Обком КПУ забороняє Пашкевичу критикувати Засуху і Іващенка?(оновлено 19.09)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Спеціально для «мешканця» пояснюємо:
1. згідно ст... 42 Закону України «Про місцеве самоврядування вУкраїні» міський голова «… забезпечує здійснення у межах наданим законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та Законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади…»
2. згідно цієї ж статті Закону «… міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому Законом повноважень».

Як відомо, славнозвісне рішення про підвищення тарифів на комунальні послуги прийняте виконавчим комітетом. Але згідно ст... 59 цього Закону Іващенко, як міський голова, мав право і зобов’язаний був зупинити дію цього рішення своїм розпорядженням та внести це питання на розгляд міської ради.

Тим більше, що за словами того ж Пашкевича, начальник управління економіки і власності Л.Сіра письмово доповідала Іващенку про незаконність прийняття рішення по цьому питанню. Отже повну відповідальність за незаконне підвищення тарифів на теплопостачання згідно чинного законодавства повинен нести Іващенко, а не Грушка, як стверджує «мешканець». Крім того в своїх коментарях до цієї теми «мешканець» не тільки не спростовує, а навпаки підтверджує інформацію подану «адміном» з цього питання. Зауважимо також, що засновниками сайту є ГО «Рідне місто» та ВМО політичної партії «Нова політика». Знайдіть в Україні хоч один партійний сайт де б так широко в позитивному плані висвітлювалась діяльність інших політичних сил. Чи знайдете Ви в газеті «Комуніст» позитивну інформацію про дії об’єднаної опозиції чи «Удару»? Наша мета на даному етапі це подання об’єктивної інформації про діяльність суб’єктів виборчого процесу кого б це не стосувалось. Разом з тим ми категорично не сприймаємо будь-яких спроб позбавити нас права висловити свою думку на сторінках нашого ж сайту та перетворити його на площадку для піару окремого кандидата.

Таку інформацію ми отримали від одного з членів КПУ, який послався на певні домовленості на обласному рівні.
Деяким підтвердженням правдивості такої інформації є відсутність будь-якої публічної критики названих осіб з боку близького до КПУ «мешканця в/м» його «наїзди на Денисенка, який подав заяву про злочин , вчинений Іващенком.
Про це свідчить також перекладання вини за незаконне підвищення тарифів на тепло з Іващенка на Грушку. Хоч загальновідомо, що рішення про підвищення плати за теплопостачання прийняв не директор «Тепломережі» Грушка, а міськвиконком на чолі з Іващенком.
Крім того, місцева організація КПУ з незрозумілих причин не оприлюднює документ, який свідчить про особисту відповідальність Іващенка по цьому питанню.

Обком КПУ забороняє Пашкевичу критикувати Засуху і Іващенка?(оновлено 19.09): 14 комментариев

 1. Виталий 18.09.2012 at 16:46

  Странная какая то тема.С.Пашкевич выступал и выступает против ПРеступной власти в Василькове во главе с С.Г. Иващенко! В ближайшее время обещал опубликовать факты и раскрыть глаза тем кто поддерживает Васильковскую фракцию «СРЕДИ ВОРОВ ВСЁ ПО ЧЕСНОМУ!»

 2. мешканець в/м 11 19.09.2012 at 00:58

  Не вводьте громаду в «оману» тарифи на тепло розробляє економіст тепломережі, яка повинна посилатись на Постанови НКРЕ, акт регуляторного впливу підписує В.Грушка і головний економіст, місяць іде обговорення цих тарифів з населенням, засідає комісія, яка повинна ці тарифи провести протокольно, а потім місьвиконком затверджує, а голова після цих всіх процедур підписує. Так що більш професійну команду треба набирати. Ось така процедура прийняття тарифів. Працювати треба!!! Що зміниться від Вашого критиканства? Що зробило ГО «Рідне місто» шоб відмінити ці тарифи на тепло, куди писало в які інстанції, до яких депутатів зверталося і що вони зробили? А С.Пашкевич молодець що не ведеться на провокаційні спроби очорнити його і сам нікого не паскудить на відміну інших у передвиборчих перегонах. Порядна людина не буде цим займатися. Бо конфлікти це погані радники!!! Зважьте на це!!! А вказівки КПУ не треба давати, вони мабуть й без Вас знають що ім робити і до низького рівня плінтусів не опускаються!!! Успіху Вам в передвиборчих перегонах!!!

 3. кумець 19.09.2012 at 11:58

  наглость — второе щастя. Заліз в чужий город, поїв капусту, ще й нагадить хоче. Пропоную мещканцю не перетворюватися на міщанина, бути обєктивним і не продаватися як фракція КПУ у верховній зраді.

 4. Андрей Саламатов 19.09.2012 at 20:49

  КПУ в лице Стаса Пашкевича = политическая проститутка!

  Это факт, он доказан жизнью и голосованиями КПУ от ВРУ до ВМР и ВРР!!!

 5. мешканець в/м 11 19.09.2012 at 23:41

  кумець: Ставимся з повагою до Вашої думки, бо ви також являєтесь спільнотою нашого міста і маєте право на вільне висловлювання. Незрозуміло про який «город» йдеться і хто садив «капусту»? Відомо, що огород для дого щоб була урожайніть поливають «навозом». «Міщанин» — слово пахне нафталіном,але в часи капіталістичних відносин його ніхто не відміняв. Зрозуміло, що у нас у всіх погляди різні. Фракція КПУ повинна бути у ВР, бо вона також представляє інтереси значної частини населення. Ви уподобали собі одних лідерів, а інші інших. КПУ — за народ та соціалістичний напрямок в житті кожної людини на відміну від Ваших лідерів — новаторів капіталізма. Так докерувались, що жінкам вік підняли аж до 60 років, щоб зекономити витрати ПФ!!! Далі в дискусію з Вами вступати не доцільно. Ми Вас поважаємо як громадянина Василькова, алн погляди у нас різні. У нас надія тільки на КПУ, яка не стояла і не стоїть осторонь від потреб людей!!! Успіху Вам у політичному спілкуванні.

 6. Илья 20.09.2012 at 10:38

  Саламетов! Что касаеться политических проституток то,лица изображённые вместе с тобой вполне попадают под это определение!!! www.vasilkov.info/forum/i...c=9989&st=50

 7. мешканець в/м 11 21.09.2012 at 00:10

  Відповідь.Андрей Саламатов: Андрей в свое время народ в Василькове неплохо к Вам относился, да и Вы были другим человеком, помогали А.Рудасу, ездили на встречу с будущим президентом и народ Вам верил. А сейчас все говорят, что являясь политическим обозревателем в городе, являясь членом ПР, куда входит фракция КПУ (ваши союзники), ви на глазах у всех обливаете грязью С.Пашкевича. Вы ему завидуете? Что он был офицером коммунистом, которым остается и в настоящее время, а ви побежали и поменяли окраску с красной на синюю!!! Голубих кровей захотелось? Люди Вам верили, а ви их предали. Подумайте над этих, мы Вам доносим настроение общественности. Более ответственными нужно быть в передвыборной кампании, не оскорблять своих опонентов. Вы неплохой человек, но научитесь не оскоблять других, это Вас не красит. Мнение мы Вам донесли. Будьте здоровы!!! Успехов!!!

 8. полковник 21.09.2012 at 09:03

  Давно и внимательно слежу за публикациями на сайте. Особенно меня заинтересовало меня методы дискуссии, которые использует пользователь «мешканец в/м». Из этого сделал следующие выводы:

  1. Присвоил себе право говорить от имени общественности — «возмущенная общественность требует» .

  2. Критику Денисенка нельзя логично объяснить ничем кроме как заказом Иващенка коммунистам «мочить» Денисенка в отместку за его заявление в правоохранительные органы о преступлениях Иващенка. Ведь Денисенко не есть конкурентом Пашкевича на предстоящих выборах.

  3. Коммунисты сознательно уводят от ответственности Иващенка за поднятие тарифов на тепло. Разъяснения админа по этому вопросу безупречны с точки зрения закона. Аргументы «мешканця в/м» не убедительные, поскольку он или не знает законов или сознательно уводит посетителей сайта в сторону.

  4. Интересная тактика ведения дискуссий «мешканцем» — не отвечать на заданные вопросы и навязывать всем свое мнение, выдавая желаемое за действительное. Задаю конкретный вопрос: Чем вызваны злобные нападки на ГО «Ридное мисто» и его руководителя, которые длительное время в положительном плане освещали деятельность Пашкевича как депутата Васильковского горсовета. Может быть Пашкевич готовиться уже к выборам мэра. Не рановато-ли?

 9. Илья 21.09.2012 at 09:17

  Пашкевича в мэры необходимо двигать хотя бы зато, что ОН" ВЕРНЁТ ВАСИЛЬКОВ НАРОДУ!"

 10. Илья 21.09.2012 at 09:44

  www.vasilkov.info/forum/i...c=9989&st=50 Картинка на сегодня явно устарела.Саламетов «побил горшки» с ПикаРским ,а Паджакидзе не может простить Саламатову то,что Андрюша перехватил у него инициативу и первый прогнулся перед Иващенком срывая плакаты оппозиции .

 11. карпо 21.09.2012 at 13:52

  «Мешканець» добалакався до того, що фракція КПУ входить до Партії Регіонів. Даю цитату « ...являясь членом ПР, куда входит фракция КПУ (ваши союзники)...». Ви ще раз визнали те, що КПУ є союзниким Партії Регіонів, а значить, як союзник, несете повну відповідальність за той безлад та тотальну корупцію влаштовану регіоналом Іващенком в місті Василькові. Мені тепер зрозуміло чому ви вигороджуєте свого «союзника» Іващенка, а Боровика, який декілька років поспіль захищає інтереси громади без ніяких підстав почали «мочити».

 12. мешканець в/м 11 22.09.2012 at 00:22

  Відповідь Карпо. Слова ви використовуєте жаргонні «мочити». А. Боровика ніхто не критикує, а говорить правду. Хочеться знати які інтереси громади і в чому захистив А.Боровик? Назвіть такі події. Це добре, коли всі ГО міста будуть проявляти турботу за народ, а не критикувати один одного та піаритися. А яку відповідальність несете Ви, коли поміняли соцстрій на капіталістичний, здобувши при цьому блага — одиниці та збагатившись, коли частина населення залишилась за межею бідності? Про Іващенка в моїх написах не йшлося, не видумуйте і не приписуйте те чого не має! Нам необхідний порядок в місті, а не постійні війни з владою, які крім критики ні до чого не доводять! А що ви особисто зробили щоб припинити як Ви кажете «безлад»?

 13. мешканець в/м 11 22.09.2012 at 02:07

  полковник: Уважаем ваше мнение, как активного посетителя даного сайта. 1.Не передергивайте фаты и высказывания «возмущенная общественность требует», более конкретнее высказывайтесь. Изучите сами закон Украины «Про житлово комунальны послуги», где очень четко говорится как формируется тариф, плюс к этому Постановления КМУ. Акты Государственной комиссии по ценам и т.д., поездите в данные установы и тогда будете рассказывать что правильно или неправильно. Изучите в дополнение к этому массу нормативно-правовых актов. А потом вступайте в дискуссию по поводу формирования тарифов. Власть то прекрасно знает где и что она нарушает или не нарушает. Мы то суды по этому вопросу прошли и имеем положительные решения, а Вы? Так что законы изучайте не поверхносно. Один майор, то ли полковник, уже КП «Васильковтеплосеть» доруководился. 2.Что значит:" Коммунисты сознательно уводят от ответственности Иващенка за поднятие тарифов на тепло. Разъяснения админа по этому вопросу безупречны с точки зрения закона. Аргументы «мешканця в/м» не убедительные, поскольку он или не знает законов или сознательно уводит посетителей сайта в сторону"? Коммунисты первые подняли вопрос и добились чтобы была создана комиссия по расмотрению формирования тарифов на тепло, благодаря С.Пашкевичу, поэтому что-то нет логики в вашем вопросе. Нужно посещать сессии, чтобы что-то слышать и видеть что творится на сессиях!!! А не сидеть дома и давать указивки со своих квартир — «штабов». Если бы не коммунситы, то никто бы этот вопрос и не поднял и не довел до логического завершения, как предусматривает закон и комиссия НКРЕ. Обращаясь к депутату Пашкевичу в его лице мы получили поддержку и поднятие для большинства очень серьезного вопроса платы за тепло. Боремся и имеем положительые решения судов на руках, а Вы? Многим из нас власть в городе говорит, что мы выступаем против мера! Когда ничего не делаешь, а читаешь информацию и замысловатые высказывания на таких сайтах, то возможно кто-то и думает так как и Вы. Подсказка — а Вы сам попытайтесь для жителей хоть что-то сделать. А. Боровик пусть занимается тем чем занимается, это право каждого человека вести ему то дело, которое ближе. Только для некоторых непонятно, что же все-таки сделано ГО «Рідне місто»? Что поменялось в нашем городе, или что вернули обратно у власность города? Просветите, если вы стоите ближе к этой теме. Плиз...

 14. Правда, але не зовсім 09.07.2013 at 22:47

  Це правда, але не зовсім. Секретар обкому КПУ Медведєв дійсно працював на Засуху на виборах, і не лише на Засуху, а й на інші політичні сили, які є противниками комуністів. Він є запроданцем, який майже знищив партійну організацію в області, постійно порушував устав партії, поводився, як феодал. За що його наразі за рішенням пленуму обкому, ініційованого рядовими комуністами, знято з посади і обласні комуністи вимагають від Симоненка виключити його з партії та негайно провести перевибори обкому.

  Але Пашкевич жодних вказівок Медведєва не виконував, він — чесна людина, справжній комуніст і офіцер. Пашкевич партію та людей не зраджував.

  Щодо Засухи і критики її, ось посилання, де чітко видно, що робить Пашкевич:

  www.kpu.ua/pokrashhennya- ...axvatila-pologi/

  Цей матеріал робився за шаленого спротиву Медведєва, який забороняв писати про рейдерство Засухи власній прес-службі, мотивуючи тим, що «Вона не дозволить», і це було як раз у той час, коли на цьому сайті вийшла дана інформація. Чи не дивний збіг? Вочевидь, у пана Боровика були компетентні і дуже оперативні джерела.

  А Київський обком КПУ (апарат обкому, його керівництво) дійсно — корумпована, повністью продана Свободі, ПР, БЮТ структура. яка свідомо працює проти Компартії, і це розуміють усі комуністи в області, наразі більше тисячі членів обласної КПУ виступають проти зрадника і злодія Медведєва, який свідомо розвалює партію та виганяє з усіх партії ЧЕСНИХ комуністів. Більше інформації про зраду першого секретаря Медведєва та розкол обласної КПУ — незабаром.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.