Заява пайовиків...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Заява пайовиків,що були присутні на розширеному засіданні правління Васильківської РССТ, де були доведені результати перевірки ревізійною комісією діяльності спілки за 2013 рік.

Ініціативна група пайовиків Васильківської РССТ вкотре хоче привернути увагу МВС, прокуратури, податкової інспекції, інших контролюючих органів до того безладу, що має місце сьогодні в равйспоживспілці, і саме головне, довести цю інформацію до кожного пайовика.
На жаль, ні голова правління, ні саме правління взагалі не реагуютьна будь-які зауваження та пропозиції. Іде, на наш погляд,планомірне знищення та розграбування кооперації Васильківщини.
Хочемо поділитись своїми враженнями від доповіді голови ревізійної комісії Архіреєвої Світлани Володимирівни, яка на протязі місяця працювала не виходячи з бухгалтерії та доповідала на правлінні, маючи перед собою не акт перевірки, а чорновик акту. Який вигляд має справжній акт, невідомо.Акт, що був зачитаний Вами, шановна Світлана Володимирівна, не відповідає вимогам інструкції положення про ревізкомісії. Чому ми,пайовики, так вважаємо? Всі ті недоліки, на які Ви вказуєте, не дають відповіді на конкретні питання — хто винен і які збитки цей винний наніс кооперації Васильківщини. Ви, як економіст, даєте суттєві поради правлінню, але Ваше завдання на етапі контролю геть інше. Судячи по всьому, Ви цього не розумієте. Тому ми протягом майже трьох годинВашої доповіді так і не почули ні одного прізвища посадової особи, яка винна і який конкретний збиток своїми неправомірними діями нанесла. Вас вибрала конференція і Вам немає чого боятись, чи щось інше. У Вас для наведення порядку у Васильківській РССТ є всі важелі, яких немає, навіть, у правління.
Ми, пайовики, і сьогодні маємо надію, що ми в Вас не помилились.Ми вимагаємо професійного підходу, неупередженості та об"єктивності в Вашій подальшій роботі.
А зараз дещо по суті з того, що ми почули.

1. В своїй доповіді Ви чітко, і, мабуть, дуже вірно визначились, що сьогодні Васильківська РССТ не відповідає своєму Статуту, Законам України «Про кооперацію» та «Про споживчу кооперацію». Однак, Ви , нібито, не помічаєте, що на базі СТ незаконно сформувались «незрозумілі» комерційні структури, що на правах приватної власності здійснюють свою комерційну діяльність під «кришуванням» неіснуючих СТ, як юридичних осіб споживчої кооперації.
Більше того, Ви знову не помічаєте, що ці структури очолюють 75% членів правління Васильківської РССТ. Будь-ласка, поцікавтесь їхніми прізвищами. Яке рішення зобов"язані прийняти ВИ — голова ревізійної комісії? На наш погляд — негайно припинити незаконно існуючі СТ та забрати від них всілякі комерційні структури. Яке рішення по прийме правління, побачите Ви і ті пайовики, які добре розуміють, що діється.

2. Хіба Ви не помітили, що всупереч рішенню Сьомої Конференції Васильківської РССТ від 29 жовтня 2008 року, усіх останніх рішень, де була розроблена програма розмежування і закріплення власності райспоживспілки, нове керівництво проігнорувало це питання. Чому Ви пішли на незрозумілу поступку наданих Вам документів, які не мають для нас ніякого юридичногозначення? Внутрішні документи інших юридичних осіб — це їх право розробляти такі, які їх задовольняють.
Шановна Світлана Володимирівна, відкрийте Господарський кодекс України, де в п.2 ст.3 чітко зазначено: «Кожний член споживчого товариства має свою частку в майні».
Сьогодні ця частка визначена в грошовій формі — видані пайовикам сертифікати. Як це визначено? Безперечно потрібно кореагувати, удосконалювати, але так безпардонно відкидати інтереси і права пайовика таким горе-правлінням — це просто злочин.
Спираючись на вище згадані закони України, Ви повинні були зобов"язати Правління нарахувати девіденти на те майно, яке пайовик передав в користування Васильківській РССТ. Чому була така протидія цьому питанню? Хто винен? Ви повинні чітко визначити своє бачення того, яка роль в цьому голови правління Васильківської РССТ Гурківської Л.С.
Як могло так статись, що сьома конференція Васильківської РССТ, яка була попередніми делегатами не закрита, її з подачі голови незаконно закрили делегати восьмої конференції. Це нонсенс.
В цілому, по цих двох питанняхВаша рекомендація повинна бути єдина — Негайно зібрати Загальні збори(будь-що інше буде не легітимним) та вирішити всі питання, починаючи з виборів легітимного керівництва. Це те, що стосується першочергових питаньподальшого існування Васильківської РССТ.

(див.продовження найближчим часом)

Заява пайовиків...: 1 комментарий

  1. Вася 06.06.2016 at 17:08

    А про Поповича, що вже забув?????

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.