«Заївся»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Взаємовідносини Сабова і Бріка вже давно вийшли за межу цивілізованих. Користуючись слабкістю Сабова як міського голови, Брік фактично перетворив комунальне підприємство у свою вотчину, при цьому демонстративно перешкоджаючи будь-яким спробам встановити контроль за діяльністю підприємства з боку органів місцевого самоврядування. Багато хто каже, що таким чином Брік намагається приховати «певні сторони» діяльності очолюваного ним підприємства.

У зв"язку з цим нагадаємо Сабову і Бріку ст. 17 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

— «...Відносини органів місцевого самоврядування з підприємствами, установами та організаціями, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, будуються на засадах їх підпорядкованості,підзвітності та підконтрольності,  органам місцевого самоврядування».

 

«Заївся»...: 7 комментариев

 1. Олег 06.03.2015 at 20:32

  Палыч. Откройте государственный реестр юридических лиц и успокойтесь. Там Брик до сих пор директор и согласно законодательства, данные из реестра сеть действительными и любая сторона имеет право ссылаться исключительно на них, пока эти данные не отменены. Можно рассказывать басни и спорить сколько угодно про контракты, распоряжения мера, кто директор, а кто нет. Вы грамотный человек и имеете опыт. В прекрасно знаете, что в любом суде спрашивают свежий «витяг» из реестра. Кто в реестре директор с тем и разговаривают. Когда подписывают любой договор с любым юридическим лицом, берут тоже свежий «витяг» с реестра. Кто в реестре с тем и подписывают. Ни один банк никогда в жизни без свежего витяга не примет подписи директора, если его нет в реестре, ни один нотариус никогда не заверит подпись директора, если его нет в реестре. И даже, если этот директор назначен Сабовым. Нотариусам, банкам это не объяснить, что Сабов принял распоряжение, в реестре директор другой и всю муть, которую Вы тут пишете.

 2. Олег 06.03.2015 at 20:44

  Палыч, кто и что прячет. Приехал Сабов в воскресенье, выбил ногой дверь, приехал в среду полез в драку. два месяца назад с братвой из «Відсічі» приезжал драку устроил. Драку с Пашкевичем устроил. Распоряжения принимает бредовые. Палыч, он, что не умеет без драк работать? Не знает как?

  Сейчас новое решение на сессию пытался протащить о создании охранного предприятия Васильківохорона" и обязать все коммунальные предприятия заключить с ними договора. Понимаете к чему это. Расходы на эту «охорону» ляжут на тарифы. А по факту за деньги каждого горожанина будет работать банда держиморд Сабова и тогда он сможет разворачиваться в полной красе. Представляете, бесплатная банда за деньги с тарифов. Мечта Сабова, а?

  • admin 06.03.2015 at 21:31

   Олегу: — «драки», «распоряжения», «держиморды» — це все антураж.

   Суть питання в тому, що робота КП, через яке проходять величезні кошти( а у зв"язку з значним підвищенням тарифів на опалення вони стануть ще більшими), є абсолютно закритою, і ця закритість насаджується Бріком відверто і зухвало.

   І це вже хвилює не тільки Сабова, а й досить велику кількість споживачів послуг цього підприємства, що, в свою чергу, неодмінно матиме вплив на розвиток ситуації навколо цього в майбутньому...

 3. admin 06.03.2015 at 21:05

  Олегу: — чи не вперше ваш коментар не відповідає темі. Подивіться уважно, там немає жодного слова про те, що Брік не є директором «Тепломережі». Тому ваше багатослів"я про «госреестр» є, принаймі, дивним.

  У нашому матеріалі ми послалися лише на норму закону, яка регулює взаємовідносини між органами місцевого самоврядування і комунальними підприємствами.

  На нашу думку, дії Бріка по цьому питанню далекі не тільки від Закону, а й від загальноприйнятих норм поведінки.

  Разом з тим, мусимо зауважити, що і до Сабова можна пред"явити претензії такого плану.

  Але суть не в тому. Насправді Сабов, рада і виконком, нарешті, громадськість, мають повне право знати, що коїться в кожному з комунальних підприємств, в т.ч. і тому, яким керує Брік.

  Чи ви з цим не згодні?..

  • Олег 07.03.2015 at 01:03

   Палыч, опять риторика в стиле Сабова. Кто и кому отказался дать отчет. Когда Сабов выбил дверь, он отчет просил? Когда приперся и в драку полез тоже отчет просил? Когда с братвой из «Відсічі» приехал и побили машину Терещенко отчет просил? Когда утром с братвой из «Відсічі» приехал и сотрудники все вышли для отпора братве отчет что-ли просили? Придите сами и спросите у Брика все, что Вам интересно и он Вам даст на все ответ. Брик довольно контактный человек. Вызовите на сессию и потребуйте финасовый отчет. Он придет.

   А, то что творит САбов и его товарищи по нелегкой борьбе из «Відсічі» на требование отчета явно не похоже.

   На тепломереже работает много людей. Они все вообще были в шоке от таких приездов мера. Спросите у них, как такое нашествие? Кстати милицию вызвали сотрудники и задерживали Сабова до приезда милиции когда он пытался удрать. Сейчас, что контроль дебошами устанавливают?

 4. admin 07.03.2015 at 10:14

  Олегу: — в ситуації, що склалася навколо «Тепломережі» винні і Сабов і Брік. Сабов тому, що маючи всі законні підстави звільнити Бріка з посади, не зумів зробити це у повній відповідності до Закону.

  Брік тому, що демонстративно і зухвало порушує вимоги Закону в частині взаємовідносин його як керівника КП з органами місцевого самоврядування.

  Крім того, не робіть з Бріка св"ятого. Про фінансові порушення на підприємстві детально розповіла нам одна ваша добра знайома, а про деякі «схеми» — дуже наближена і сьогодні до Іващенка людина. До речі, Сабадаш дещо про це знав, і, навіть, наводив конкретні приклади зловживань у «Тепломережі». Про деякі «речі» говорить Грушка. Ще про щось нам достовірно відомо з інших джерел.

  Виходячи з цього, наша позиція полягає в тому, щоб якнайскоріше провести незалежну перевірку фінансово-господарської діяльності підприємства. В такій перевірці повинен бути зацікавлений і Брік, оскільки вона може зняти всі звинувачення на його адресу і покаже відсутність підстав для його звільнення з посади.

  Щодо того, що особисто Брік прийде на сесію і дасть «финансовий отчет». Не смішіть людей! «Запудрить мозги» нашим дуже «кваліфікованим» депутатам такому кваліфікованому спеціалісту як Брік, те ще з вашою допомогою, «не составит никакого труда»...

  Щоб уникнути звинувачень на нашу адресу в тому, що ми необ"єктивно тут щось написали, ще раз публічно заявимо, що, на нашу думку, Сабов слабкий мер, і що посада міського голови для нього занадто складна. Але це аж ніяк не означає, що всі повинні вставляти йому «палки в колеса»...

 5. Олег 07.03.2015 at 10:25

  Не, чтоб не вставлять ему палки в колеса, нужно физиономию подставлять, когда он приезжает в драку лезть и двери ногами выбивать? Вы же знаете, что ни за отчетом он приезжал, а приперся показать свое я и начал с драки. Это видела вся тепломережа. Милицию вызывали сотрудники, когда увидели, что творит именно Сабов, а Брик на него покушался, как он везде трубит. Палыч, приезжайте Вы туда, там люди не драчливые.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.