Заробляють на сиротах? (Оновлено 30.05.2016)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

30.05.2016. У зв"язку з появою на сайті «Щит і меч» сфальшованого номера бюлетеня ГО «Рідне місто» з матеріалом «Заробляють на сиротах» оновлюємо наш матеріал на цю тему.

Звертаємо вашу увагу, що І.Гаврилюк в своїх коментарях до цієї теми звинувачує в «зароблянні на сиротах» Іващенка і Демиденка.

Оновлено

27.04.2013

27.04.2013.За ради справедливості зауважимо, що голова РДА В.Сабадаш не має ніякого відношення до будівництва у Василькові житла для дітей-сиріт. Те, що голова КОДА доручив Сабадашу перевірити інформацію, викладену на нашому сайті, може свідчити лише про одне — А.Присяжнюк не довіряє жодній посадовій особі Васильківської влади та місцевим правоохоронним органам.

Оновлено 24.04.2013

Продовження намагань кореспондента газети «Васильківщина» Ігоря Гаврилюка дізнатися правду про долю недобудованого закладу для дітей-сиріт сімейного типу.

Такі ж марні, поки що, сподівання на реакцію Сабадаша, Скиби і Демиденка сусідів, які втомилися від постійних нічних візитів наркоманів привернути увагу до соціальних ініціатив Васильківської міської влади, які вона своєю безвідповідальністю провалює.

За усталеною традицією ГО «Рідне місто» надсилає сьогоднішні матеріали в Кабмін та КОДА.

Вкрай незрозуміла позиція місцевих чиновників, які спробують свої сили в якості кандидатів на міського голову під час виборів 2 червня довести виборцям свою профпридатність на головній посаді пограбованого міста Василькова.

Докази в сьогоднішньому сюжеті.

Оновлено 23.04.2013

Реакції міської влади на відеорепортаж поки що немає...

Нам повідомили, що пан Демиденко через інших осіб недвозначно натякав на те, що має намір розібратися з автором репортажу Ігорем Гарилюком.

DSC05681

Незважаючи на «погрози» колишнього заступника Іващенка, кореспондент газети «Васильківщина» Ігор Гаврилюк на прохання місцевих жителів зробив інший репортаж, оскільки люди, які проживають поблизу недобудованого сиротинця заявили про подальшу присутність в ньому наркоманів, які били в ньому вікна цієї ночі.

Оскільки матеріали направлені на адресу Кабміну та КОДА, чекаємо реакції А.Й.Присяжнюка.

 

демиденко
В.С.Демиденко

За інформацією, яку ми на разі перевіряємо, відповідальним за будівництво даного об'єкту був колишній заступник міського голови Володимир Сергійович Демиденко.

Цей об'єкт повиненні були здати в експлуатацію напередодні виборів до Верховної ради України в 2012 році.

Кажуть, що в цій церемонії мав брати участь особисто голова КОДА А.Й.Присяжнюк. Тим більше, що кошти на будинок для проживання сиріт у закладі сімейного типу виділяла область.

Очевидно, здача в експлуатацію такого об'єкту перед виборами могла б бути викорастана в якості PR-акції обласної організації Партії регіонів та її керівника особисто.

Але що з цього вийшло, Ви бачите на відео кореспондента газети «Васильківщина» Ігоря Гаврилюка.

Дуже дивно, що будівництво цього об'єкту не контролювалося чиновниками КОДА та залишилося поза увагою Васильківських правоохоронних органів.

DSC05643

Щоб привернути увагу до цинічного розкрадання коштів на важливий проект в рамках соціальної програми, започаткованої прем'єр-міністром України М.Я.Азаровим, ГО «Рідне місто» доводить до інформаційно-аналітичної служби КМУ та КОДА інцидент, повязаний з ситуацією навколо будівництва житла для сиріт у закладі сімейного типу.

Сподіваємось також, що Васильківський міжрайпрокурор відповідним чином відреагує на дану інформацію.

P/s. Як нам повідомили, посадові особи Васильківського міськвиконкому намагалися перешкодити оприлюдненню відзнятих матеріалів.

Заробляють на сиротах? (Оновлено 30.05.2016): 75 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 22.04.2013 at 14:47

  Фото к видео сюжету.

 2. Сергійко 22.04.2013 at 21:26

  Отакої!

  А мені цікаво -що ж Демиденка після чергового «діяння» по розкраданню собі , коханому, утнув?

  Всі ж памятають що

  після призначення його заступником голови, щоб «займався» генпланом міста та слідкував за своєчасним переказом грошей з бюджета міста на цеє доброє діло — він започаткував та вибудував собі будиночок на Трудовій(у рожевих тонах як у тіеї приказці) А генплана й досі нема!!!!

  після розроблення документаціїї на так звану обїздну дорогу поза центр міста та проплати за неї у Сергійовича появився джипік сріблястий за непогану ціну. А дорогу знову ж таки немає(і мабуть не буде)!!!!

  після «піклування» про дітей -сиріт я гадаю у Демиденки появляться меблі та інші оздоби в його будиночку, а то мо й на відпочинок в далеких краях зістанеться — скоро ж літо , а він так тяжко «працював»

  • мешканець в/м 11 25.04.2013 at 10:21

   Не треба забувати, що тепер пан Демиденко почав керувати відділом УЖКГ при міськвиконкомі замість пана О.Крикунова. Кинули щуку в ріку. Таких діячів котрі не розуміються на професіоналізмі та які провалили проекти генплану міста та інші соцініціативи треба відстороняти куди подалі, бо вони розвалять і УЖКГ, «доб»ють" останнє майно до ручки. Знову підуть тіньові списання коштів за так називаємі виконані роботи по кожному будинку міста.

 3. Игорь Гаврилюк 23.04.2013 at 04:49

  Экс-главе Укркинохроники дали 8 лет за растрату бюджетных средств

  23.04.2013 00:45

  Экс-директор Укркинохроники растратил средства, выделенные на производство украинского фильма

  Печерский районный суд Киева приговорил бывшего директора госпредприятия Укркинохроника к 8 годам лишения свободы за растрату бюджетных средств, предназначенных для съемок фильма о казаках «Песня Галагана», сообщает пресс-служба столичной прокуратуры.

  Кроме того, экс-директор лишен права занимать должности, связанные с использованием организационно-распорядительных и административно-хозяйственных функций, в течение трех лет.

  В 2008 году Укркинохроника получила госзаказ на создание и выпуск в прокат полнометражного фильма «Песня Галагана» по мотивам казацких переводов. В этом же году директор Укркинохроники заключил с частным предприятием договор, согласно которому фирма была обязана изготовить декорации к фильму — заборы, казацкие дома, сторожевые башни, колодцы и другой инвентарь.

  «Однако, как установило следствие, фирма-подрядчик никаких работ по изготовлению декораций не проводила. Несмотря на это, директор Укркинохроники подписал акт выполненных работ, согласно которому на банковские счета частного предприятия было перечислено 300 тыс. гривен государственных средств», — говорится в сообщении прокуратуры.

  Кроме того, в ходе досудебного расследования руководитель предприятия был уличен в совершении и других должностных преступлений, а именно превышении служебных полномочий и подделке документов, на основании которых начальнику одного из отделов предприятия был незаконно выдан ордер на получение жилищного помещения, которое принадлежало киностудии.

  Прокуратура не сообщает имени экс-директора Укркинохроники в связи с возможной подачей апелляции обвиняемым.

  В Василькове «кино» с расхищением средств намного миллионов ЕЩЁ ИНТЕРЕС НЕЙ! А прокуратура далает вид ,что это ПРОСТО ФАНТАСТИКА???

 4. Manager 24.04.2013 at 01:33

  Что-то мне подсказывает, что о Демиденко мы скоро узнаем очень многое.

 5. ИВЕРИЯ 24.04.2013 at 14:06

  Многое о Демеденко?

  Вот «неМНОГОЕ»! Генплан Василькова не принят , занимался Демеденко!

  Три «СИРОТСКИХ» приюта построил на зарплату дер.службовця! Прошу ,если есть возможность покажите избушки Демеденка!

  А как он подворовывал строй материалы у церкви покажите?

 6. Игорь Гаврилюк 24.04.2013 at 14:24

  Кто, кто в «сиротских теремках» живёт???http://i024.radikal.ru/1304/5d/94239a52fee6.jpg

  s020.radikal.ru/i723/1304/f9/b4a34e98e8d5.jpg

  s020.radikal.ru/i715/1304/9b/1f9232a90b72.jpg

 7. Сергійко 24.04.2013 at 15:38

  Ну що сказать — як людина, яка має не останнє місце в будуванні констатую

  отой будиночок «сіротський» в рожевому Демиденка строїв як «для себе»

  а оте недоробло, котре їм же збудоване для сімейства з дітьми — розвалиться вже через рік, та й жити в ньому буде неможливо — подивіться на відсутність отмостки, кладку та ін.

  Те що людського слова не боїшся пане демиденко — то зрозуміло, але є ще й божа кара

 8. Небайдужий 24.04.2013 at 21:03

  Є така проблема і по району! Деякі будинки сімейного типу, які Присяжнюк обіцяв разом з Сабадашем відкрити не тільки у місті, а і в районі, а саме: один з них це Будинок Салманової, який сімя Салманових будує майже за свої кошти, та трохи допомагають спонсори села Барахти.

  Питання! Куди ділися кошти виділені з обласного бюджету?

 9. Игорь Гаврилюк 25.04.2013 at 07:57

  Сергійко:

  24.04.2013 в 15:38

  Ну що сказать — як людина, яка має не останнє місце в будуванні констатую

  отой будиночок «сіротський» в рожевому Демиденка строїв як «для себе»

  а оте недоробло, котре їм же збудоване для сімейства з дітьми — розвалиться вже через рік, та й жити в ньому буде неможливо — подивіться на відсутність отмостки, кладку та ін.

  Те що людського слова не боїшся пане демиденко — то зрозуміло, але є ще й божа кара

  Сиротинец от Иващенка_ Демеденка!!!

  www.youtube.com/watch?v=h4l6LhrOxE4

 10. Игорь Гаврилюк 25.04.2013 at 08:05

  А теперь посмотрите сюда!

  www.youtube.com/watch?v=jvYBXk4ao1s

  ...Те що людського слова не боїшся пане демиденко — то зрозуміло, але є ще й божа кара

 11. Игорь Гаврилюк 25.04.2013 at 08:10

  Те що людського слова не боїшся пане демиденко — то зрозуміло, але є ще й божа кара

  www.youtube.com/watch?v=jvYBXk4ao1s

  www.youtube.com/watch?v=t8RSAS_wmZ4

  • мешканець в/м 11 25.04.2013 at 10:29

   Яким же видом підприємницької діяльності володіє пан Демиденко та звідки у нього взялися такі статки на побудову ось таких узаконених своїх «сиротинців» для своєї сім"ї? Навіть на заплату держслужбовця це не побудуєшь. Значить треба вкра...и у громади? Громада повинна грати таких діячів, які її не поважають, а поважають тільки свій гаманець!!!

 12. Сергійко 25.04.2013 at 11:33

  На Демиденку можна та й треба заводити кримінальну справу — посадити буде досить легко

  1. треба зробити експертну оцінку грошових витрат того «будівництва» сиротинця для дітей

  2. порівняти ці витрати з тими що були віділені з бюджету і ПОБАЧИТИ Різницю, бо вона й буде вкраденим у дітей

  3. написати заяву до прокурора та СБУ, так як на них покладена відповідальність за дотриманням закону щодо витрат БЮДЖЕТНИХ ГРОШЕЙ, кпії в Кабінет Міністрів та в комітет Верховної Ради.

  Тоді демиденці для відмазки прийдеться розпрощатися з своїми «сіротськими будиночками».

  • мешканець в/м 11 25.04.2013 at 16:57

   Игорь, просвітіть будь-ласка які ГО міста та нові ради, що створюються в місті звертались по цьому питанню до пана Демиденка щоб він прозвітував перед громадою міста та областю яка виділяла кошти, куди він їх подів? Те що ми бачемо на відео — то це просто ЖАХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! В часи козацтва таку людину вигнали б з місця проживання та ще й тумаків надавали б! А то бач яку від"їв харю на дармовщинку!!!

   • мешканець в/м 11 25.04.2013 at 22:41

    За усталеною традицією ГО «Рідне місто» надсилає сьогоднішні матеріали в Кабмін та КОДА. Це добре що материали надіслані. А інші новостворені ради працюють в цьому напрямку?

    • Manager 26.04.2013 at 00:17

     Какие еще новоявленные рады? Харченко и Панджакидзе с Дармостуком? Неужели не понятно, что это бесполезное образование, а точнее нарыв на теле исполнительной власти паразитов и разбойников Крикунова и Скибы, которыми манипулирует Иващенко. Они будут Вам обращения писать и переживать за недостроенный сиротский приют, на котором Иващенко «нагрелся»? Не дождетесь.

 13. Игорь Гаврилюк 25.04.2013 at 15:36

  Н.АЗАРОВ-»»Сиротинцам » в УКРАИНЕ БЫТЬ !

  ИВАЩЕНКО-ДЕМЕДЕНКО ПРОТИВ ???

  www.youtube.com/watch?v=eCNOynm-L50

 14. admin 25.04.2013 at 17:21

  мешканцю в.м. Уважно читайте наші матеріали. ГО"Рідне місто" звернулася до КОДА та Кабміну з відповідною інформацією.

 15. Толік 25.04.2013 at 19:25

  Вам усім до Демиденка, як до неба рачки. Це один з дуже небагатьох васильківських політиків, який окрім обіцянок, ще й і робить за п"ятьох.

 16. мешканець в/м 11 25.04.2013 at 22:37

  Ага Генплан міста внідрив в життя! Та кошти від КП правильно буде використовувати? Раніше комунальні підприємства самі розподіляли кошти на свої нужди, а тепер директорів розвелося, яким зарплатню треба платити. А якщо він за п"ятьох працює, то чого із замів подвинули, мабуть все ж таки працював сам...розпочинав, а закінчувати кому розпочате?

 17. Игорь Гаврилюк 26.04.2013 at 07:28

  Если судить по "работе " Демиденка по "строительству «СИРОТИНЦА», то наработал «за п»ятьох» ЭТО ТОЧНО!!!

  i016.radikal.ru/1304/27/2d290fb507dd.jpg

  s017.radikal.ru/i429/1304/42/d2c2557e209b.jpg

  s020.radikal.ru/i705/1304/0c/a711fd64961e.jpg

  • мешканець в/м 11 26.04.2013 at 09:18

   Цікаво, великий професіонал Демиденко розпочинав будівництво свого особистого «сиротинця» з огорожею чи без! Якщо без, то і його побудову б розгромили як сиротинець для багатодітної сім"ї. Спочатку ставлять огорожу а потім будують споруду, а тут навпаки. Огорожа мабуть осіла на чужому огороді!

 18. Игорь Гаврилюк 26.04.2013 at 19:39

  Звонок Губернатору.

  www.youtube.com/watch?v=rQI4Ei9kmhg

 19. Олексій 27.04.2013 at 22:23

  В цьому репортажі багато недоговірок і перкручування фактів.

  По-перше 20 соток землі дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ) належать виконавчому комітету Васильківської міської ради. По-друге жодної копійки бюджетних коштів ні з місцевого, ні з обласного, ні з державного бюджету на будівництво ДБСТ вилділено не було. Будувався він виключно за кошти спонсорів. Але для його завершення коштів не вистачило і тому слід не поганити владу , а дозбирати спонсорські кошти для ведення в експлуатацію ДБСТ. По-третє людині, яка посадила картоплю на цій землі повністю компенсували всі витрати, дали 1000 грн., на які мінімум можна було придбати 500 кг. картоплі, нікого не ображали й не притискали.

  • Manager 28.04.2013 at 00:42

   Алексей, уж очень хорошо Вы информированы. Что касается компенсации за картофель в размере 1000 грн, то сомнительно, чтобы в наше тяжелое время человек отказался бы так просто от участка земли в 20 сотых за такие, ну очень скромные деньги.

   И потом, если по Вашим словам, упомянутый сиротинец строился за счет спонсорских средств, то это ну никак не дает права местной власти бросить это дело на произвол и не реагировать на образование в нем притона для наркоманов.(Кстати, на этот кричащий факт тоже не мешало бы обратить внимание!) Поэтому, придумайте другое объяснение типичной халатности и коррумпированности местных чиновников. Авось кто-то и поверит.

  • мешканець в/м 11 28.04.2013 at 23:50

   Чому не поставили огорожу та не найняли сторожа?

 20. Игорь Гаврилюк 28.04.2013 at 02:28

  Я с вами могбы согласиться, но

  ВЫ не указали источник вашей информации,не указали «спонсоров»...

  Я, делая этот репортаж, был свидетелем разговора бригадира ,который строил этот объект.

  Так вотЮ, он в разговоре с А.Соколом заявил что руководил строительством и распоряжался деньгами Демиденко. Деньги были выделенны с бюджета области для окончания строительства полностью. Пока платили ,бригада работала. Перестали платить ,стал вопрос,что делать дальше? Демиденко при этом заявил,что все вопросы к Иващенко! Бригадир был на приёме у мера, тот порекомендовал заканчивать строительство ЗА СЧЁТ СРЕДСТВ БРИГАДИРА, побещав постепенно расчитаться!

  На эту «МУТКУ» бригадир не повёлся!

  Итог- «Сиротинец» стоит брошенный. Постепно его разбрирают и уничтожают, превратив в притон наркоманов!

  Строители уехали домой ,ТАК И НЕ ПОЛУЧИВ ЗАРАБОТАННЫЕ ДЕНЬГИ!!!

  • Олег 28.04.2013 at 19:08

   Сокол врет как и Гаврилюк. Этот объект строился на деньги спонсора, но у спонсора не хватило. Если спонсор захочет, он сам себя назовет.Ни в бюджете области ни города деньги на этот объект не выделялись. Если Сокол так переживает, то пусть достроит за свои. А проверять использование денег не кому. Спонсор претензий не заявлял и не имеет, а бюджетные деньги там не использовались.

   • мешканець в/м 11 28.04.2013 at 23:55

    Когда начинали такое строительство и хорошее дело спонсору смету и план строительства не показывали? Взрослые люди и детские ответы. Печально от всего увиденного и услышанного.

 21. Олексій 28.04.2013 at 11:07

  Подумайте логічно.ю як Демиденко міг розраховуватися бюджетними грошима налом...ніяк... бюджетні кошти йдуть безналом по акту виконаних робіт. Володію інформацією, бо мене звати Олексій Шекера!!!. Я курував Службу у справах дітеей, яка підшуковувала сім'ю під даний ДБСТ. З будівельниками не розрахувалися — правда — спонсорських коштів не вистачило... а в бюджеті їх просто на добудову не має ... бюджетникам зарплату, навіть, виплачувати важко... нажаль... А Демиденко підшуковував бригаду на дане будівництво, й розраховувався з будівельниками. Мали здати об'єкт до 30 вересня 2012, до дня усиновленння... але не добудували за браком коштів. Підшукали сім'ю з іншого регіону, яка за власні кошти буде добудовувати ДБСТ... Але в цієї сім'їпоки не має потрібної суми на матеріали... Людям компенсували кошти не за землю, яку вони захопили не маючи ніякої підтверджувальної документацію на володінння цією землею, а за посаджений врожай. В моєї бабусі був город там же на Сонячній, при будівницві багатоповерхівок його забрали, бо город був без документів на право володінння нею ... взятий самозахопленням так як і тут...

  • Manager 28.04.2013 at 13:39

   Раз Вы и есть тот самый Шекера, тогда простите! К Вам вопросов больше нет и быть не может.

  • мешканець в/м 11 29.04.2013 at 00:02

   Все робиться у нас через ЖО-У! Навіщо розпочинати було будівництво? Бажаю Вам і надалі розшукувати спонсорів та добудувати розпочате. Це ще раз підкреслює безвідповідальність тих хто розпочав цей задум і не довів спонсору у скільки обійдеться це будівництво.

 22. Игорь Гаврилюк 28.04.2013 at 13:11

  …. А Демиденко підшуковував бригаду на дане будівництво, й розраховувався з будівельниками.

  Очень интересно! Демиденко розраховувався чем?..бюджетні кошти йдуть безналом по акту виконаних робіт.

  Всё ,ЧТО ВЫ НАПИСАЛИ ПРАВДА?

  ВОПРОС ,ПОЧЕМУ ВЛАСТИ УХОДЯТ ОТ ОТВЕТА, ПОДСТАВЛЯЯ ВАС ,НЕУГОДНОГО СЕГОДНЯ ,БЫВШЕГО ЗАМА?

  ПОЧЕМУ МОЛЧИТ ДЕМИДЕНКО?

  ВЫШЕ ВАМИ ИЗЛОЖЕННОЕ ДАЁТ ПРАВО ПРЕВРАЩАТЬ СИРОТИНЕЦ В ПРИСТАНИЩЕ ДЛЯ НАРКОМАНОВ?,

  А ВЫ ЗНАЕТЕ ,ЧТО РЯДОМ ДЕТСАДИК?

  ЗАВТРА,НЕ ДАЙ БОГ, ОБКОЛОТЫЙ НАРКОМАН ПОЛЕЗЕТ К ДЕТЯМ!!!

 23. Олексій 28.04.2013 at 17:53

  Ігорь, не добудовує влада, бо не має коштів передбачених в бюджеті на дану статтю витрат, їх просто не закладали в бюджет 2013 року...Чого мовчить Демиденко? Питання до Демиденка. Щодо наркоманів, то ними повинна опікуватися міліція, яка має нести відповідальність за громадський порядок... а справа місцевої влади — громадкості віднайти кошти для добудови ДБСТ. , громадськість повинна допомагати владі : подавати ідеї для швидшої реалізації проекту, а не шукати в будь-якій добрій справі чорні дирки...

 24. admin 28.04.2013 at 18:14

  Олексію. Якщо кошти не закладали, для чого розпочинали будівництво? В будь -якому випадку контролюючі органи повинні перевірити законність використання коштів при будівництві цього об"єкту. За пошкодження будівельних конструкцій також хтось повинен відповісти. На нашу думку,тут мають місце всі ознаки злочину.

  • мешканець в/м 11 29.04.2013 at 00:15

   Повністью з Вами згодні! Всі будівельні компанії розпочинають будівництво з огорожи майданчика та охорони об"єкта. Звідки взявся такий намір доброї справи? Хто його розробник та з подачі чиєї руки це розпочалося? Шекері громадкість повинна допомагати...а Ви поставили громадкість до відома, щоб таку справу започаткувати? Кого питали? Як тарифи підвищувати, так руку первий піднімає Шекера. А як показати дефектні акти на кожний будинок, то зась!!! Адже по ним можна списати любі кошти по пред"явленню актів виконаних робіт, в яких можна багато чого прописати!!!! Не лукавте Шекеро!!!

   • Олег 29.04.2013 at 20:46

    Опять бред. Деньги на этот объект не списсывались, так как с самого начала не выделялись. Если Гаврилюк, мешканец в/м 11, Сокол так переживают, то никто им не мешает достроить за свои. Опять же подчеркиваю, что деньги на объект были от спонсора, которому не хватило денег. Кто и кому должен был отчитываться. Отчет тут имеет право требовать только тот, кто давал деньги, а не люди, которые никогда никому даром ничего не дадут, а только ищут повод критиковать других.

 25. Игорь Гаврилюк 28.04.2013 at 18:32

  Олексій!/ Позвольте с вами не согласиться! Чорні дирки власть василькова «успешно» пріховивала на протяжении всей каденции Иващенка!

  Вам это как, заму известно лучше других!

  Почему ,когда утверждали бюджет ,ВЫ, как депутат, и зам Иващенка который «курував Службу у справах дітеей» молчали и не предложили заложить в бюджет средства на добудову Сиротинця?,

  Щодо наркоманів, то ними повинна опікуватися міліція, яка має нести відповідальність за громадський порядок? Здесь ИЗВИНИТЕ!!!! Власть которая не в состоянии (ВЕРНЕЙ НЕ ЖЕЛАЕТ) вместе смилицией навести порядок в городе КОМУ НУЖНА???

  Спросите у родителей ,которые водят в садик№3 своих детей — КАК ОНИ ОТНОСЯТСЯ К ТОМУ ,ЧТО ИВАЩЕНКО -ДЕМИДЕНКО построили рядом с дет .садиком приют для НАРКОМАНОВ?!!!!

  Вы писали что ... в бюджеті їх просто на добудову не має …... бюджетникам зарплату, навіть, виплачувати важко…... нажаль... А директоров Саломатовых-Фунтов вместе с липовым штатом содержать в бюджете деньги есть????

  Алексей ,не грешите против истины1111

 26. Олексій 28.04.2013 at 19:47

  Так повинні розібратися не правоохоронні органи, а спонсори, ті хто ці грощі давав. При чому правоохоронні органи до благодійних готівкових коштів....... Є Заява від спонсорів — є реакція правоохоронних органів...

  Чому не іеіціював? Тому, щзо знав, що коштів не вистачає навіть на захищенні статті... не говорячи вже про поточний ремонт соціальних обєктів... криза...

  Наскількт, я знаю Саламатов забезпечується не з бюджету... на утримання даного КП коштів в бюджеті не передбачен... а утримується КП з платежів абонентів кабельних мереж... не з бюджету, а за нашу абонплату

  • мешканець в/м 11 29.04.2013 at 00:23

   Цікаво, у як пан Саламатов плате аренду за те приміщення, в якому знаходиться? І чи плате він КПП плату за аренду стовпів і т.д.? Всі користуються комунальним майном нашару!!!!

 27. Игорь Гаврилюк 28.04.2013 at 20:28

  ……. Є Заява від спонсорів — є реакція правоохоронних органів

  Есть где, у кого, когда?

  Алексей вы кого защищаете?

  Вы же набрали на выборах в 2010 году голосов избирателей больше Иващенка!!!

  А после всего купились на должность зама ,согласившись молчать о мутках Иващенка-Мосейчука-Крикунова по фальсификации выборов!

  Сегодня пытаетесь оправдать вора у которого даже среди воров ВСЁ! НЕ ПО ЧЕСНОМУ?!!!

  • мешканець в/м 11 29.04.2013 at 00:28

   Як це зрозуміти — є заява від спонсорів, міліція реагує, а якщо ні — то не реагує, а де Ваша відповідальність пане Шекера? Ви любите своє місто? Були при владі, то чому така подвійність? Ще раз лукавите...не домовляєте. В народі говорять не риба і не м"ясо.

 28. admin 28.04.2013 at 20:29

  Олексію. Відділ, яким свого часу керував Крикунов, а сьогодні керує Демиденко,утримується за бюджетні кошти. І немалі. Цей відділ нікому не потрібен. Запитайте про це у директорів КП. Ініціюйте його ліквідацію.

 29. Игорь Гаврилюк 28.04.2013 at 20:32

  Олег:

  28.04.2013 в 19:08

  Сокол врет как и Гаврилюк. Этот объект строился на деньги спонсора, но у спонсора не хватило. Если спонсор захочет, он сам себя назовет.Ни в бюджете области ни города деньги на этот объект не выделялись. Если Сокол так переживает, то пусть достроит за свои. А проверять использование денег не кому. Спонсор претензий не заявлял и не имеет, а бюджетные деньги там не использовались.

  Ваше счастье .что сегодня... проверять использование денег не кому.! ОЛЕЖКА ,ЭТО СЕГОДНЯ! ЗАВТРА ПОЙДЁТЕ К МОСЕЙЧУКУ ВСЕ СТРОЕМ!!!

  • мешканець в/м 11 29.04.2013 at 00:31

   Мабуть вони строєм всі підуть скоріше в мери...

   • Олег 29.04.2013 at 20:57

    Не, в мери в Василькове строем не ходят. Туда ломяться и толкаються. А если прогоняют, то всеравно ломяться и очень громко кричат караул.

  • Олег 29.04.2013 at 01:13

   Только после Вас Игорь Витальевич. Мне до Ваших оборотов по освоению земель ой как далеко.

  • Олег 29.04.2013 at 20:54

   Я думаю, что Гаврилюк пойдет туда впереди первым. В разведку. Если свистнет отуда, что все хорошо, можно идти следом. Ну, а по поводу дененг, то как ты сам понимаешь их мог давать только человек из провластной команды, а не из твоих теперешних соратников. Вы можете осовить деньги с пользой для себя.

 30. Сергійко 28.04.2013 at 20:41

  А що? — саламатовську контору депутати на сесії не прикрили??? Було ж голосування за її ліквідацію та утворення відділу такого профілю в УЖКХ Чи вже й рішення сесій всім по\\\\\барабану?

  • Олег 29.04.2013 at 20:58

   Абсолютно прав. Конкретно по барабану.

 31. Толік 29.04.2013 at 01:59

  Тема створена сексотами для нагнітання ситуації, чесне слово, як оті баби на базарі, поговорить нема про що, а от обсмоктать когось чи перемити кості, так будь-ласка -любімоє дєло!

 32. мешканець в/м 11 29.04.2013 at 16:56

  Кістки перемити за сиротинець? А хто буде відповідати за бездлам який твориться з сиротинцем? Навіщо треба було погоджуватись бути при владі замами міського голови і не перейматися нічим, розпочинати добрі справи, а потім їх і поховати? Треба щоб всі знали про свою відповідальність, це публічні люди, вони на виду у всіх. Давали своє погодження працювати для громади, а тепер коли громада питає за той бедлам що твориться, то диви як це не подобається багатьом!!! Це не плітки, а громадська догана таким діячам!!!

  • Олег 29.04.2013 at 21:02

   Если Громада — это мешканец В/М 11, то он не может спрашивать власть про что либо. Поскольку Закон предусматривает право не отвечать на анонимки. Поэтому спрашивать за приют у власти можно толь в официальном порядке, а не на форуме. А, на форуме, любая власть Вам мешканец не ответит и просто проигнорирует. И правильно сделает.

 33. Толік 29.04.2013 at 19:21

  Я не розумію, чого ви добиваєтесь? Щоб Демиденко цілодобово сторожив той будинок? Чи використані наркоманами шприци ходив збирав? Або може за день чи за два власноруч добудував ту хатину та здав в експлуатацію? Хлопці, припиніть займайтися дрототою, а краще займіться кориснішими для громади справами, роботи зараз для всіх непочатий край. Перетворили сайт на помийне відро імені Боровика: ніяких корисних ідей, а тільки брудна та неаргументована критика діючої влади, того не дарма цей сайт прозвали сайтом Гнуса. Гидко читати...

 34. admin 29.04.2013 at 19:49

  Толіку. Анатолій Павлович дозволив адміну розміщати на сайті будь-яку критику на його адресу та адресу сайту без погодження з ним. Доказом цього є оприлюднення Вашого коментаря. Опускатися до грубих образ-це для слабких ,або для тих, у кого не вистачає аргументів.А тепер по суті. Ситуація з цим будівництвом досить сумнівна. Якщо там все нормально,чому боятися перевірки та погрожувати людям, які оприлюднили цю інформацію...

  • Олег 29.04.2013 at 21:06

   А потому, что никто не проверял, не собирался проверять, не будет проверять. Никто не боиться проверок, проверять никто, кроме того, кто дал деньги не имеет право.

   • мешканець в/м 11 30.04.2013 at 02:42

    Незрозуміло з якою метою ці кошти викинуті, як кажуть, на вітер. Краще допомогли б місцевій лікарні придбати медичну апаратуру для обстеження пацієнтів та обслуговування хворих.

    • Олег 30.04.2013 at 23:04

     Вас спонсор забыл спросить, куда девать свои деньги.

     • мешканець в/м 11 02.05.2013 at 17:08

      Напрашивается вывод о возможном вложении денег в никому ненужное строительство, чтобы потом земельку застолбить под своих.

   • мешканець в/м 11 30.04.2013 at 02:49

    Чого це так всі занервували стосовно перевірок, що стільця зашатались під деякими керівниками, мабуть незатишно становиться...Поживемо, побачимо.

    • Олег 30.04.2013 at 23:08

     Странно, но по моему Вам не один «керівник» не отвечал. Вам глупость впороса, по по поводу использования денег самим спонсором, объясняли не действующие руководители. Так, что непонятно, что Вы мечтаете увидеть.

     • мешканець в/м 11 02.05.2013 at 17:15

      Если Вы такой сведущий во многих вопросах, и в Ваших ответах просвечивается цинизм, то жителям не понятно зачем спонсор давал деньги? Если для хорошего дела, то спасибо. Но равнодушие людей, чиновников приводит к тому чтомы имеем в репортаже и на видео. Кому вигодно было такое строительство?

 35. Игорь Гаврилюк 29.04.2013 at 23:08

  Толік:

  29.04.2013 в 19:21

  Гидко читати

  Простите ,кто вас заставляет читать?,.

  Читайте Библию, например, там где для вас ,Демиденка-Иващенка написано- НЕ УКРАДИ!

  • Олег 30.04.2013 at 23:05

   А, Гаврилюк, читал про НЕ УКРАДИ?

  • Олег 07.10.2013 at 10:21

   Вот теперь и истина установилась. Денежки то были областные, и через бюджет города не шли. Расходовались напрямую по всей области. Кто спер?

   А то как всегда. Кто это сделал? Иващенко. А почему? Демиденко недалеко видели.

 36. Антивирус 31.05.2016 at 14:47

  Фи, 2013год,,,,,,не интересно,,,,,

  Интерисует другое — кто СЕГОДНЯ с этом теремочке живет?Не проинформируете, админ?

  И озарится истиной темное прошлое(со слов мудреца) да и нам чего то откроется.

  • Олег 31.05.2016 at 23:49

   Насколько, я знаю, в одном из домов для сирот в Путровке, который так громко и помпезно открывали, живет сейчас директор КП ККП Оглоданый. Так, что я не пойму, к чему с этими домами помянули Иващенко? Когда губернатор Анатолий Присяжнюк их громко и помпезно открывал и говорил, что дома для сирот, Иващенко был не при власти. Оглоданый, может и сирота, но точно не из команды Иващенко. Остальных «сирот», живущих в этих домах, я тоже знаю. Ни одна из этих «сирот» никогда не имела никакого отношения ни к Иващенко, ни к Демиденко.

 37. admin 01.06.2016 at 21:08

  Олегу — спеціально для Вас пояснюємо, що мова тут йде про будинок у Василькові, який будувався при Іващенку.

  Крім того рекомендуємо Вам уважно передивитись коментарі Вашого сьогоднішнього однодумця Гаврилюка. Можливо захочете їх прокоментувати?..

 38. Олег 01.06.2016 at 23:12

  Палыч, дома для «СИРОТ» открывал Присяжнюки и лично ленточки перерезал. Каким сиротам он их раздавал не мое дело. Знаю только, что все «СИРОТЫ», получившие дома, к Иващенко никакого отношения не имеют. В том числе и «СИРОТА» Оглоданый. Спрашивайте у этих сирот сами. Если хотите, специально для Вас могу пробить фамилии всех шести сирот, получивших дома для «СИРОТ». Но, только, если это нужно Вам. Мне все эти сироты до лампады. В том числе и Оглоданый. Это не из нашей команды сиротка. Это из команды нынешнего мера. Его сироты — это его дела. Я в них не вмешиваюсь и нынешнего мера, и его «СИРОТ» не трогаю.

 39. admin 02.06.2016 at 07:56

  Олегу — а Гаврилюк з Вашої команди стверджує, що Іващенко має відошення до цього будинку у Василькові. Що це за команда у Вас, ящо ви один одному не вірите!..

 40. Антивирус 02.06.2016 at 11:02

  АнатольПалыч, а теперь спецом для меня поясните — так кто же СЕЙЧАС ЖИВЕТ в домике, КОТОРЫЙ в Василькове? А то столько словоблудов, а конкретики ноль. Имя,фамилию и более ничего предоставьте — и более не надо ничего.

 41. Олег 02.06.2016 at 18:22

  Палыч, фамилии сирот Вам известны. Иващенко не «СИРОТА» бывшего губернатора и действующего мера. Так, что в домах живут сироты правильные из Вашей команды. Из команде, которая работала у Иващенко сейчас остался работать я один. Палыч, при всех моих недостатках, я к сиротам себя не записывал. Дома принадлежат сиротам из ныне правящей команды.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.