Звернення голови ГО «Рідне місто» А.П.Боровика до керівників місцевих осередків політичних партій

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Анатолій Боровик

Вже скоро ми будемо агітувати виборців м.Василькова. щоб вони в день виборів до Верховної ради України проголосували за конкретну політичну силу та її висуванця по мажоритарному округу.

Але, чи можемо ми вже сьогодні спокійно спостерігати за тим, що відбувається в нашому місті останнім часом? А це – беззаконня, тотальна корупція, неприховане розкрадання власності територіальної громади, комунальний «бєспрєдєл» і таке інше.

З чим ми вийдемо до виборців, які обовязково запитають – а що ви зробили для того, щобнавести порядок у Василькові; що ви зробили для того, щоб угамувати непомірні апетити Іващенка та його найближчого оточення.

Переконаний, що голослівним закликам васильківці вже не повірять.

Вважаю, що місцеві організації політичних сил, заручившись підтримкою обласних та центральних органів політичних сил здатні привернути увагу керівництва держави до сьогоднішньої критичної ситуація у Василькові, яка вже найближчим часом може стати неконтрольованою.

У зв'язку з вищевикладеним, пропоную керівникам місцевих партійних організацій здійснити необхідні заходи щодо утворення ініціативної групи для проведення спільних акцій по нормалізації ситуації у нашому місті та недопущення його подальшого пограбування.

З повагою, голова ГО «Рідне місто»,
Анатолій Павлович Боровик,
Контактний телефон: 096 236 41 50

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.