За кого голосувати?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

А.Боровик — у виборчому бюлетені у нашому одномандатному окрузі два десятки прізвищ кандидатів-мажоритарщиків. Їх список ви можете побачити на сторінках нашого сайту.

 

Не буду нікого переконувати голосувати за того чи іншого кандидата, тим більше, критикувати когось з них. Але я, як і кожен з вас, маю право на свій вибір і 26 жовтня віддам свій голос за конкретного кандидата в народні депутати.

 

Скажу відразу — цей конкретний кондидат — міський голова Українки Павло Козирєв. Чому саме він? Для мене визначальним тут є, на мою думку, найголовніше — Козирєв пройшов випробування довірою людей. Судіть самі. У 2002 році  його обрали міським головою Українки. З того часу громада ще двічі (у 2006 та 2010 р.р.) висловлювала йому довіру.

 

А довіряють мешканці Українки своєму міському голові, мабуть, тому, що у місті відремонтовані дороги і тротуари, які в темний час доби добре освітлюються. Довіряють тому, що в Українці немає засилля МАФів і стихійної торгівлі, немає цілодобово працюючих «пітєйних» закладів і тому подібне.

 

Ви не повірите, але в Українці громадський порядок контролює не міліція, а ГО «Варта», яка вже на протязі 8 років патрулює та підтримує громадський порядок на території міста.

Довіряють Козирєву в Українці, мабуть, ще й тому, що він вміє працювати з людьми і налагодити співпрацю з місцевими громадськими організаціями. Як приклад, у місті добре організоване питання щодо розгляду звернень громадян — чи не найкраще в області.

 

Показово, що під час політичної кризи Козирєв разом з командою не побоявся пройти  через процес люстрації перед всією громадою, яка в котрий раз в березні ц.р. знову висловила йому «вотум довіри».

 

Звичайно і в Українці є чимало невирішених проблем. Та в якому населеному пункті України їх сьогодні немає. Частину цих проблем на місцевому рівні вирішити неможливо. Очевидно, саме тому Козирєв вирішив балотуватись кандидатом в народні депутати України.

 

Як людина, що має гарну освіту та значний досвід роботи в органах місцевого самоврядування, людина, якій довгий час довіряють люди,  Козирєв, на мою особисту думку, краще, ніж будь-хто інший зможе захищати інтереси територіальних громад у вищому законодавчому органі держави.

 

Знаєте, в місцевій газеті «Життя і слово» від 11 жовтня ц.р. один з кандидатів на крісло нардепа сказав: — судіть по реальних справах, не вірте пустим словам!

 

Що ж, у Козирєва реальних справ більш ніж достатньо, щоб гідно представляти Васильківщину і Обухівщину в Верховній Раді України.

 

 

 

 

 

За кого голосувати?.: 3 комментария

 1. Олексій 21.10.2014 at 18:04

  "Чи буде гарний господарник, гарним законотворцем? Можливо місце Козирєва у виконавчій гілці влади, а не в законодавчій?

 2. admin 21.10.2014 at 19:00

  Олексію: — Козирєв не тільки голова Українки, він ще й голова Асоціації малих міст України. Отже проблеми місцевого самоврядування знає «не по наслышке». Крім того, в нього вже є ряд напрацюваних законопроектів з цього питання. Та й, як кажуть — не св"яті горшки ліплять. Було б бажання...

 3. Жидок 22.10.2014 at 13:00

  Лірником усі паркани, дерева, зупинки пообклеїли. Скотчом по 10 раз поперематували. Шо Порошенко, шо партія регіонів — використувують одні і ті ж методи. Введення повних клонів конкурентів у списки, мертві душі, все як колись з Бабаєвими та Засуками — один в один.

  Олігархи ноги об людей витирають похлєщє Януковича. Тільки той був бандит, а ці — богоізбранні. І не дивуйтесь кривавим провокаціям та символічним жертвам на вівтарях «свободи» це нам нагадування про бабин яр. Невігластво народу та слабкість духу перед маніпуляціямит ЗМІ відкрили ящик Пандори на Україні.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.