Земельна комісія працює прозоро...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Вітаю, Шановні мешканці славного міста Василькова! 02 лютого 2018 року відбулася 36-а сесія Васильківської міськради. Незважаючи на великий об'єм роботи, пройшла вона досить швидко. Враховуючи продуктивне опрацювання матеріалу на постійних депутатських комісіях, прийняття рішень відбулося більш-менш одностайно.

Розділ № 4 в порядку денному сесії – це земельні питання.
Постійна депутатська комісія з регулювання земельних відносин при допомозі працівників відділу регулювання земельних відносин Васильківської міськради працювала над переліком питань на сесію, що складався з 211—ти проектів рішень, протягом тривалого часу з 22-го по 31-е січня. Щодня з 10-ї до 14-ї години, а то і довше ми опрацьовували наданий матеріал та вели консультаційну роботу із заявниками. Члени комісії працювали добросовісно , уважно переглядаючи документацію, адже це важливо для оперативного надання відповіді заявникам. 31-го січня комісія в складі трьох чоловік провела голосування та надала рекомендації депутатському корпусу для прийняття рішень.
З 211-ти питань перед сесією чотири було знято з розгляду заявниками. Дуже багато питань «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою …»( під існуючими будинками) , в яких не було проблемних моментів, комісією було рекомендовано підтримати та було проголосовано депутатами позитивно. Питання, по яких були зауваження комісії, направлені на доопрацювання. Затверджено ряд проектів землеустрою та технічних документацій із землеустрою.
Особливо прискіпливо розглядаються земельною комісією питання «нововиділення». Це зветься «Надання дозволу на розробку проекту землеустрою …» під будівництво житлового будинку або гаража. Дозволів на надання земельних ділянок у власність під особисте селянське господарство наразі міськрада не надає, оскільке це не передбачено новим Генеральним планом міста Василькова, прийнятим в червні 2016 року. У «нововиділеннях» земельною комісією було рекомендовано «відмовити» десятку заявників, хто написав заяву на отримання земельної ділянки на території, що позначена в Генплані як «зелені насадження». Відмови були тим заявникам, у кого місцерозташування бажаної земельної ділянки чи надані на комісію матеріали не відповідають містобудівній документації. Також відмовлено кільком заявникам , у яких є невирішені спірні питання з сусідами і є потреба у виїзді комісії по вирішенню земельних спорів.
Протягом кількох сесій повторюються заяви від одних і тих же громадян , що бажають отримати земельні ділянки під індивід. гаражне будівництво на центральних вулицях міста. Це, по-перше, порушення містобудівної документації, а по-друге, взагалі, нонсенс! Які можуть бути гаражі, наприклад, на зеленій зоні навпроти кафе »Пролісок»?! Чи на зеленій зоні на в'їзді у військове містечко? Все це звичайне намагання обманути громаду міста та спотворити панораму центральної вулиці черговими магазинами , які неодмінно будуть поставлені на отриманій безкоштовно земельній ділянці після зміни її цільового призначення на «Для будівництва об'єктів торгівлі». Якщо й використовувати такі коштовні площі для об'єктів торгівлі, то шляхом продажу через аукціон з наступним погодженням розмірів та оформлення зовнішнього вигляду з Відділом містобудування та архітектури Васильківської міськради.
Ми, як народні обранці, дбаємо не тільки про благополуччя громади, а й про зовнішній вигляд міста. Буде приємно почути від нащадків, що ми недарма займали місця в раді протягом кількох років.
Нажаль, так склалося, що не були підтримані депутатським корпусом такі питання: «Затвердження проекту землеустрою…. для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку» за адресою: вул. Польова , де на двох ділянках загальною площею близько 0,14 га будуватиметься житло. Побудова висотних будинків більш практична для міста, ніж приватних одноповерхових. Крім того, багатоповерхове будівництво по багатьох причинах корисне для громади. Впевнений, що на наступному пленарному засіданні це питання буде вирішено.
Також не вистачило голосів для позитивного вирішення питання по вул. Сонячній, де на приватній ділянці площею 0,23 га буде влаштовано парковку для автомобілів та пункт техобслуговування .Я вважаю, що шлях до впорядкування паркування приватних авто – це гаражні кооперативи та парковки з охороною. Це дасть можливість припинити той безлад з нічним паркуванням автомобілів, що ми маємо наразі в місті: вони стоять на тротуарах, на газонах. Вночі часто неможливо пробратися поміж транспортом пішоходам, а то й швидкій допомозі чи пожежній машині. Також бездоглядні автомобілі нерідко стають здобиччю злодіїв чи угонщиків.
Я дякую тим депутатам Васильківської міськради, хто добросовісно працює на користь громади, чесно виконуючи дані на передвиборчому етапі обіцянки. 
Дякую за увагу! 

Голова постійної депутатської комісії з регулювання земельник відносин Васильківської міськради Денисенко Олесь Михайлович.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.