З Бучанської міськради відкликали двох депутатів

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Бучанська територіальна виборча комісія прийняла рішення припинити повноваження депутатів Бучанської ради. Ними стали представники “Партії захисників Вітчизни” Олексій Гарбуз та Микола Йощенко

Як передає «Моя Київщина», про це “Громаду Приірпіння” повідомив голова фракції “Партії захисників Вітчизни” Олександр Таможній.

Депутатів відкликали за народною ініціативою. Була створена робоча група, зібрані підписи й прийняте остаточне рішення про припинення повноважень Йощенка та Гарбуза на з’їзді представників “Партії захисників Вітчизни”.

“До мене надходили як усні так і письмові звернення громадян після виборів. Люди були не задоволені роботою Йощенка та Гарбуза та їхнім зверхнім ставленням до виборців. Я як голова фракції по закону не можу вплинути на цих депутатів. Тому, я людям пояснив, що на цих депутатів можуть вплинути лише виборці. І я підтримав ініціативу виборців про відкликання цих депутатів. Були проведені збори, створена ініціативна група, яка зібрала в багатомандатному виборчому окрузі близько 400 підписів за відкликанн кожного депутата. Документи були подані до ТВК, яка, розглянувши та перевіривши їх, прийняла відповідне рішення. Остаточне рішення про відкликання цих депутатів було прийняте на всеукраїнському з’їзді “Партії захисників Вітчизни”, – розповідає Таможній.

Йощенко та Гарбуз з голосуванням ТВК за їхнє відкликання не погодилися й звернулися до суду.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.