«Заговорщики»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Кажуть, що нещодавно збиралась певна група у складі 6-7 осіб, яка обговорювала питання про можливість відсторонення Сабова від посади міського голови. Начебто там планували проведення протестних акцій, які мав організувати один з учасників «зібрання». Проте, як нам сказали, за порадою найрозумнішого серед присутніх, від цієї ідеї відмовились, оскільки законного шляху відсторонення Сабова від посади на цей час немає...

«Заговорщики»?.: 5 комментариев

 1. Олег 05.01.2015 at 12:51

  А кому он мешает — Сабов? Он же хочет, но не может.

 2. Антивирус 05.01.2015 at 14:09

  Админ, а вы уважно закон читали? Уверяю , что там достаточно способов отстранения меря от самодурства во власти. Самый простой и актуальный на сегодня это просто вкатать срок и отправить на отсидку за его уже свершенные художества.Только видно наши органы еще чого то ждут, наверное новых его деяний за которые срок побольше можна дать.

 3. Леонід 10.01.2015 at 21:21

  А що, Сабов сам себе власним розпорядженням призначив міським головою в законний спосіб? Анатолію Павловичу, прошу закон в студію, з зазначенням статті та норми. Зарані вдячний.

 4. admin 10.01.2015 at 22:51

  Леоніду: — уточніть, будь-ласка, суть вашого запитання, оскільки в цій темі ми нічого не стверджували, а лише написали про те, до якого висновку, начебто, прийшли учасники «зібрання».

 5. Леонід 10.01.2015 at 23:31

  Уточнюю. В темі стверджується, що нібито немає законних способів усунення Сабова з посади. Оскільки я переконаний, що Сабов обійняв посаду цілком незаконно, то, очевидно, всякий спосіб його усунення буде законним, якщо не нестиме загрози життю та здоровю громадянину Сабову та мешканців Василькова.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.