За межами здорового глузду...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні Попович разом з своїми родичами надіслав чергову телеграму Президенту України, на цей  раз з приводу... часткового задоволення позову адміністративним судом щодо перерахунку голосів на одній з виборчих дільниць Василькова.(!!!). У якому світі живе Валерій Федорович? В Україні сьогодні війна, гинуть сотні людей. На плечах Президента сьогодні доля Держави. Кому незрозуміло?..  Підписалось під телеграмою 5 осіб, від імені всіх васильківців.  А як же 75 відсотків виборців нашого міста, які не хочуть бачити Поповича міським головою? Хто дав право йому та його родичам говорити від їх імені.

Колись давно, коли Валерій Федорович того заслуговував, на його захист ставали тисячі мешканців міста. Проте на протязі останніх років, завдяки байдужості до проблем міста, він той авторитет розгубив, і його вже недостатньо, щоб претендувати на вищу у місті посаду.

І, накінець, Президенту України можуть надіслати телеграму з тисячою підписів васильківців такого змісту: — не звертайте уваги на писанину програвшого кандидата, бо вона не відображає дійсного стану справ у Василькові...

За межами здорового глузду...: 8 комментариев

 1. Андрей Саламатов 16.06.2014 at 20:57

  «А як же 75 відсотків виборців нашого міста, які не хочуть бачити Поповича міським головою?»

  Где вы Анатолий Павлович откопали эти 75%???

  5440 голосов и 5548 голосов.

  Явно о 75% вы солгали!!!

  • admin 16.06.2014 at 21:33

   Андрею Саламатову: — Пояснюємо спеціально для Вас і тих, хто не розуміє, звідки взялася ця цифра. 15 тисяч виборців з 20 тисяч, що прийшли на виборчі дільниці проголосували не за Поповича, а за інших кандидатів, Поділіть 15 на 20, отримаєте названу нами цифру. Якщо у Вас є інше трактування цього факту, поділіться з нашими читачами...

   • олег 17.06.2014 at 00:08

    Анатолий Павлович, не далее как год назад, Вы лично упрекали Брика и меня в незнании сколько людей в Василькове и утверджали, что в Василькове все население 33 тис. А, когда, я Вам написал, что всего избирателей только 33 тис, а население больше, Вы лично рассказывали, что цифра избирателей в 33 тис дутая.

    Когда Вы правду пишите.

    • admin 17.06.2014 at 08:41

     Олегу: — ми ніколи не писали, що у Василькові 33 тисячі населення. Перевірити це просто. Знайдіть цю тему на сайті.(09.09.2013 р.) Тоді на офіційному сайті міськради і у програмі Бріка значилось, що у ВАсилькові кількість населення складає 45 тис. чол. У Василькові орієнтовно 36,5 тис мешканців. Відніміть від цієї цифри кількість школярів і дітей дошкільного віку, отримаєте кількість виборців. Ми і сьогодні стверджуємо, що цифра 33 тис. виборців «дута».

     Взагалі, ми знаємо, що пам"ять у вас добра, а тут чомусь підвела...

 2. Андрей Саламатов 16.06.2014 at 22:53

  Анатолий Павлович вы «напёрсточник»! Точно это-же: «А як же 75 відсотків виборців нашого міста, які не хочуть бачити Поповича міським головою?» можно сказать и о Сергее Сабове!

 3. admin 16.06.2014 at 23:10

  Андрею Саламатову: — Попович і його родичі відправили телеграму Президенту України від імені всіх васильківців. В цьому контексті була названа цифра в 75 відсотків. Може Вам відомо, що і Сабов, не будучи оголошеним міським головою, з своїми родичами відправляв телеграми Президенту від імені всіх мешканців міста?..

  Щодо «наперсточника» — ми Вам прощаємо...

 4. Андрей Саламатов 16.06.2014 at 23:16

  Сергій Сабов зареєстрований Васильківським міским головою. Але-ж там із членами Васильківської міської виборчої комісії «НЄПОНЯТКА» вийшла! Наталі «ПЄРЄСТАРАЛАСЯ»...

 5. Група ВТМ 17.06.2014 at 00:16

  А.Саламатову: Не сперечайтеся з А.Боровиком він завжди пише от Громади і завжди перевіряє інформацію. А стосовно Наталі то вона от С. Сабова за труди отримала квіти ми просто здивовані що Маркови--Пекіни такі порядні люди але можливо ми помеляємся що ни такі вони можливо безкорисливі побачемо що буде з 1поверхом гуртожетку 1 мая 4.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.