Заява В.І. Сабадаша...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Нам стало відомо, що кандидат на посаду Васильківського міського голови Володимир Іванович Сабадаш заявив про те, що не буде проводити масштабну дороговартісну виборчу компанію.  Він вважає, що витрачання кандидатами на «мерську» посаду великих коштів на саморекламу, в той час, коли більшість виборців Василькова ледве зводить кінці з кінцями, аморальним.

Володимир Іванович також сказав, що зекономлені на виборчій компанії кошти направить на допомогу воїнам АТО, дітям-сиротам та багатодітним сім"ям...

Заява В.І. Сабадаша...: 9 комментариев

 1. Инна 13.10.2015 at 00:09

  А яка планується сума коштів зекономиться кандидатом ? І яка сума коштів направиться на допомогу воїнам АТО, і коли це буде зроблено ? І коли будуть докази на перерахування коштів ? Напевно до 25 жовтня чи як ????? І ще одне , яка сума коштів потрачені на передвиборчу програму кандидата і яка планується ще ?

 2. admin 13.10.2015 at 07:34

  Инні: — навіть неозброєним оком видно, що затрати на виборчу компанію Сабаша на порядок нижчі, ніж, скажімо, в Семенця, Сала, Живолуп...

  Пройдіть по вул. міста, подивіться на кількість та якість біл-бордів того чи іншого кандидата на «мерську посаду».

  Скільки можна з"економити? Тільки один приклад, вартість 10 000 примірників програм деяких кандидатів складає близько 10 тис. грн. А можна виготовити за 5 тис. Ось вам економія в 5 тис. грн. Це так — дрібниця.

  Після закінчення виборів буде повна картина витрат (легальних, тобто з виборчого фонду) кожного депутата. Але ми вже попередньо підрахували виборчі бюджети деяких претендентів на міського голову. Звичайно,орієнтовно. В декого сума виходить з 5 нолями — в доларах! Щодо допомоги Сабадаша місту, то вона не припинялася і після його відставки з посади міського голови...

  Про допомогу — дещо пізніше, після звіту про використання коштів виборчого фонду...

 3. Приблуда 13.10.2015 at 08:44

  Инна а может и ключи от квартиры где деньги лежат дать?

  У любопытной Варвары нос оторвали. И т. д......

 4. T-Rex 13.10.2015 at 10:52

  Навіщо Саботажу самореклама. Він у потрібний момент гроші й ресурс на твк закине і йому результат намалюють такий як потрібно.

 5. admin 13.10.2015 at 11:18

  Т-Rex (у): — Для чого ж тоді Семенець викидає сотні тисяч — «на вітер», чи що?..

 6. Валера 13.10.2015 at 11:36

  Куда там Семенцу после Сабадаша лесть в ТВК! Сабадаш загнал деньги на фальсификацию! Выборы уже состоялись! Фальсификатор Сабадаш купил все ДВК !

  • Татьяна 14.10.2015 at 17:26

   Валерий, так что, Сабадаш купил и кандидатов от Семенца? а их то не мало...

   Зоренко Б.

   Руденко Н.

   Калиниченко В.

   В то время как последний сын действующего депутата местного совета.

   Именно Семенец, на выборы деньги выбрасывает не малые.

 7. admin 13.10.2015 at 12:44

  Валері: — ви хочете сказати, що Семенець дуже нерозумний, бо для чого в такому випадку «безумно дорогая» його виборча компанія.

  Радимо вам, якщо у вас дійсно є інформація про підкуп «всіх ДВК», звернутися з цього приводу до правоохоронних органів. До того ж, ви повинні зрозуміти, що безпідставні звинувачення когось з кандидатів в «мери» можуть повернутися «бумерангом» до вашого кандидата, і не виключено, що у вигляді конкретних документів...

 8. Валера 13.10.2015 at 15:11

  Пусть пройдет живолуп, сало, попович, семенец-только не партия регионов сабадаш!!! Которого мы уже" выдели " как он куражился в то время как на майдане проливалась кровь!!! И как он бросил город в трудную минуту!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.