Зганьбили...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

24 васильківських депутати зганьбили наше місто перед світовою спільнотою. Дивіться відео радіо «Свобода» на «Васильків-інфо».

Зганьбили...: 8 комментариев

 1. Васильков 01.08.2014 at 13:22

  Як любить писати наш «друг», «и че, Палыч», може громаді Василькова потрібно перестати с--атись, а об"єднатись навколо ( волею громади) обраного мера та почати створювати, а не далі, як Ви пишете"ганьбити"?

  Достоінство Сабова в тому, що він дуже інтелігентна людина, йому б десь у цівілізованій державі бути мером міста.(Другий рік поспіль Сергій Олександрович виграє перегони чесно, без фальсифікацій).

  Біда опонентів Сергія Олександровича в тому, що вони не розуміють, що час їх закінчився, а капітали,в свій час вкрадені у держави і переведені в Італію, будуть повернені сюди, в Україну.

  Не с--атись потрібно, Адміне, а діяти на користь громади.

  • олег 02.08.2014 at 00:42

   И, шо Сабов вернет капиталы? Простите, а когда? Шото не слыхал, чтоб в хоть один суд обратились, чтоб хоть для показухи шото вернуть. Кстати, а интеллигентность проявляется в азировщине, безграмотности или отсутствии эрудиции? Кстати, никто из его предшественников до угроз не опускался. А, это угрожает направо и налево. Тем плохо будет, тех уволит, те пожалеют.

 2. admin 01.08.2014 at 13:45

  Василькову: — бути «дуже інтелігентною людиною» — замало, щоб бути успішним керівником міста. Щодо користі для громади — не будемо перераховувати всього того, що ми зробили. Скажемо лише, що ми немало зробили для того, щоб Іващенко достроково залишив посаду. Щодо ваших пропозицій, вони слушні. Але так склалось, що сьогодні об"єднання, про яке ви кажете, практично неможливе. Крім того, очевидно, ми маємо право діяти в цій ситуації так, як вважаємо найбільш за доцільне.

 3. Васильков 01.08.2014 at 14:01

  Все вірно, адміне, Іващенко чітко дав зрозуміти васильківцям: реванш буде у 2015 році. А ви живіть далі у тому часі "ми немало зробили для того, щоб Іващенко достроково залишив посаду. " і чекайте ...надцятого пришествия Иващенко и его молодой амбитной команды. А Александр Сергеич уже пришел готовить почву для новых выборов. А вы с-итесь и с-итесь дальше.

  • admin 01.08.2014 at 15:24

   Василькову: — якщо вести розмову в такому тоні, в якому ведете її ви, то говорити про будь-яке об"єднання зайве. На жаль, сьогодні об"єднання навколо Сабова неможливе.Така реальність. І ми не можемо говорити на чорне біле, і навпаки. Найбільш реальним є об"єднання навколо ідеї недопущення реваншу Іващенка і його команди. Воно можливе. Ми впевнені, що воно все-таки відбудеться. До-речі, кримінальне провадження щодо Скиби відкрите за нашою заявою. Результат цього розслідування, на нашу думку, залежить також від готовності Сабова і Удар(у) відстоювати законність в нашому місті.

 4. Антивирус 01.08.2014 at 14:02

  А как этот «интеллигентнейший» женщину может приложить да по лицу, бывших соратников нах послать прилюдно — никто так еще до него немог. Вот это здобулы!

  • Васильков 01.08.2014 at 14:07

   Доказательства, любезнейший, а так, «слово к делу не пришьешь».

 5. Васильков 01.08.2014 at 17:38

  Анатоліє Павловичу, — це Ваше місто,Ваше життя. Я мешканець Києва,ніякого відношення до вашої (тобто містячкової )мишиної возні не маю. Про який тон Ви взагалі говорите. Ідея — не ідея. Реалії сьогодення, не більше, — не менше. Як жити далі, — вирішувати громаді Василькова.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.