Землю чужим...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На сьогоднішній сесії міської ради при розгляді питань про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку та зведення гаражів, «наші» депутати «наділили» васильківську землю немешканцям м. Василькова — Кавуну В.А.(в.Декабристів,414),Колязі В.М.(в.Михайлівська, 25/7,25/8),Кострубському А.М.(в.Михайлівська 25/5,25/6),Мартиненку А.П (в.Гагаріна ½), Старчому Р.М.(в.Дніпрельстан,24), Пластуну В.І.(в.Соборна,72/2), Заводію С.М. (в.Соборна,125/2), Шепковському В.Є. (в.Декабристів, 85/5), Томільченку Е.Є. (в.Декабристів, 85/7), Ситніку Д.Л. (в.Декабристів,161), Лізвінській Л.Ф. (в.Декабристів, 163), Марцелу О.Г (В.1-Травня 4/1).
Попередньо вибачаємось за можливі неточності, матеріали взяті з офіційних документів ради.

Землю чужим...: 3 комментария

 1. Старчий Р. М. 21.02.2014 at 17:27

  Шановні автори даної статті!

  ВИБАЧАЮ за неточності, які ви припустили при складанні статті, адже Я З 1983 РОКУ, ЯК НАРОДИВСЯ В ЦЬОМУ МІСТІ, ТАК І ДО СЬОГОДНІ ПРОЖИВАЮ В ВАСИЛЬКОВІ /ОКРІМ ПЕРІОДУ НАВЧАННЯ/, і до речі, маю житловий будинок за вказаною вами адресою, що відповідно до закону України дає мені право на виділ земельної ділянки. Тому, будь ласка, заздалегідь перевіряйте інформацію або використовуйте надійні та адекватні джерела )) Інакше ваша інформація перетворюється на звичайні ПЛІТКИ, що не припустимо для такої шанованої організації. З повагою, Дніпрельстан, 24.

 2. Група ВТМ 22.02.2014 at 20:49

  Старчому Р ,М, ви не дивуйтеся у А,П, сайт називається « Плітки Рідного міста» йому просто

  потрібно заробляти кошти а яким чином залежить от фаху. Ви мудра людина що пробащаєте Боровика.

 3. admin 22.02.2014 at 21:22

  Старчому Р.М.: — Ми ще раз уважно передивились офіційну інформацію міської ради. Там вказане місце Вашої реєстрації місця проживання, а саме — при одній із військових частин, а не у житловому будинку, у якому, за Вашими словами, Ви проживаєте. Ми готові зустрітися з Вами і продемонструвати Вам ці документи. Допускаємо, що тут можуть бути якісь деталі, які потрібно з"ясувати.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.