Заступники Іващенка в «Самопоміч»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Керівник однієї з місцевих громадських організацій поділився з нами інформацією про те, що, начебто, екс-заступники колишнього міського голови Іващенка  намагаються взяти під контроль формування васильківської міської організації «Самопоміч». Він же висловив сподівання, що керівництво обласної організації цієї політсили розуміє, що цього допустити не можна, адже в такому випадку   негативний резонанс навколо створення васильківської «Самопомочі»  стовідсотково вийде далеко за межі міста...

Наразі ми уточнюємо надану нам інформацію.  За розвитком подій навколо цього питання слідкуйте на нашому сайті.

 

Заступники Іващенка в «Самопоміч»?.: 5 комментариев

 1. Ось Так 17.12.2014 at 20:57

  Павлович, потрібно писати правду. Окрім заступників Іващенка а саме, Змаєва,Шумило, корбецький .........також має надію під брендом Самопомічі хоче пролізти і сам Іващенко

 2. Иван Иванов 19.12.2014 at 15:24

  Уже пролезли .

 3. олег 21.12.2014 at 02:16

  Палыч, а еще первый заместитель Иващенко сейчас воюет, защищая и меня, и Вас и даже Сабова, который, если поверить ему самому, больше всех в городе любит Украину.

  И кстати, Палыч, у Иващенко вообще-то замы подбирались по профессиональным качествам, а не по уровню низкого ай-кю или по умению вещать лозунги.

 4. admin 21.12.2014 at 11:23

  Олегу: — ми ж, начебто, домовились, Іващенка не згадувати. Якщо хочете про «професіоналізм» Іващенка та його заступників — отримаєте! !

  Чого варте лише «виділення» двох десятків земельних ділянок на території стадіонів та десяти на підставних осіб по вул Ворошилова... Хочете більше?..

  • олег 21.12.2014 at 15:40

   Палыч, да это Вам покоя не дают покоя замы Иващенко. Иващенко себе помогает сам. Я ксттати тоже обхожусь без Самопомощи. У бывших замов своя жизнь. Вы очень смешно подаете инфу. Прямо читаешь и представляешь — Сидит Иващенко со всеми замами и думает про политику в городе. А, на самом деле, Иващенко нет до этого дела, у бывших замов своя жизнь, мне вообще наплевать на большую часть тех замов. Поддерживаю отношения с двумя не более и только дружеские.

   А, про участки на стадионе и Ворошилова Вы так часто и громко сотрясали воздух, что уже смешно. По моему, эти участки кроме Вас уже никого не интересуют. Даже действующую и бывшую власть и даже правоохранительные органы все вместе взятые.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.