Зеленка для Мартиновського?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Наполегливе протягування депутатом Мартиновським самого себе на посаду секретаря ради викликає невдоволення багатьох політично активних людей у Василькові. Це може привести до того, що нескромного депутата можуть «привести до тями» у популярний сьогодні в Україні спосіб — облити зеленкою уже на найближчій сесії міської ради.

Зеленка для Мартиновського?.: 26 комментариев

 1. Ива 18.04.2014 at 19:45

  А чого це сам себе... Серожа йго толкає разом з Мойшей та Матинюком... Домовились за двацадку зелени...що він догмовитья з удареними на самому верху...Незрозуміло що цей вдарений Сабов відмолчуются...Хитрить литун сбитий . Взагалі незрозуміло на що цей Мартиновський розраховує...Може Сабов йго підіслав до Ивахі, а може вони там усі повязані...Сіранчук тот вже Батьківщіну розводить по повній, Бондарев в піку удареним та Сабову візьме та підтримає, во Сашулик з Майстер опечалються...Прагу тоді точно здати придеться. Сабадаш во всю у Пороха треться, хоча кажуть що Порох Сабова буде тягнути. Ще сьогодня почув що Тетьянка Омельченко почала домовлятися про мерство, мабуть чоловика теж потягне собі у зами...От це знова Санта-Барбара по-васильківські. Поповіч, як та пристаркувата шлендра вже теж побіг домовлятись...І все це за ради одного року на цьому кріслі смертника...от дурні.

 2. Психиатр 18.04.2014 at 21:04

  Діагноз — жадоба влади.

 3. Психиатр 18.04.2014 at 21:05

  Діагноз потенційних кандидатів — жадоба влади.

 4. Влад Сергієнко 19.04.2014 at 00:45

  Смішна тема...

 5. Ігор Мосійчук 19.04.2014 at 01:11

  Моя приватна думка, що зараз посаду секретаря міськради обіймати моральне право має лише той хто не голосував за підтримку кривавого тирана Януковича. Готовий голосувати навіть за Сабова...

  • Фантом 20.04.2014 at 18:43

   Сабова не визнає значна кількість виборців. Не довіряють. Говорить багато, а конкретно завершеної справи не має.

 6. Психиатор 19.04.2014 at 10:45

  Якщо депутати проголосують за Сабова, міська рада точно перетвориться у психіатричну лікарню. Тоді уж краще за Панджакідзе, він хороший, шось виборював у лавах 27 сотні, але в нього теж є діагноз. Не такий страшний, але є.

 7. патриот 19.04.2014 at 13:35

  Буде Скиба А.С.!

 8. Іва 19.04.2014 at 16:43

  Дивиться, Мосійчук приватну думку має. Це що, так буцегарня вплинула? Чи Иваха більше не спонсорує? От це ви замутили. Сіранчука спочатку просунули, потім Мортиновського купили, а зараз ще Сабова до купи.Чи Сабов сам з вами домовляється? От падлюка! А що, не здивуюсь якщо найближчим часом і Боровик начне вашого Сабова облизувати. Кажуть що Сабов запропонував місце в майбутньому виконкомі Романенко. І Гаврилюк на нього більше бочку не котить, звідки у цього вдареного гроші? Невже правду кажуть, що Сабов Иващенку продався, або Алексаняну. А, Мосійчук? Якщо так, то треба попередити Порошенко про це,щоб знав, яку зміюку пригрів.

 9. admin 19.04.2014 at 17:51

  Іві: — «сім мішків вовни і всі неповні» — це по-перше. По-друге, скоріше ви будете «облизувати» Іващенка, ніж Боровик Сабова...

 10. Іва 19.04.2014 at 21:00

  Рада ніколи не проголосує за Сабова, вони що самогубці? Він же вдарений, на наступний день подасть у верховну раду подання про перевибори ради. Маркових пресує, йолоп, хто йому вибори робить буде, комунякі? Дав би заробити людям і став би мером. Жадібний, за гривню вдавиться.

  Скиба буде. Він буде десятою дорогою обходити Васильків, йому зараз косяки у Діброві розгребти разом з Івахой, солодка парочка. Так що, пане Боровик, Іващенко зараз долизує слідство, мені там нема чого робити. А ось про Сабова я останнім часом багато чую, бачу навколо нього вже Семенец та Скорий труться, мабуть знають на кого ставити. Сьогодні почув, що Порох призначив Сабова керівником виборчого штабу у Василькові. Щось треба робити, бо дорветься він до влади, Боровику першому згадає і Сабадаша і чернуху під час поперечних виборів.

 11. admin 20.04.2014 at 11:04

  Іві: — рейтинг Сабова сьогодні менше 3 відсотків. Очевидно, він про це знає. За нашою інформацією на цей час найвищий рейтинг у Сабадаша, який значно випереджає своїх конкурентів. Проте, скоріше всього, він брати участі у виборах не буде. Якщо ж Сабадаш вирішить взяти участь у виборах, ми підтримаємо його кандидатуру знову без огляду на думку чи то Сабова, чи то Поповича. На попередніх виборах «чернухи» щодо них обох з нашого боку не було. Це була наша оцінка їх як кандидатів на посаду міського голови, яку сьогодні розділяє велика кількість васильківських виборців.

 12. Іва 20.04.2014 at 12:19

  Бачу Боровик ви зовсім зв'язок з реальністю втратили. Може ви розкриєте тайну за сім'ю печатками, що же гарного зробив Сабадаш для міста? Басейн запустив? Так це не він, і усім це відомо. Присяжнюк з Бадаєвим подарували ремонт. Місто зараз вигрібає за цей подарунок. Дорогу у центрі зробив? Так, з половини откату, та ще у борг, за який нам з вами розраховуватись. А може щось повернув громаді ? А може звільнив крадіїв та фальсифікаторів? А може вирішив питання наповнення міського бюджету, впорядкував ринок та МАФи? Може новий генплан прийняв? Може Майдану допомагав, з Тиграми та Беркутами боровся? Ну розкажіть, дуже цікаво. Треба навіть тему нову відкрити. Но ви цього не зробите, бо розповісти з реального нема чого. Ваш Сабадаш такій же пройдисвіт як і Іващенко, тільки трохи інтелігентніше виглядає.

  • Береза 20.04.2014 at 15:16

   Шановна Іва, можливо від того, що Сабодаж був такий поганий, колишня опозиція (конструктивна її частина) запрошує його балотуватися на чергових позачергових виборах. А скажіть буд-ласка, що зробить Ваш кандидат? Що, наприклад, «подарує» Сабов або Попович?

   • Іва 21.04.2014 at 18:31

    Попович подарує .......... з ранку та хамовиту поведінку у вечорі. У день він буде відсипатись. Сабов подарує люстрацію та кримінальні справи, з ним взагалі не домовишся, впертий .......... Охфіцер......... . Крила знову розпустив, льотчик-зальотчик. Нічого, йому їх скоро вкоротять, він навіть і не здогадуються, хто це буде. Начальника міліції намагається зняти, ........, зовсім страх втратив. Так що, готуйся Васильків, скоро побачите нового мера, молодого та перспективного. А всіх Поповичей, Сабадашей, Сабових у шию, хай дітей своїх виховують, а не містом керують.

  • Береза 20.04.2014 at 15:19

   Поясніть, будь-ласка, як це «з половини відкату» та в борг? Це дуже цікаво.

 13. admin 20.04.2014 at 13:10

  Іві: — ми виходимо з того, що кожен може мати свою точку зору з будь-якого питання. Тому не заперечуємо ваше бачення діяльності Сабадаша на посаді міського голови. Ви , очевидно, ніколи не були керівником, і тому вам, на наш погляд, важко зрозуміти, що за такий короткий час і при такому складі міської ради Сабадаш зробив більше, ніж можна було б передбачити. Крім того, на нашу думку, ви занадто категоричні в своїх оцінках тих чи інших осіб. Мабуть відчувається відсутність життєвого досвіду. Щодо втрати реальності — очевидно у вас немає інформації щодо сьогоднішніх настроїв мешканців міста. Сабадаш сьогодні має значно вищий рейтинг , ніж інші кандидати на посаду міського голови. Зрозуміло, що, як би ми вас не поважали, визначальною для нас є точка зору кількох тисяч виборців, ніж ваша особисто.

 14. Група ВТМ 21.04.2014 at 08:12

  Купленому А.П.Боровику та іншим : В. Сабодаш будучи Мером вибрав гарну позицію : всіх вислуховув, всім обіцяв, не вступав в конфліктти, в той же час прибічники збирали дань з Васильковчан, а сам відпочивав. Хвайний хлопець мабуть тому що він із Вінничини.

 15. admin 21.04.2014 at 20:27

  Групі ВТМ: — Грушка, очевидно, думає, що людям відома тільки одна його «провина»- співучасть у встановленні незаконних тарифів на теплову енергію. Може помилятись...

 16. Група ВТМ 21.04.2014 at 21:36

  Адміне: Стосовно тарифів більше проглядайте телебаченя де Комісія НКРЕ різко змінила

  думку про тарифи які вони затвержували 2011році і на сьогодні говорят що це був політичний популізм який їм навязала влада . Адміне будьте терпиливим і в найблищий час

  Ви багато чого дізнаєтеся до чого довів Теплоенергетику України політичний популізм Влади

  і не законі не грамотні дії Комісії НКРЕ . А стосовно приписати провину людині до якої вона не має відношення то багато Васильковчан проце знає що Ви майстер да і прозвище

  Вам дали відповідне коли Ви працювали у Місьвиконкомі.

  • Grushka 21.04.2014 at 23:13

   Найкраще призвісько було у мене: Грушка-гнилушка.

 17. Verba 22.04.2014 at 09:33

  Мальчики и девочки в действительносты тарифы на тепло утверждал Городской совет в лице депутатов которые, як я поняла пишут посты в этом форуме.

  Вина Грушки лиш в том что его подчиненные эти тарифы посчитали и подали в горсовет.

  Так что для народа преступниками есть местные депутаты...

  Я б голосовала за депутата Шевченка Тараса.

  Это адекватная кандидатура

  • Grushka 22.04.2014 at 23:55

   Верба, ви не зовсім праві, точніше не праві зовсім. Тарифи на тепло затверджував виконком міської ради, а не депутати, а це різні компанії. Крім того, я скажу вам по секрету, що і виконкому теж не було. Я прийшов до мера, сказав йому Сергорич, треба і він сказав дивися, Грушка. А я казав, все буде тіп топ. Осьдо сьгодні тіпаюся та топаю, як скажений.

 18. патриот 25.04.2014 at 08:34

  Так всетаки Мартыновский!!??

  Так решил ОН!

 19. Фантом 26.04.2014 at 01:40

  Сабов на сесіїї відхрестився від Мартиновського! Зі слів кожен сам за себе відповідає.

 20. Група ВТМ 26.04.2014 at 19:38

  А. Боровик І В. Грушка не заводьте мешканчів в оману стосовно тарифів а скажіть чесно що Васильківці тіпатимуться і топатимуть восени а чому сдогадайтесь з 3х раз .

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.