Затори на Володимирській...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ми вже писали про величезні автомобільні затори на вулиці Декабристів в районі Западинки. Як відомо, вони виникли через значний ріст неконтрольованого потоку пішоходів через проїзжу частину вулиці у зв"язку з відкриттям магазину АТБ.

Не менш неприємною для автомобілістів і пішоходів є ситуація з організацією дорожнього руху по вулиці Володимирській поблизу Колгоспного ринку. У Василькові до цих пір пам"ятають історію з тоді ще Президентом України Віктором Ющенком, який через велике скупчення автомобілів та їх хаотичний рух по вулиці був змушений  майже пів-години «застрягнути» у величезній автомобільній «пробці».

Хоч з того часу минуло десяток років, ситуація з автомобільними заторами біля ринку по вулиці Володимирській не покращилася, навпаки — вона стала ще гіршою.

В обох випадках складнощі для водіїв автомобілів і пішоходів, в першу чергу, викликані неконтрольованою забудовою МАФами придорожніх територій та відсутності продуманої стратегії розміщення інфраструктурних об"єктів поблизу магістральних доріг міста.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.