Заява А.П. Боровика до прокуратури

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+
ВАСИЛЬКІВСЬКА МІЖРАЙОННА ПРОКУРАТУРА

БОРОВИК АНАТОЛІЙ ПАВЛОВИЧ

08600 військове містечко №11 дос. 14 кв.31

м. Васильків Київської області тел.096-236-41-50

 

 

 

ЗАЯВА

про нові факти фальсифікації результатів голосування під час проведення виборів 31 жовтня 2010 року,

що стали відомі в ході судового розгляду справ і які залишилися поза увагою ст. слідчого Васильківської

міжрайонної прокуратури Іщенка В.В. (доповнення до заяви про злочин від 04.11.2010 року)

 При підготовці до судового засідання по розгляду моєї скарги на постанову ст. слідчого Васильківської міжрайпрокуратури юриста 1-го класу Іщенка В.В. про відмову у порушенні кримінальної справи від 25.07.2011 року та вивченні у Васильківському м/р суді відмовних матеріалів Васильківської прокуратури мені стало відомо про зміст постанови Васильківського міжрайонного прокурора Потоцького Д.Г. від 04.07.2011р. про порушення кримінальної справи за фактом підроблення невстановленими особами виборчих бюлетенів з виборів Васильківського міського голови та депутатів міської ради з метою їх подальшого використання під час проведення повторного підрахунку голосів виборців та зміст постанови прокуратури Київської області без зазначення дати про скасування постанови про порушення кримінальної справи за підписом прокурора відділу прокуратури Київської області Середи М.В. Другим пунктом скасувальної постанови прокуратури Київської області матеріали направлено Васильківському міжрайонному прокурору для організації додаткової перевірки.

В зв'язку із проведенням додаткової перевірки в порядку ст.94-97 КПК України повідомляю про нові факти грубого порушення виборчого законодавства України з боку керівництва Васильківської міської виборчої комісії, які мають ознаки злочинів, кваліфікованих ст.ст. 157,158, 364, 365, 366 Кримінального кодексу України і які мені стали відомі з аналізу відмовних матеріалів та в ході судового розгляду справ.

1. При порівнянні даних, внесених до протоколів дільничних виборчих комісій та у підсумковому протоколі Васильківської міської виборчої комісії з виборів Васильківського міського голови, у графі — кількість невикористаних виборчих бюлетенів— не співпадає кількість на 65 бюлетенів (збільшилася у підсумковому протоколі ВМВК).

А у протоколах з виборів депутатів міської ради по багатомандатному виборчому округу (по партійним спискам) така кількість не співпадає на 344 бюлетенів (збільшилася у підсумковому протоколі ВМВК). Що означає факт недотримання Васильківською міською виборчою комісією порядку підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці, визначеного ст.71 Закону України про місцеві вибори та незаконні дії з непогашеними бюлетенями, які записані у підсумковому протоколі ВМВК, як погашені.

2.               При порівнянні даних, внесених до протоколів дільничних виборчих комісій та у підсумковому протоколі Васильківської міської виборчої комісії з виборів депутатів міської ради по багатомандатному виборчому округу (по партійним спискам) у графі — кількість одержаних дільничними виборчими комісіями від Васильківської міської виборчої комісії виборчих бюлетенів, виявився факт невидачі дільничним виборчим комісіям 707 виборчих бюлетенів із загальної кількості 32939 в/бюлетенів, одержаних ВМВК з друкарні.

Бюлетені на виборчі дільниці видавали Маркова H.A. — заступник голови Васильківської міської виборчої комісії та Феоклістов — член виборчої комісії.

Що має ознаки незаконного приховування зазначеними членами Васильківської міської виборчої комісії значної кількості бланків в/бюлетенів, їх незаконного зберігання в невідомому місці з метою створення умов для фальсифікації результатів голосування та в наступному при підписанні підсумкового протоколу має ознаки незаконного їх використання шляхом включення не виданих 707 бюлетенів до кількості в/бюлетенів, які видавалися дільничним виборчим комісіям та внесення до підсумкового протоколу неправдивих відомостей.

 

3.               При порівнянні даних, внесених до протоколів дільничних виборчих комісій та у підсумковому протоколі Васильківської міської виборчої комісії з виборів Васильківського міського голови у графі — кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені — не співпадає і зменшилася на 17 виборців у підсумковому протоколі ВМВК.

У протоколах з виборів депутатів міської ради по багатомандатному виборчому округу (по партійним спискам) така кількість теж не співпадає і збільшилася на 78 виборців у підсумковому протоколі ВМВК.

Має місце незаконне внесення до підсумкового протоколу ВМВК даних про кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені, але які їх фактично не отримували. Тобто внесення до офіційного документа, яким є підсумковий протокол ВМВК неправдивих відомостей. Неправдивість відомостей, внесених до підсумкових протоколів ВМВК підтверджується вимогами п.7 ст.69 Закону про місцеві вибори.

Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування за Законом повинна бути однаковою для всіх видів місцевих виборів, оскільки кожен „Виборець розписується у списку виборців за отримання ним виборчих бюлетенів для голосування на місцевих виборах, а також розписується у визначеному місці на контрольному талоні кожного виборчого бюлетеня" по кожному виду виборів. Неспівпадання таких даних свідчить про фальсифікацію результатів голосування на рівні ВМВК.

4.                 При порівнянні даних, внесених до протоколів дільничних виборчих комісій та у підсумковому протоколі Васильківської міської виборчої комісії
з виборів Васильківського міського голови у графі — кількість виборців, які взяли участь у голосуванні, не співпадає і збільшилася на 3 виборця у підсумковому протоколі ВМВК.

У протоколах з виборів депутатів міської ради по багатомандатному виборчому округу (по партійним спискам) така кількість теж не співпадає і збільшилася на 100 виборців у підсумковому протоколі ВМВК. Що має ознаки використання за відомо підроблених 100 виборчих бюлетенів для внесення даних до підсумкового виборчого протоколу ВМВК при його підписанні.

5.                 При порівнянні даних, внесених до протоколів дільничних виборчих комісій та у підсумковому протоколі Васильківської міської виборчої комісії
з виборів Васильківського міського голови у графі — кількість виборчих бюлетенів визнаних недійсними, не співпадає і збільшилася на 817 виборчих бюлетенів у підсумковому протоколі ВМВК.

У протоколах з виборів депутатів міської ради по багатомандатному виборчому округу (по партійним спискам) така кількість недійсних бюлетенів теж не співпадає і збільшилася на 15 виборчих бюлетенів у підсумковому протоколі ВМВК.

Що має ознаки умисного пошкодження значної кількості дійсних виборчих бюлетенів з метою фальсифікації результатів голосування та використання за відомо підроблених виборчих бюлетенів (пошкоджених), що спотворило дійсні результати голосування в межах виборчого округу.

Прошу розглянути дану заяву та порушити кримінальну справу за наведеними фактами фальсифікації результатів голосування шляхом внесення до підсумкових протоколів ВМВК неправдивих відомостей про результати голосування під час проведення виборів 31 жовтня 2010 року Васильківського міського голови та депутатів міської ради керівництвом та членами Васильківської міської виборчої комісії.

А. Боровик

Заява А.П. Боровика до прокуратури: 1 комментарий

  1. Петро 17.11.2011 at 21:44

    Супер-тема для «95-го кватала»: перевыберем мера, депутатов, затем Президента...Маразм старого шизоида Боровичка!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.