Затримання Бірюкова: правові норми чи політичні переслідування? (Оновлено 19/03/12)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В п’ятницю 16.03.2012 року біля приміщення Києво-Святошинського районного суду відбувся мітинг в знак протесту проти незаконного затримання відомого громадського діяча і політичного активіста міста Василькова Сергія Бірюкова.

Сергія було викликано на дачу показів по справі в рамках цивільно-правових стосунків, однак з незрозумілих причин його затримали в одному з ізоляторів Київщини до 72 годин.

На разі Сергія звільнено з-під варти.

Підтримку Сергію надали районні осередки політичної партії «Фронт змін» члени васильківської міської організації політичної партії «Нова політика», а також багато звичайних мешканців Василькова, які знають Сергія, як чесного і порядного громадянина з принциповою позицією.

Оновлено 17/03/12.

Станом на вечір 17 березня Сергій перебуває вдома. Його самопочуття цілком задовільне і він перебуває в доброму гуморі. Жодних намагань фізичного чи морального тиску на Сергія не здійснювалось, оскільки абсурдність затримання була очевидною від самого початку.

Керівництво «Фронту змін» ретельно вивчає ситуацію з Сергієм Бірюковим і найближчим часом висловить свою офіційну позицію в партійному прес-релізі, який ми опублікуємо по його готовності.

Оновлено 19/03/12.

http://www.youtube.com/watch?v=_wwyK-7FcXA

В середу 14 березня 2012 року громадського активіста Василькова і голову місцевого осередку «Фронту змін» було викликано на дачу показів по цивільно-правовій справі до Боярського райвідділу МВС, де безпідставно було затримано в місцевому ІТТ. Після втручання місцевих активістів, осередків політичних партій «Фронт змін» та «Нова політика» і просто людей, які поважають Бірюкова, Сергія було звільнено з-під варти і відпущено додому. Підстав для порушення кримінальної справи не встановлено, хоча Сергія дві доби протримали в камері Боярського ІТТ.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.