Заява ГО «Рідне місто»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Останнім часом депутати міської ради Олександр Слончак, Олег Мазепа, Микола Неділько, Сергій Сергієнко на сесіях міської ради, в соцмережах, друкованих ЗМІ безпідставно і в неприпустимо грубій формі висловлюють різноманітні звинувачення на адресу міського голови Володимира Сабадаша та депутатської більшості в раді.

Їхнім «голосом» виступають колишній адміністратор місцевого «Сільпо» Андрій Шевченко та журналістка газети «Життя і слово» Людмила Лещенко, колишній міський голова Сергій Сабов.

«Опозиційність» названих депутатів викликана, на нашу думку, тим, що  вони та особи, інтереси яких вони захищають, сьогодні позбавлені можливості наживатися за рахунок територіальної громади, як це було у 2006—2010 р.р.

«Опозиційну» діяльність цієї групи людей важко назвати цивілізованою. Вона скоріше «оголтєлая», сповнена ненависті до тих,хто не поділяє їх думку, в більшості своїй аморальна.

Саме з цим, як багато хто вважає, пов"язана поява у нашому місті «брудних» листівок та анонімних видань.

Розуміючи, що кожен з перерахованих осіб має у Василькові вкрай неоднозначну репутацію, вони бояться підписуватися під своїми пасквілями, фальшують видання, яким васильківці довіряють.

Останній випадок, це випуск сфальшованого номеру бюлетеня нашої громадської організації. На наші особисті переконання, і цьому є певні підстави, до фальшування бюлетеня причетні, як мінімум двоє осіб з вище перерахованих.

Сьогодні місто впевнено рухається вперед. Ремонтуються і будуються нові дороги, великий обсяг робіт виконаний по вдосконаленню вуличного освітлення. Сьогодні є реальні перспективи вирішити накінець проблему постачання питної води та її якості. Оновлені і оновлюються парки і сквери, покращується благоустрій міста. Великі кошти вкладають в соціальну сферу. За останні два роки невпізнанними стали школи і дитячі садочки, суттєво зросла їх матеріальна база; збудовано десятки спортивних і дитячих майданчиків.

«Опозиціонери» нічого цього не хочуть бачити. Туга за втраченими привілеями засліплює їм очі і розум. Зрозуміло, що перерахованим особам інтереси мешканців міста не потрібні. Вони хочуть у місті таку владу, яка була у 2006 — 2010 р.р., коли вони почувалися «хозяєвами жізні».

ГО «Рідне місто» переконана , що наявність конструктивної опозиції до міської влади є позитивом. Водночас «діяльність»перерахованих осіб вважаємо  такою, що йде на шкоду територіальній громаді.

Заявляємо про підтримку діяльності депутатської більшості в раді та міського голови Володимира Сабадаша, залишаючи за собою право публічно висловлювати свою думку щодо здійсненя ними своїх повноважень.

              Голова ГО «Рідне місто» Анатолій Боровик.

 

Заява ГО «Рідне місто»...: 5 комментариев

 1. Дон Корлеоне 02.09.2018 at 23:38

  Спостерігаю весь цей цирк і прийшов до висновку. Бюлетень з наїздом на Сабадаша і Горгана випустив А.П. Боровик. Мета: показати Сабадашу свою значимість і необхідність фінансування саме його проектів.

  Схоже чекіст Сабадаш не зовсім повірив чи розкусив Боровика о у останнього і почалася істерика.

  Третій день поспіль Боровик тільки те й робить, що виправдовується

 2. admin 03.09.2018 at 18:30

  Дону Корлеону — спостерігайте собі на здоров"я. Від цього нікому не холодно і не жарко...

 3. Дон Корлеоне 04.09.2018 at 18:58

  По реакції бачу, мій допис в десятку

 4. admin 04.09.2018 at 19:05

  Дону Корлеоне — ви бачите те, що ви хочете бачити... Дивіться і далі на своє здоров"я...

 5. Громада 07.09.2018 at 22:30

  На сесії пан Сашулик своїми беззубими репліками до міського голови та деяких депутатів виглядав як півник з засохлими мізками на фоніі депутатів які вноосили доволі слушні пропозиції необхідні громаді міста. Кажуть місцевий шут очолює доволі цікаву комісію по комульному господарству міста! Проживає в приватному секторі і йому плювати скільки платять за послуги споживачі! Що повинен відслідковувати ціни. Але Сашулик забив на все великий болт, його цікавлять тільки земельні питання та як з цього можна попіаритись та поживитись. Ось таке диво-чудо Сашулика має громада. Який віджимає застугнянський парк. Не сплачує ареду місту. КАЖЕ ЩО ВІН ЖИВЕ У ПРИЙМАХ І В НЬОГО НІЧОГО НЕ МАЄ. Ви в це повірите?ШАНОВНІ НЕВЖЕ ТАКЕ НЕСЩАСТЯ ПОТРІБНЕ ЯК ДЕПУТАТ?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.