«Заступ»ниця Віра Іванівна...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

З повідомлень ЗМІ — «„Заступ“ боротиметься за мільйони голосів аграріїв і фермерів. На захисті інтересів селян стоятиме політична партія „Заступ“».

 

Очолює партію «Заступ» Ульянченко Віра Іванівна, вірна союзниця екс-Президента Ющенка, в минулому комсомольська та компартійна апаратниця, одна з керівників славнозвісної компанії «Бласко», екс-голова КОДА. У Василькові запам"яталась тісною співпрацею з колишнім міським головою Іващенком.

 

Коли один з місцевих фермерів довідався, що Ульянченко збирається захищати селян, не втримався — «заступи нас бог від такої заступниці...»

«Заступ»ниця Віра Іванівна...: 3 комментария

 1. Nazar 14.09.2014 at 13:32

  Все вертаеться, знову будуть красты!!!

 2. Олексій 14.09.2014 at 16:56

  Анатолій Павлович створіть краще тему «РИгіонали знову рвуться в Парламент»... й приділіть увагу тому факту, що Ваша партія в Опозиційному блоці, а то Ви пишете про Ульянченко це- нікому не цікаво. В Заступу рейтинг нульовий... Цікаво те, що Льовочкін, Ларін, Герман й інші прихвостні Януковича рвуться до влади вже не під трендом Патрії Регіонів, а під трендом Опозиційного Блоку... Штаб опозиційного блоку як послідовник справ Януковича, очолитите Ви?

  Зступи Боже, наш ОБкрадений народ від прихвостней Януковича!!!!!!!

  www.hromadske.tv/politics...li-shist-partii/

 3. admin 14.09.2014 at 20:37

  Олексію: — А.Боровик: — створимо і таку тему. Не переживайте. На все свій час. Великою політикою ніколи не займався і займатись не буду. Ніякі штаби також очолювати не буду. Я вже дещо зробив для васильківців на місцевому рівні — вніс свою частку, і немалу, в дострокове припинення повноважень регіонала Іващенка, з яким ви довгий час тісно і плідно співрацювали. Щодо опозиції, то сьогодні в опозиції до влади знаходитесь Ви, і не тільки до влади, а й до васильківської громади. Оскільки блокуєте формування виконавчих органів влади в непростий для країни і Василькова час. Знаючі люди кажуть, що на догоду Вашому колишньому патрону.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.