Жодного шансу на реванш!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

 

Оточення Іващенка по праву вважає В.Сабадаша головною перепоною для повернення команди бізнес-мера до влади у Василькові. Зрозумівши, що Сабадаша відсторонити від участі у виборах міського голови їм не вдасться, ці люди головні зусилля направили на те, щоб у раді наступного скликання мати  більшість, яка диктуватиме новообраному міському голові свої умови. Приблизно так, як це відбувається сьогодні, коли за бажанням певних осіб повністю блокується робота ради.

Щоб досягти мети, ці люди планували створити «зелений коридор» для списків кандидатів в депутати міськради партій, в яких були сконцентровані явні та приховані прихильники відставного бізнес-мера. Це, насамперед, списки від місцевих осередків Радикальної партії Ляшка, Укропу, Єдності та деяких інших.

Показовим в цьому плані було сьогоднішнє засідання МВК, на якому була вчинена спроба «завалити» реєстрацію списків кандидатів від місцевих організацій ВО «Батьківщина» і БПП «Солідарність», контроль над якими оточенню Іващенка встановити не вдалося.

Провал цієї спроби та готовність місцевого політикуму до протидії фальсифікації виборчого процесу, яку він продемонстрував  на сьогоднішньому засіданні МВК, засвідчили, що у команди Іващенка на наступних виборах немає жодного шансу повернутися до влади ...

Жодного шансу на реванш!.: 5 комментариев

 1. Олег 01.10.2015 at 23:06

  Палыч, ну шо за бредятина. Посмотрите список партии Наш край. Там все дружбаны Сабадаша и Сокол и Назар Пыщик и прочии. И Сабадаша зарегистрировали и партию его. Никто не обижает Вашего Сабадаша и я про него ничего плохого не вспоминаю и Иващенко ничего плохого про него не говорит. Что у Вас за мания- везде Вам мерещиться, что Сабадаша хотят обидеть, не допустить, не зарегистрировать, не пустить его соратников в Раду. Палыч, никто не обижает ни Сабадаша, ни его соратников, ни его ОПО Блок, ни его Наш Край.

 2. admin 02.10.2015 at 01:22

  Олегу: — в «ОПО Блоке» 6 кандидатів, а в «Наш край» дай бог би 5% набрав, а це 2-3 депутати. Як кажуть, дрібниці, можна і «пренебречь».

  Інше діло — «Батьківщина», чи БПП «Солидарність». Там мова йтиме про значно більші числа. А без них головні претенденти — РПЛ і УКРОП. Може я щось не так кажу? Тоді поправте.

  Щодо того, що « ... я про него ничего плохого не вспоминаю и Иващенко ничего плохого про него не говорит...». Знаєте, я просто безмежно радий почути ці Ваші слова...

 3. Антивирус 02.10.2015 at 11:39

  "«„ ВО «Батьківщина» і БПП «Солідарність», контроль над якими оточенню Іващенка встановити не вдалося.“»"

  Ну,Палыч, -улыбнуло.Да люди из этих списков в свое время дрались и грызлись за возможность быть при Сергее Иващенко, и харчится с его стола.

 4. admin 02.10.2015 at 13:21

  Антивірусу: — значит слабее стал Сергей Григорьевич, и «стол» его обеднел...

 5. гоша 02.10.2015 at 23:19

  Я вважаю, що нада було вiдмовляти в реэстрацii Батькiвщинi i БПП бо як подивишся на iх списки то коси дибки стают там деребанщики землi а там кучка ......... та такi нахабнi, що вирiшили, що додержуватися закону це не для них.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.