Зустріч проігнорували...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Депутати Васильківської міської ради від ВО «Батьківщина» А. Дерев"янко, Л. Лущик, В. Сіранчук, С. Сергієнко, бюро організації у повному складі, в т. ч. заступник міського голови І. Майстер, разом з головою організації О. Слончаком проігнорували зустріч члена ЦКРК ВО «Батьківщина» Григорія Костинського з мешканцями Василькова.

Чи отримає цей демарш слончаківців належну оцінку Юлії Тимошенко, побачимо вже найближчим часом...

Зустріч проігнорували...: 3 комментария

 1. Думка 26.09.2017 at 20:14

  «Депутати Васильківської міської ради від ВО «Батьківщина» А. Дерев»янко, Л. Лущик, В. Сіранчук, С. Сергієнко, бюро організації у повному складі, в т. ч. заступник міського голови І. Майстер, разом з головою організації О. Слончаком проігнорували зустріч члена ЦКРК ВО «Батьківщина» Григорія Костинського з мешканцями Василькова."

  Якщо ігнорує верхівка БЮТу населення, то мабуть і населення зрозуміє, що треба голосувати на місцевому рівні не за кольори партій, а за особистотей, які мають реальну повагу серед васильківців та спроможні працювати для людей і розвивати наше місто.

 2. Акти Vist 27.09.2017 at 19:33

  Мабуть не царське то діло до виборців на зустріч ходить! Вони ходили тоді коли їм треба було пропхатися до кормушки. А тепер пробачте поки не до виборців. Поки є момент треба ухватити якнайбільше, хто зна як складеться далі. Прикро що молоді депутати БЮту пошилися в дурники і пішли по дурній стезі старих вовків-крадіїв. Майстер як заступник взагалі мабуть отримує зарплату що вона прийшла до кабінету і вийшла з нього. Ні думок, ні роботи... Але ходять чутки, що це вона Санича підсижує, тому поки й не з"являється на такі зібрання, щоб Санич нічого не запідозрив. Далі буде!

 3. Виборець 28.09.2017 at 21:50

  Депутати з бюту і вже давно домовилися з перевіряючим, а Шашулик перед зустріччю його з мешканцями завіз йому пакет з бабульками і домовився. Перевіряючий ще той хапуга...сам родом з Василькова із Слончаком в одну школу ходили та сценарій зустрічі з мешканцями разом писали,а людей за дурнів вважають та насміхаються над усіма. Бабло перемагає добро в нашому місті. Так було при Поповичу, при Іващенко так буде завжди.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.