Звернення до пайовиків (ч. 2.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Відмітим тільки одне, як можна було вибрати керівний орган Васильківської РССТ, коли спілка не відповідає а ні Статуту, а ні Законам України.

Тому ми чітко і сьогодні, шановні пайовики, кажемо, що управління Васильківської РССТ є нелегітимним.

Не можна не зазначити, що як тільки прийшли до влади, тут же вирішили, що пайовик не має до майна ніякого відношення, і от вже майже три роки добре паратизує на цьому майні, здавши його в оренду Паратизуючи на майні пойовиків, голова правління має новеньку іномарку як службовий автомобіль з персональним водієм, добре обладнаний кабінет, посадовий оклад, що значно перевищує оклад народних обранців і навіть прем"єр- міністра.

Не менш важливо. Слід відмітити, що значну частину цього майна віддано в оренду рідним і близьким, 75% — членам правління, яких ви обрали.

Такий стан справ у Васильківській РССТ задовольняє сьогодні перш завсе керівника, якому не потрібно нічого робити і непогано жити.

Цей керівник сьогодні переконаний, що колективна відповідальність — це жодної відповідальності. Але він помиляється.

Сьогодні керують ті, хто хто матеріально залежить від цих колективних рішень. Тобто, вони сьогодні самі вирішують, скільки їм платити за оренду, хто і як їм зробить капітальний ремонт і т.ін.

Тому і сьогодні, шановні пайовики, ми застерігаємо вас, щоб матеріально залежні люди не попали в керівні органи, які будуть вирішуватим власні проблеми. Делегуйте туди пайовиків, які будуть захищати ваші інтереси. Сьогодні ми разом з вами маємо відповісти на основне пеитання — що робити далі?

На нашу думку, є два рішення:

1.Ліквідувати Васильківське РССТ за рішенням загальних зборів, його майно розділити між членами, що входили до складу споживчих товариств.

2. Інший шлях перетворення Рсст в СТ кооператорів Васильківщини. Це сьогодні, на наш погляд, самий вірний шлях і найбільш простий. Слава богу, що з цим на останній раді погодилось правління райспоживспілки. Але слід зауважити, що це погодження звучить уже в котрий раз. Причому роботу комісії, яка вже прийняла цілий ряд організаційних рішень,голова праліннявела нанівець.

Ми впевнені, що перетворення Васильківської РССТ в СТ кооператорівВасильківщини дасть відповіді на головні питання, а саме

— 1 Це те, що таке СТ буде відповідати вимогам Законіва України — «Про споживчу кооперацію», «Про кооперацію» , іншим нормативним актам, ак також Статуту, що дасть можливість працювати в правовому полі... (продовження буде)

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.