Заява пайовиків (продовження)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

3. На жаль, Ви, той, хто зобов"язаний, не змогли чітко відповісти на питання — скільки кощтів У 2013 році використано на капітальний ремонт об"єктів, що знаходяться в оренді. Цю цифру слід негайно визначити точно, тому, що ці кошти підлягають негайному поверненню в касу за рахунок винного.Ці кошти використані всупереч існуючим договорам оренди, де чітко зазначено — «Капітальний ремонт та перепланування об»єктів оренди проводяться за кошти Орендаря, не підлягають відшкодуванню Орендодавцем та не зараховуються у вартість орендної плати...". Ті доводи, що ми чули від правління є, якщо говорити юридичною мовою, нікчемними.
Ваше рішення буде, на нашу думку, єдино правильне — повернути незаконно використані кошти на капітальний ремонт причому — негайно. По Вашому законному рішенню, хай правління прийме своє рішення, якщо воно може бути іншим. Без корупційної складової тут не обійшлося. Це наше переконання.

4. На питання пайовиків — скільки коштів за період 15-ти років сплачено СТ на утримання апарату Васильківської РССТ згідно договору «Про господарсько-правові відносини між Васильківською РССТ та СТ»? Ця плата гарантувалась СТ ще з 2000 року в сумі 200 грн. щомісяця. Тільки Погребівське, Тростинське, Гребінківське, Устимівське СТ та інші від перерахування коштів повинно поступити 144 000 грн. Скільки поступило — невідомо. Хіба не Ваший обов"язок повернути ці кошти в касу Як і кого покарати, нехай правління думає.

5. Як відомо, Орендар згідно п.3.3.6 несе матеріальну відповідальність перед Орендодавцем за збитки, заподіяніоб"єкту оренди від пожежі і т.ін. А не запитали Ви у керівництва, а як він буде матеріально відповідати, коли в нього, цього орендаря «ні кола, ні двора». Вам нададуть відповідь, що згідно п.3.3.12 на користь Орендодавця повинна бути оформлена страховка з ризиками. Запитайте знову у горе-керівництва, на які суми застраховані об"єкти. Це наша безпека, це наше майно. Ви зрозумієте, що за це майно, яке знаходиться в ризику, ніхто не дбає. От тут когось потрібно визначити та покарати за безконтрольність та повну безвідповідальність за майно, що знаходиться в ризику.

6. На початку своєї діяльності голова правління одноосібно всупереч Статуту, призначила собі посадовий оклад. Через певний час, під тиском пайовиків, правління, уже колегіально, визначило геть інший посадовий оклад. Різниця склала певну суму, яку Ви зобов"язані підрахувати, винна особа повинна негайно внести кошти в касу. Як далі з нею поступить правління, хай вирішують, але Ваше рішення повинно бути зрозумілим і законним.

7. Чи відомий Вам документ, який регламентує використання службового автомобіля? Якщо невідомо, то зверніться до горе-керівника, нехай надасть такий документ. Невже Ви не помітили, що голова правління щоденно використовує службовий автомобіль для доставко свого «тіла» з Гребінок в Васильків і навпаки7 Сьогодні 1 км.пробігу коштує більше 5 грн. Підрахуйте, будь-ласка, скільки за цей період нам коштував і коштує голова правління. Запитайте, за який рахунок вона це робить, скажіть спасибі, що вона мешкає не в Одесі. Підрахуйте і виставіть конкретну суму до сплати.Пам"ятайте — це кошти пайовиків! Як економіст, після тієї цифри, що ви побачите, порекомендуйте зняти номер в готелі, або квартиру у Василькові. Поясніть, що для пайовика це обійдеться в декілька разів дешевше.

8. Шановна Світлана Володимирівна, як так сталось, що Ви не помітили незаконно придбаний автомобіль за такі кошти. Це незаконне використання коштів всупереч Статуту Ви повинні були порекомендувати їй негайно повернути кошти в касу. Порахувати збитки, нанесені такими діями. Вивести конкретну суму і теж повернути кошти в касу. А далі хай горе-правління робить свої висновки.

9. Вами зафіксовано десятки випадків переліміту каси. Це означає одне, що готівка використовувалась незаконно, за що передбачені штрафні санкції згідно договору з банком. Чому винні до цих пір не покарані?

Можна було б, Світлано Володимирівно, продовжувати і далі, якщо буде потрібно, ми так і зробимо. Але враховуючи, що таку перевірку ви вчиняєте вперше, і ще не добреознайомились з своїм статусом, ми віримо, що все стане на своє місце.Віримо про Вашу неупередженість щодо виконання своїх обов"язків, як голови ревізійної комісії. Пам"ятайте — Ви стоїте на захисті законних прав пайовика, а не щось інше.
З повагою, від імені пайовиків, що брали участь у ролзширенному засіданні правління райспоживспілки, пайовик А.Турчин.

Редакція не завжди поділяє точку зору авторів публікацій.Відповідальність за достовірність інформації несуть автори матеріалів.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.