Земельна мафія активізувалась?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Стрімко наближається кінець каденції депутатів міської ради нинішнього скликання. Скоріше всього місцеві вибори відбудуться в квітні наступного року, а не в жовтні, як це було заплановано раніше.

Очевидно саме цією обставиною викликане неабияке «пожвавлення» певної групи васильківських депутатів та деяких приватних осіб стосовно питань виділення та приватизації земельних ділянок у Василькові.

Так, нещодавно депутат від ВО «Свобода» Ю. Коваленко звернувся до ради з пропозицією змінити цільове призначення земельної ділянки (під приватизацію), хоч в Генеральному плані вона визначена як для загального користування під зелені насадження.

Крім того, вже були проголосовані питання про виділення земділянок у приватну власність, на місцевості, на якій, згідно того ж Генплану має бути дошкільний навчальний заклад...

(Тема буде продовжена найближчим часом)

Земельна мафія активізувалась?.: 3 комментария

  1. Йоньчик 04.09.2019 at 14:14

    Земельні аферисти дійсно активізувались, за останні місяці вилазать на поверхню чимала кількість липових рішень сесії і такі ж права власності на землю. із останніх епізодів: аферисти якимось чином навчились видаляти приватизовані ділянки з публічної кадастрової карти, а на їх місце класти інші вже на своїх підставних осіб, від яких є доручення на продаж. Так сталося і з двома ділянками по провулку Ворошилова кад. номери: 3210700000130280009, 3210700000130280008 Ці 2 ділянки нещодавно хтось видалив з публічної кадастрової карти і відразу після цього деякі радикальні депутати міськради почали шукати клієнтів-лохів на виділення цих земель по другому колу, ймовірно по сфальсифікованим рішенням сесії. І повторюю, це лише один із епізодів. Таких справ багато і схоже на те, що подібні справи керуються з одного центру, який спеціалізується на виготовленні сфальсифікованих документів на майно та майнові права.

  2. Смак шоколаду 13.09.2019 at 16:48

    Треба сповістити про ці випадки і особисто президента і СБУ і прокуратуру. Скільки ще група кримінальних подонків буде гвалтувати місто і район? Усе порозкрадали, напакувалися, а зараз у простих людей відбирають останнє.

  3. Вода 18.09.2019 at 18:35

    В місті є ...... бандформування, яке кришує земельних аферистів з часів Іващенка. Їх обслуговує якийсь адвокат Саша — спеціаліст з обладнанням по виготовленню підробних документів. Держреєстратор Тютюн Дмитро Сергійович із святопетрівської сільської ради, а не Василькова не дарма був обраний аферистами для реєстрації фейкового права власності оскільки і в темі і в долі

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.