Жахіття...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

З 20 травня ц.р. тверді побутові відходи з території Василькова вивозить ТОВ «Раунд Рісайклінг», керівник Семенець Олександр Михайлович, в засновниках також Валентин Куць і Володимир Лебеденко. (див. у нас "Нова мітла по новому мете...)

Ось що нам надіслав один з мешканців Василькова та попросив нас передати «привіт» керівникам зазначеної «фірми»...

Фото 30 травня 2017 р., паркова зона р.Стугна.

 

Жахіття...: 5 комментариев

 1. Алиса 30.05.2017 at 21:41

  Когось треба натовкти мордою в той смітник!

 2. Акти Vist 30.05.2017 at 21:45

  Таке жахіття по всьому місту, де стоять ці контейнери.

  • Алиса 30.05.2017 at 23:57

   Мабуть справа не в контейнерах, а в тому хто за цей хаос відповідальний.

   Видно що сміття вже давно звідти не вивозиться. Єдине в місті місце де можна прогулятися і насолодитися природою. Сумно спостерігати чудові васильківські краєвиди на фоні смітників.

 3. Андрій Каденко 31.05.2017 at 12:21

  Ось нам з екранів телевізора втовкмачують що Україна є частиною Європи.

  Але в більшості нашим мешканцям міста, хочеться жити як завжди в гомні і за чаркою горілки говорити що всі погані.

  Тут, якщо вже на чистоту, — хто заважає окремим людям, яка бачать що контейнер, або урна заповнені, віднести сміття в інше місце ? Ніщо, окрім того, що впадло.

  Якщо сміття, яке так «хтося» добросовісно намагався викинути в урну, випало з неї, хто мішав цьому «хтосі» нагнутися і повторно викинути в урну?. Ніщо, окрім того що впадло і типу це понизить його авторитет.

  Ці люди цілком усвідомлюють, бо їм щонайменше від 20 до 60 років, що викинуте ними сміття буде розтаскане вітром або собаками. Такі люди свідомо засмічують територію і хочуть щоб там був срач.

  Хто розуміє, то цю поведінку людей можна охарактеризувати як приховану агресію проти інших. Логіка таких людей примітивна — людина вважає, що вона удостоїла честі комунальників, коли віднесла сміття до контейнера, а не викинула в іншому місці.

  А вивозить срач то вже не її типу «барського» діло.

  Що стосується невчасного вивезення сміття. — хто подавав заявку на конкурс мабуть мав якесь уявлення що і як він буде це робити, що він з цього буде мати і що від нього будуть вимагати, яку відповідальність буде нести.

  Я вже не веду мову про те, що з 2015р. збір побутового сміття має бути роздільним.

  Цікаво, а в конкурсній документації цей аспект міською радою визначався як приорітетний?

 4. Ігор Денисенко 03.06.2017 at 11:40

  Людська природа що на Заході, що в Китаї, що в нашій країні. — однакова. Якщо є умови, що можна смітити, люди будуть смітити. Сінгапур починав у жахливому смітті. Така людська природа. і саме це треба враховувати. Створіть умови чистоти, бо чисті баки і урни повинні бути завжди чистими баками і урнами. Та покладіть відповідальність за неприбране і розкидане сміття і на громадянина, (це відеокамера, що зафіксує його дію і регуляторний акт місцевого самоврядування, що супроводить встановлення відеокамери і його притягнення до відповідальності), і також на комунальне підприємство. Без жорсткого контролю, результату не буде. Дайте премію за зразкове опікування ввіреною територією комунальному, або іншому підприємству або організації. А за не вивезене вчасно сміття, за не прибрану територію, заберіть у них кошти ... і звільніть з роботи, (розірвіть угоду з підрядником) і все стане на свої місця. Маю таку думку. А якщо бути відвертим, то все в головному, в питанні керівника. Міський голова, (керівник його комунального підприємства), на своєму місті, чи як Льоня Космос, гуляє сам по собі?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.