Забагато...Або, чи читають Закон Сабов з Корчинським?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

16.03.2015. Нещодавно на офіційному сайті Васильківської міської ради з"явилось повідомлення про ініціювання Сабовим зменшення кількості депутатів міської ради з 46 до 36. Там же подано проект рішення з цього питання, який пропонується розглянути на найближчій сесії міськради.  Вже при найближчому ознайомленні з цим документом у нас склалось враження, що Сабов з Корчинським або абсолютно не читали відповідний Закон, або свідомо його ігнорують. Не будемо вдаватися в деталі, лише процитуємо ч. 1 ст. 16 Закону, на яку вони посилаються: — «Рішення про загальний склад (кількість депутатів) обласної, районної, міської (крім районів, міст в Автономній Республіці Крим, міст Києва, Севастополя) приймається відповідною обласною радою поточного скликання не пізніш як за 50 днів до дня місцевих виборів».  Чомусь, слово, «обласною» автори документу сором"язливо «опустили».

Крім того, говорити про цифру в 36 депутатів сьогодні зарано, оскільки Верховна Рада найближчим часом може значно зменшити нижню межу загального складу ради.

Ми вже давно піднімаємо питання про зменшення кількості депутатів васильківської міської ради і пропонуємо місцевим організаціям політ. партій, громадським організаціям разом з міською радою напрацювати відповідні пропозиції та направити їх до обласної ради для прийняття рішення.

 

19.10.2014.      Сьогодні загальний склад Васильківської міської ради — 46 депутатів. Згідно ч.2 ст. 16 Закону України «Про  вибори депутатів  Автономної  Республіки Крим...» у містах з населенням від 20 тис. жителів до 50 тис. жителів (у Василькові — 37,5 тис) загальний склад ради має становити від 36 до 46 депутатів включно.  Для порівняння — у Броварах з населенням близько 100 тис. — 42 депутати, у Борисполі з населенням 58 тис. — 48 депутатів. Таким чином, у Броварах — 1 депутат на 2381 жителів, у Борисполі — на 1208 жителів, у Василькові — на 815 жителів. Причому, незважаючи на це, ефективність роботи васильківських депутатів значно нижча, ніж у їх колег з названих міст. До 2006 року загальний склад Васильківської міської ради складав всього 30 депутатів.

 

Згідно ч.1 ст.16 названого Закону рішення про загальний склад (кількість депутатів) обласної, районної, міської ... ради приймається відповідною обласною радою поточного скликоння не пізніш як за 50 днів до дня місцевих виборів.

 

Зважаючи на те, що такі вибори можуть відбутися вже весною цього року, ГО «Рідне місто» ініціюватиме обговорення питання про оптимізацію загального складу Васильківської міської ради та направлення напрацьованих пропозицій  у державні органи, уповноважені  приймати такі рішення.

 

 

Забагато...Або, чи читають Закон Сабов з Корчинським?.: 1 комментарий

  1. Иван Иванов 16.03.2015 at 18:58

    Просто ...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.