Знову листівки...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні у Василькові невідомі особи розповсюдили листівки з «привітом» депутатам Васильківської міської ради за списками ВО «Батьківщина» О. Слончаку та А. Дерев"янко від «застугнянської громади».

Очевидно,  в знак «подяки» за намагання дочки Слончака розпочати приватне будівництво на території стугнянського парку...

Знову листівки...: 7 комментариев

 1. Петро 08.09.2017 at 21:35

  Напевне правильно передали «привіт» у вигляді листівок, бо люди узнали, що депутатку Деревяненко будуть награждати на день города на площі! Цікаво за які заслуги перед містом?

 2. Соціопат 09.09.2017 at 10:29

  Листівки-це дієвий інструмент для підпілля в умовах утисків свободи слова і думки. В нас поки що демократична країна і місто. Який сенс ховатися? На негідників треба показувати пальцем і говорити голосно. Інакше краще взагалі мовчати.

 3. Антивирус 09.09.2017 at 22:40

  Эх-хе-хе! Листовочки пораздавали......Еще б на заборе чего--то написали...Это все на что способны хромадские активысты?Или они еще по фейсбукам строчить умеют, как местный общественный импотмент Владлен?

  А где все эти Видсосичи,Фортечники,ветераны всех и всяческих конфликтов, наконец где Укроп завядший с офугенной Силою людей? Про Альянс якобы добрых дел молчу — им некогда, оне опыта по заграницам насобировують на деньгиплательщиков налогов.

  Кому ж со слончаковской навалой бороться — нет ответа?

 4. Виборець 09.09.2017 at 23:43

  Згоден сто відсотків з антивірусом. Замість того щоб листівки розповсюджувати потрібно було яйцями тухлими її закидали разом зі Слончаком. Хай би помилися від того бруду як люди відмиваються сьогодні від них вонючих депутатів.

 5. Депутат 10.09.2017 at 14:21

  Не знаю, що там Слончак вирішував 09.09.17 в облраді, бо грамоту та золотий годинник, як повідомила депутатка Лущик Л. Аллі Деревянко дав не Сабадаш, а Старікова. Питання Б.К. — це крупційні дії?

 6. Соціопат 10.09.2017 at 16:09

  Виборцю — так киньте. Що вам заважає? Антивірусу — бачив відео, де обществєнний імпотент тобі пику товк. Щось ти після того взагалі зник з голубих екранів. В підпілля перейшов?

 7. Антивирус 10.09.2017 at 21:13

  Социопатке : — ссылочку на видео не затруднит показать?Очень интересуюсь — кому же там импотент-общественник типа «лицо мял»?Сомнительно мне что-то — этот тип только на надувательство щеков годен да испускание громких пшыков.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.