Заява С. Ханенка, депутата обласної ради від «ВО Свобода», оголошена на сесії обласної ради

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні, знову ж таки, на превеликий жаль, фракція «ВО Свобода» в моїй особі виступає з заявою як до Вас, так і до всієї Київської обласної громади з приводу ситуації, про яку Ви одноразово чули від нас і громадян.
А йдеться саме про місто Васильків, багатостраждальний Васильків, в якому, на превеликий жаль, безчинства продовжуються. Позавчора, на хабарі в 190 тисяч гривень був затриманий член комісії і пред’явлено обвинувачення міському голові Сергію Іващен-ку.
І сьогодні я отримав звернення від правоохоронних органів про те, що на слідство здійснюється безпрецедентний тиск з метою мінімізувати наслідки цієї кримінальної справи для фігурантів.
Окрім цього, Ви знаєте про те, що відкрита кримінальна справа по статті так званий «тероризм», в ув’язнені перебувають три члени організованого злочинного угрупування, про яке «ВО Свобода» говорила Вам на протязі року.
На превеликий жаль, вчора на президії нашої з Вами ради відбувся серйозний пре-цедент, суть якого полягає в тому, що напрацьований комісією з питань законності, пра-вопорядку за моїм поданням і поданням фракції, проект рішення про створення Тимчасо-вої контрольної комісії, не був включений до порядку денного.
Це, і паралельна поведінка влади в особі Партії Регіонів і голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка засвідчує про пряму зацікавленість і їх причетність до подій у Василькові, які почалися з фальшування виборів і продовжуються зараз через замовчування і стримування розслідування тих злочинів, які здійснені на протязі цього року…

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.