я все це бачив на власні очі.

  Все решта — примітивна джинса. До мобілізації Василькова ніякий Сабадаш з його оперативними штабами відношення не має.

 2. Nazar 22.02.2014 at 12:22

  Васильков за сабова!!! И наших активистив у замы , семеця, паджекидзе, грышу,саломатова!

 3. Група ВТМ 22.02.2014 at 21:42

  Влад Сергієнко ми Вас підримуємо що Сабодаш з його командою тільки керував на словах, по інформації деяких депутатів після 2 годин ночі Васильків можна було брать голими руками. Сабов і його активісти спали, місто охороняли міліціонери по 2 працівника на вїздах в Васильків. Вся правда 20 лютого в ценрі міста є у Гаврилюка, який вів зйомку, але чому він це не виклав на " Щит і Меч " це уже до нього запитання. А те що Пикарський показав на ВТМ Героїв Василькова це не можна назвати нормальними діями, тим паче що Пікарський не вів зйомку подій 20 лютого. Що стосується А, П Боровика щоб щось констатувати потрібно приймати участь у подіях, які стались 20 лютого.

  • Влад Сергієнко 23.02.2014 at 11:40

   Те що показав Пекарський при всій моїй апатичності і повному ігноруванні його «телепродуктів» називається джинсою. Суб'єктивні сюжети це одне. А от джинса — це ганебне явище, притаманне продажним брехунам. Тим більше, що його взагалі не було під час цих подій.

   Стосовно так званої «самооборони» спільно з МВС, то забезпечення роботи «оперативного штабу» обмежилося наданням приміщення в будинку культури, яке й так належить громаді та купівлею чаю з печивом. Повторюю ще раз, що на 10.00 ранку в «оперативному штабі» знаходилися лише Андрій Оглоданий і ще один чоловік.

   Чому нема відео Гаврилюка, як громада свистом зустріла промову Сабадаша не знаю. Але на жодні регалії і преференції не зазіхаю. Запевняю, що налагоджено інформування громади, яка за кличем може зібратися для захисту міста проти непроханих гостей і мародерів.

   Просто всі намагаються бути у тренді і перетягнути ковдру на себе. Це нормально і властиво багатьом людям. Тим більше, коли Епоха Золотого Унітазу добігає кінця, а з посадами розтаватися нема бажання.

 4. admin 22.02.2014 at 23:07

  Групі ВТМ: — останнім часом ви згадуєте нас «по -ділу і без діла». На нашу думку, це пов"язано з тим, що ми оприлюднили інформацію про підтримку депутатом Грушкою виділення земельних ділянок по вул. Михайлівській немешканцям м. Василькова, а також про виведення з ладу (розмороження) систем опалення та водопостачання басейну «Хвиля», що привело до нанесення збитків на сотню тисяч гривень. Ця аварія сталась за часів керування Грушкою «Тепломережею», і ним разом з Іващенком, була прихована від громадськості.

 5. патриот 23.02.2014 at 13:54

  Я на месте Сергиенка и Гаврылюка не сильно радовался тому, что происходит! По решению Рады с минуты на минуту выпустят всех патриотов Украины. А это значит не сегодня завтра в городе появится Игорь Мосийчук с побратимами. Я думаю с благодарностью к Крикунову, Гаврылюку и Сергиенку он не задержится. Так что ребята ждите ответку за все, что вы сделали.

 6. ЯКІВ 23.02.2014 at 16:49

  Мені здається, що Мосійчук розуміє, хто насправді його запроторив до в"язниці. Гаврилюк і Сергієнко були там на других, а може й на третіх ролях. Самими головними замовниками були ті, на кого було основне полювання. От подумайте, що можна взяти з того Сергієнка та психічно нестабільного Гаврилюка? Інше діло грішми пахне Іващенко та конвертаційний махінатор та, за сумісництвом — головний фальсифікатор — Крикунов. Здають зазвичай не вороги, а «друзі», яким багато чого відомо, на відміну від ворогів. І, до речі, якщо Ігор вийде, я б йому не радив сильно буянити, оскільки справжніх друзів у Василькові в нього не так уже й багато, а можливо і зовсім немає, через його не зовсім чесну діяльність. А от щодо тих, хто чекає на нього для «разговора по душам» то таких збереться чимала черга, і це не рахуючи тих, кому він винен серйозні гроші.

 7. Група ВТМ 23.02.2014 at 21:07

  А,П, Боровику ми тільки за правдиву інформацію а не за плітки . Що стосується Мосійчука і

  Крикунова то якщо Сабодаш або нова влада підніме питання про перевірку їхньої діяльності то Мосійчук піде на другий термін а Крикунов на перший хоча у них і раніше

  були проблеми із законом.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.