Заява васильківського «Удару» на «Васильків-інфо»..."

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Нарешті, на нашу думку, з деяким запізненням, оприлюднена заява місцевого «Удару» щодо неадекватної критики Сабова з боку Гаврилюка на сайті «Щит і меч». В цілому підтримуючи заяву, зазначимо, що її автори, дуже делікатно кажучи, політизували питання про замовників подібних дій Гаврилюка. Думаємо, що за цим стоять прагматичні люди, яким до політики немає ніякого діла. Принаймі, Сабадаша приплели сюди, щоб посилити «солідність» заяви...

Заява васильківського «Удару» на «Васильків-інфо»...": 1 комментарий

 1. Яків 07.07.2014 at 02:43

  «Сам Бог велел» Гаврилюку бути продажним лицеміром. Його поведінка за останні декілька років була спрямована на грубі порушення чинного законодавства України. Починаючи із збройних нальотів на людей з елементами залякування в публічних місцях, аферами, пов"язаними з оформленням землі на підставних осіб, під виглядом допомоги Воїнам-афганцям, і закінчуючи псевдожурналістикою з елементами замовницької чернухи.

  Цікаво, чи чув Ігор Віталієвич щось про дошку ганьби брехливих журналістів, про Комісію з журналістської етики та проект Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі» ?

  До речі, а чому б новій владі не звернутись до суду за нововиявленими обставинами, щоб нарешті дати правову оцінку діям Гаврилюка за всі роки бурхливо-замовницької «політичної» діяльності і притягнути до відповідальності озброєного злочинця, махінатора та наклепника.

  Васильківці добре пам"ятають, що майже всі епізоди безчинств, влаштованих Гаврилюком, з невідомих причин зійшли з рук останньому. Складається враження, що дехто «придбав» собі право на «беспредел» і активно ним користуються, не боючись правосуддя, або вважаючи, що воно знаходиться у його кишені. Така ганебна практика вибіркового правосуддя дискредитує правоохоронні органи в очах суспільства і нівелює у громадян будь-яку надію на захист з їх боку.

  Досить терпіти злочинця Гаврилюка, нехай відповідає по Закону у суді бажано з відкритим судовим слуханням у присутності журналістів і постраждалих.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.