За людей, а не за партійні бренди...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Завтра обираємо міську владу. Депутатів міськради та міського голову. Міськрада — не Верховна Рада України, а міський голова — не Президент. Тому орієнтуватись на партійні бренди тут ні до чого. Там повноваження одні, а тут зовсім інші. Тим більше, що в списки популярних партій могли «впертися» чимало нєгодяєв.

Тому орієнтуємося на списки, в яких є чесні, порядні, професіонально підготовлені люди, а не нєгодяі, за якими тягнеться негативний шлейф минулого...,

 

За людей, а не за партійні бренди...: 3 комментария

 1. Олександр 25.10.2020 at 14:52

  Повністю погоджуюсь. У нас же як? Як тільки балотуєшся, значить рвешся до корита. Значить також свиня. Така Васильківська супер логіка. А нормальна людина не хоче, щоб на нього так говорили.

  • Локи 06.11.2020 at 23:27

   Как верно подмечено. По 17-25 партий в каждом регионе выставили кандидатов. И Васильков не исключение. Очень много порядочных людей и не меньше партийных списков порядочных людей. Ну не могут порядочные люди объединятся. Наверное это особенность порядочных людей идти под разными лозунгами, разными программами разных партий и желательно на каждые выборы под разными. Порядочные люди каждые выборы партийность меняют

 2. Локи 06.11.2020 at 23:39

  Негодяй, он всегда негодяй, а честные люди меняют партийность каждые выборы. Так, что внимательно смотрите партийные списки, хороших людей в списке той же партии второй раз не встретишь.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.