Затримали ще одного?..(оновлено 19.04)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

19.04.2020.  Як повідомив нардеп від нашого округу Дубінський, організатором штабу «Слуги народу» у 94 в.о. з чергових місцевих виборів буде Сергій Морськой. Ось яку інформацію про нього ми подавали раніше. читайте також коментар «dub» до теми «Звітують найвідповідальніші...»

07.03. 2014.  Як повідомляють ЗМІ, затримання Морського провела СБУ разом з органами прокуратури. ЗМІ також повідомляють, що крім Морського, неподалік від його службового приміщення затримали і посередника. Можливо, саме цим фактом викликана присутність відомих у Василькові осіб у пізній час поблизу місця вчинення злочину.

20.14.06.03. По місту стали говорити, що затриманим чиновником виявився начальник міськрайонного відділу земресурсів Морськой. Кажуть також, що його затримали за отримання хабара в розмірі 40 000 дол.США. Чи відповідає ця інформація дійності, повідомимо найближчим часом.

19.24.06.03. Нам повідомили, що сьогодні у Василькові правоохоронними органами, начебто, затриманий за службові зловживання один з високопоставлених місцевих чиновників. Отриману інформацію уточнюємо.

Затримали ще одного?..(оновлено 19.04): 2 комментария

  1. Nazar 06.03.2014 at 23:31

    Забигалы крысы , зарез так звани активисты району стоять пид земресурсамы , одынець, лисниченко, пытаютьця спасты морского, якому свитыть 7 рокив, а перед цим одынець у понедилок з морским провелы нараду, зарез оденець з гаврилюком скажуть , що гроши бралысь для майдану, що та влада грабыла, що ця градыть , усих цикавыть тики корыто!!!

  2. Шкурки бобра 07.03.2014 at 01:32

    Конечно, мы все с удовольствием проводим время в сети, но далеко не всегда — с пользой. Вот и я тоже. Редко попадается что-то действительно стоящее, что-то, что не только рассмешит, но и заставит задуматься. Этот пост как раз — одно из ркдких исключений, когда читаешь с удовольствием и что-то для себя выносишь. Спасибо автору.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.