Звернення депутатів Васильківської міської ради до Голови Верховної ради України Андрія Парубія...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

     04 грудня 2018 року  було зареєстровано проект постанови  Верховної Ради України  № 9361 «Про призначення позачергових виборів депутатів Васильківської міської ради та Васильківського міського голови Київської області» (далі проект Постанови). Ініціаторами цього проекту стали народні депутати України  Павло Кишкар   та Віктор Кривенко. Васильківська міська рада Київської області висловлює свою стурбованість  діями окремих народних депутатів України які направлені на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації  у  місті, особливо,   напередодні чергових виборів Президента України.

 Як стверджують автори законопроекту, підставою  для внесення проекту Постанови  стали факти порушень Конституції України та чинного законодавства України Васильківським міським головою,  посадовими особами органів місцевого самоврядування та виконавчої влади у м. Васильків,  а також дестабілізація соціально-політичної ситуації у місті. З їх міркувань, завдяки неналежно організованій роботі міського голови та міської ради у місті Василькові «зірвано опалювальний сезон, через що відсутнє  опалення дитячих садочків та шкіл міста, а також інших об‘єктів інфраструктури».

Крім того, автори проекту, як підставу для призначення позачергових виборів міського голови та міської ради зазначають, -  «чисельні порушення, корупційну діяльність і дестабілізацію соціально-політичної ситуації в місті Василькові».

Зазначена інформація не відповідає дійсності та є недостовірною, з огляду на наступне.

По перше, опалювальний сезон в місті Василькові розпочато вчасно  та в повному обсязі, зокрема,  згідно рішення виконавчого комітету  Васильківської міської ради  №383 від 18.10.2018 року «Про початок опалювального періоду 2018/2019 року в м. Василькові Київської області». 

       Тепло безперебійно постачається у школи ,  дитячі садочки  та житлові будинки мешканців міста.

По друге, на даний час соціальна  ситуація в місті є стабільною, жодних мітингів, пікетів, протестів, демонстрацій чи інших масових заходів щодо роботи органів місцевого самоврядування  за останні три роки  не відбувалося.

По трете, економічна ситуація у місті   залишається також  стабільною і демонструє  позитивні тенденції росту  з огляду дохідної частини місцевого бюджету.

Робота Васильківського міського голови ,  депутатського корпусу ради, виконавчого комітету та інших виконавчих органів  ради постійно   зосереджується  на розв’язанні соціально-економічних проблем  та забезпеченні життєдіяльності міста.

Мешканці  міста систематично інформуються про діяльність міської влади  під час особистих зустрічей міського голови та депутатів ради  , а також завдяки телебаченню, електронним та друкованим засобам масової інформації. На офіційному  веб-сайті Васильківської міської ради розміщуються  проекти  рішень виконавчого  комітету та міської ради, а також матеріали  з пріоритетних питань муніципальної  політики,  про події в економічній, соціальній, культурній та інших сферах.

В той же час, саме необґрунтована ініціатива народних депутатів України Віктора Кривенка та Павла Кишкаря щодо призначення позачергових виборів депутатів Васильківської міської ради та Васильківського міського голови, без належних на те правових підстав, є най вірогіднішим приводом для  погіршення  стабільної соціально-політичної ситуації в місті Василькові.

Нажаль, внесення проекту Постанови  підриває  авторитет законно обраних органів влади у місті Василькові, оскільки така ініціатива є передчасною та  суперечить вітчизняному законодавству, зокрема частині 3 статті 14 Закону України « Про місцеві вибори», яка чітко визначає, що позачергові вибори міської ради та міського голови призначаються Верховною Радою України у разі дострокового припинення повноважень міської ради чи/та міського голови.

Наголошуємо, що на сьогоднішній день повноваження Васильківської міської  ради   та Васильківського міського голови достроково не припиненні,  тому проект Постанови  не відповідає вимогам Конституції України, Законам  України «Про місцеве самоврядування в Україні», та  «Про місцеві вибори».

 На підставі вищевикладеного,  відповідно до ст. 93 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» просимо :

  1. Запросити на засідання комітету, якій буде визначений для розгляду проекту Постанови № 9361 від 04 грудня 2018 року «Про призначення позачергових виборів депутатів Васильківської міської ради та Васильківського міського голови Київської області» Васильківського міського голову та представників депутатського корпусу Васильківської міської ради.
  2. Повернути внесений проект постанови  №9361 від 04 грудня 2018 року «Про призначення позачергових виборів депутатів Васильківської міської ради та Васильківського міського голови Київської області» без його включення до порядку денного сесії та розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України.

Звернення депутатів Васильківської міської ради до Голови Верховної ради України Андрія Парубія...: 1 комментарий

  1. Дон Корлеоне 08.12.2018 at 15:29

    А який ідіот-юрист писав це звернення? Як можна повернути проект постанови без його розгляду на пленарному засіданні ВРУ? Яким законом такий порядок дій ВРУ передбачено?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.