Зло повинно бути покаране!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

4 червня ц.р. сталася страшна трагедія, яка сколихнула весь Васильків. В дорожньо — транспортній пригоді,  що спричинив 25- річний місцевий житель,  який на шаленній швидкості в стані алкогольного сп'яніння скоїв наїзд на двох дівчаток віком 10 та 12 років. Від отриманих травм одна дитина загинула на місці. Другу дитину в тяжкому стані госпіталізували до реанімації Васильківської ЦРЛ, але   врятувати життя дитині так і не вдалося...

На жаль подібних випадків з травмуванням та загибелю людей у нашому місті більше ніж достатньо. Це пов"язано з тим, що у Василькові, як і по всій Україні,  відсутня необхідна координація структур, які відповідають або причетні до організації системи безпеки руху на автомобільному траспорті, відсутня відповідальність цих структур за рівень смертності на дорогах. Все це доповнюється    низьким рівнем відповіальності учасників дорожнього руху за скоєні порушення,  поганим станом доріг та їх оснащенням і т. ін.
Особливу небезпеку для життя і здоров"я людей несуть водії, які перебувають за кермом транспортного засобу у стані алкогольного сп"яніння або під дією наркотичих речовин. Адже ДТП  за їх участю мають найтяжчі наслідки.

 

Не випадково нардеп Андрій Тетерук підготував законопроект №4373 про посилення відповідальності водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, який вніс на розгляд до ВР.

“Необхідно посилити відповідальність водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння,” -висловив думку народний депутат Андрій Тетерук, який розробив законопроект №4373.

Він зазначив, що “основні ДТП здійснюються з вини водіїв, які дозволяють собі сідати п’яним за кермо, і це призводить до непоправних трагедій”, тому необхідно посилювати відповідальність.

Тетерук пропонує за перше порушення – управління автомобілем у п’яному вигляді – відібрати право на рік і призначити штраф у розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (зараз це 10,2 тис. грн.).

При повторному порушенні протягом трьох років, позбавлення прав має продовжитися на строк до 3 років, а штраф скласти суму в два рази більшу.

Якщо водія спіймають за кермом п’яним в третій раз, то його позбавлять права керувати авто вже 10 років і стягнуть штраф у розмірі 40,8 тис. гривень.

“Згідно Конституції ми не можемо позбавити таких водіїв прав повністю, але можемо суттєво обмежити їх і убезпечити громадян України від такої особи за кермом”, – підкреслив народний депутат.

Важливий для водіїв законопроект №4373 внесений у Верховну Раду

На мою думку, сьогодні міська рада повинна уже  в найближчі терміни розглянути разом з іншими відповідальними органами стан аварійності на дорогах Василькова та виробити дієві заходи щодо попередження загибелі та травмування людей в ДТП.

 

Член виконкому     Л. Струк.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.