Закон про ОСН...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Згідно статті 8 Закону України «Про органи самоорганізації населення» з ініціативою про створення органу самоорганізації населення до ради можуть звернутися збори жителів за місцем проживання за умови, якщо в них брало участь не менше половини жителів відповідної території, які мають право голосу.

На зборах жителів за місцем проживання обирається також ініціативна група, члени якої будуть представляти інтереси жителів — учасників зборів у місцевій раді.

Як відомо, жодних зборів щодо створення ОСН у будинку №14 що у в/м не було, а підписи жителів будинку на  підтримку його створення були зібрані в інший спосіб. Цей факт підтверджує, зокрема, депутат міської ради Т. Гладкова, підпис якої є в списку учасників зборів. За її словами, свій підпис вона поставила в іншому місці.

Станом на сьогодні, чимало жителів будинку відізвали свій підпис з списку, оскільки, як вони кажуть, підписувалися вони не за створення ОСН, а за утворення ЖЕКу у в/м, або за встановлення лічильника тепла у будинку.

У зв"язку з цим вони письмово звернулися до міського голови з повідомленням про шахрайські, як вони вважають, дії збирача підписів Ткача.

 

Продовження теми дивіться у нас найближчим часом.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.