Заява громадських організацій

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

03 жовтня відбулося засідання діючих громадських організацій міста Василькова. Учасники засідання обговорили складну соціально-економічну та суспільно-політичну ситуацію у місті, яка склалася в наслідок конфронтаційних процесів в органах місцевого самоврядування. За результатами обговорення була напрацьована спільна позиція з проблемних питань життєдіяльності міста та прийнята відповідна заява.
Текст заяви вирішено оголосити на найближчому пленарному засіданні Васильківської міськради, направити текст міську голові, правоохоронним органам, міській виборчій комісії та оприлюднити в ЗМІ.

ЗАЯВА
громадських організацій
Ми представники місцевих громадських організацій, що нижче підписалися, вкрай стурбовані довготривалим протистоянням між Васильківським міським головою та значною частиною депутатів міської ради, що вже привело до очевидних загроз втрати керованості процесами життєзабезпечення міста.
В результаті конфлікту між міським головою та депутатами ради залишається багато невирішених питань щодо підготовки до проблемного опалювального сезону.
Велике занепокоєння викликає дефіцит міського бюджету та неналежний контроль за його видатками. Існує велика ймовірність затримок у фінансуванні заробітної плати працівникам бюджетної сфери.
Сьогодні під питанням функціонування навчальних закладів та об’єктів соціальної сфери у зимовий період.
Високими темпами наростають проблеми в житлово-комунальному господарстві міста, в результаті чого можливі техногенні катастрофи на його об’єктах. Конфлікт в середині органів місцевого самоврядування вже призвів до втрати інвестиційної привабливості міста.
Багато викликів сьогодення залишається поза увагою міської ради через відсутність сформованих органів виконавчої влади, зокрема секретаря ради, заступників міського голови. Крім того, сьогодні повністю втрачений зв’язок між виборцями та депутатами міської ради. Конфлікт в середині міської ради набув широкого розголосу серед громадськості міста і, як наслідок, призвів до дискредитації органів міської влади в очах васильківців.
Черговий виток соціальної напруги спровокувало юридично некоректне та поспішне рішення міської виборчої комісії щодо призначення повторних виборів Васильківського міського голови на 23 листопада 2014 року. Вважаємо, що вказане рішення не відповідає інтересам територіальної громади та є таким, що не можливе для виконання.
Враховуючи вищевикладене:
Пропонуємо Васильківському міському голові та депутатам міської ради припинити конфронтацію та у найближчий термін обрати секретаря ради та заступників міського голови.
Вимагаємо проведення звітів депутатів Васильківської міської ради перед своїми виборцями у відповідності до вимог ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад».
Рекомендуємо Васильківській міській виборчій комісії скасувати постанови №3 та №4 від 23 вересня 2014 року «Про визнання Сабова С.О. таким що відмовився від посади Васильківського міського голови» та «Про призначення повторних виборів Васильківського міського голови».
Підписи:

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.