З кого беруть приклад Васильківські земельні шулери?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

2012-07-19 19:48 / Максим ЗАДОРОЖНИЙ
№ 27 (22798) Київська правда.

За Осипенка «відповів» Литвин?
Наш дорогий до болю губернатор знову оголошує черговий курс на боротьбу з корупцією та хабарництвом. Таке враження складається з огляду на багатообіцяючі повідомлення та заяви Київської обласної державної адміністрації (КОДА).
Ще весною-2012 на сайті КОДА опублікували гучну статтю: «Земельна сфера Києво-Святошинського району, або Повне перезавантаження». У ній, зокрема, йшлося про таке: «Колишня влада встигла роздати тисячі державних актів на землю – одні земельні ділянки продавалися, інші купувалися, кадастрові книги знищувалися, і цьому сприяла некомпетентність місцевих чиновників. За інформацією правоохоронних органів, понад 30 тисяч гектарів землі було приватизовано з порушенням чинного законодавства. Нині розслідуються сотні кримінальних справ за фактами видачі незаконних актів, незаконного вилучення землі, зокрема через суди...».
Далі у статті розповідалося про незаконну передачу в приватну власність 77 гектарів земель археологічної пам'ятки («Змієві Вали»). «Рівень корупції на території Києво-Святошинського району просто зашкалював, саме тут було найбільше скарг від громадян, обурених зловживаннями в земельній сфері, – повідомляє сайт КОДА. – Дует Литвин-Біба (Вадим Литвин — колишній керівник земельного управління, оголошений у розшук, досудове слідство у кримінальній справі проти нього не завершено – Ред.) перетворив районне управління в приватну контору з вирішення земельних питань…».
Отож, можна було б щиро подякувати команді губернатора Присяжнюка за таку успішну, на перший погляд, боротьбу з розкраданням земель. Але тут є одне невеличке «але»: чому у такому разі дорогий Анатолій Йосипович ще й досі замовчує набагато гучніший земельний скандал навколо його колишнього підлеглого – екс-начальника управління культури та туризму КОДА, депутата облради від Партії регіонів Ігоря Осипенка? Згідно з повідомленням СБУ, пана-«культуриста» ще торік заарештували разом з хабарем (240 тисяч доларів), отриманим за «правильне» розширення меж Княжицької сільради на загальну площу 1200 га. Звернімо увагу: в даному випадку масштаби розкрадання у 16 разів перевищують «досягнення» дуету Литвин-Біба.
Більше того, вину Осипенка (на відміну від згаданих) уже давним-давно доведено: як відомо, Апеляційний суд області підтвердив вирок, винесений Білоцерківським судом (9 років позбавлення волі). Проте «людину Присяжнюка» залишили на волі. Чому? Причини дві. По-перше, «культурист» сам не бажає потрапити до в’язниці. Про це він ще в червні-2012 заявив телеканалу ТВі (програма «Знак оклику»): «Я тюрми не боюсь, але я туди не піду. Я сказав своїй мамі, я сказав всім: я позору в сім'ї не хочу…». По-друге (і це, мабуть, головне): проти цього ув’язнення, вірогідно, виступає і САМ Присяжнюк, який публічно заявив: «Я в той хабар не вірю», «Таких хабарів не буває»… Отож, мабуть, варто віддати належне пану губернатору: «його віра» набагато сильніша за рішення Білоцерківського та Апеляційного судів. Поки що.
З огляду на це хотілося б нагадати Анатолію Йосиповичу про відому біблейську істину: по вірі вашій хай буде й вам…

З кого беруть приклад Васильківські земельні шулери?: 2 комментария

  1. Небайдужий 05.08.2012 at 16:28

    В першу чергу з Іващенка (його молодої команди): Мосійчук, Марков, Мартинюк, також з Сабадаша та його радника Артемки, який уже працює в земельному відділі (Артем 0049 лексус)

  2. Окружко Лідія 06.08.2012 at 20:25

    А у Маркова «Лексуса» немає і до земельної комісії він немає відношення.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.