Зменшать на 15 відсотків?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як повідомляють ЗМІ, міністр соціальної політики П.Розенко заявив про можливе зменшення на 15% пенсії працюючим пенсіонерам...

Зменшать на 15 відсотків?.: 2 комментария

 1. Фортуна 23.02.2015 at 17:53

  Думки людей “…Таке враження складається, що державі вигідно мати бідне населення, яке працює за копійки. Така людина перетворюється на раба – ні про що не думає, тільки пра-цює, аби не вмерти з голоду.” “…Час змінювати менталітет населення, тому що в суспільстві домінує споживацьке ставлення. Є люди, які потребують і пільг, і посиленого соціального захисту, але вони їх не отримують. А є такі, що всі свої права дуже добре знають і, нічого в суспільство не вклавши, все можливе від нього отримують.”

  “…Держава має повернутися обличчям до пенсіонерів, працею яких і створена сучасна економіка, якою б вона не була;

  необхідно розробляти цільові програми.” “…Необхідно виховувати повагу до літніх людей ще в школі, в дитячому садочку.” “…Трудові колективи, з яких людина іде на пенсію, мають підтримувати з нею зв’язки, хоча б вітаннями зі святами.” “…Необхідно переглянути споживчий кошик для пенсіонерів, урахувати в ньому вартість ліків та медичної допомоги.” “…Керівники держави мають виконувати закони, які вони самі й пишуть. А то виходить, що тільки ми маємо їх виконувати.

  www.ua.undp.org/content/d...kraine%20ukr.pdf

  Україна після 2015 року: Майбутнє, якого ми прагнемо / Національна доповідь. [Лібанова Е. М.,

  Балакірєва О. М., Єрмолаєв А. В. та ін.] – К. : 2013

 2. Фортуна 23.02.2015 at 18:24

  Чи стане пенсіонер обузою?

  glavcom.ua/news/255282.html

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.