Юрій Сергієнко: «Дерибану землі нема і не буде!»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Про роботу постійної депутатської комісії Васильківської міської ради VII скликання з питань регулювання земельних відносин говорять люди і публікуються матеріали в ЗМІ. На жаль, дуже часто інформація, яку поширюють про «земельну комісію» окремі «діячі», несправедливо кидає тінь на її членів, і, зокрема, на мене особисто. До певного часу я намагався не звертати уваги на плітки. Але пусті звинувачення у дерибані земель Василькова, які все частіше лунають на мою адресу від різного роду «журналістів» та «громадських активістів», змушують мене давати чіткі відповіді. Адже жоден з тих, від кого лунають подібні звинувачення, чомусь не спромігся поговорити про це зі мною…

Комісія, яку я маю честь очолювати, складається з 4 депутатів. Голова комісії – Юрій Сергієнко (ПП «Сила Людей»). Члени комісії – Микола Неділько (БПП «Солідарність»), Володимир Євменов («Радикальна партія»), Валерій Яценко («Народна партія»). Всі люди різні, від різних політичних сил і кожен має власну позицію. Такий склад комісії, де для прийняття рішення «простою більшістю» потрібно три голоси з чотирьох, ускладнює схвалення сумнівних рішень і просування чиїхось інтересів.

Одразу хочу сказати, що так званого «дерибану» васильківської землі, в якому нас вже почали звинувачувати, нема і за нашої каденції не буде! Жодного рішення про нововиділення бодай «сотки» землі у Василькові міськрада VII скликання на даний час не приймала. І причина тому – незавершена робота над прийняттям нового генерального плану міста, яка, втім, знаходиться вже на кінцевій стадії. Однак, не варто думати, що по прийняттю нового генплану всі бажаючі отримають по земельному наділу. Реалії такі, що бажаючих отримати землю у Василькові багато, а ресурс – дуже обмежений. Лише з числа АТО-шників заяви на безоплатне отримання земельних ділянок вже написало понад 350 чоловік. Це люди, які згідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають першочергове право на отримання землі. А є ще й інші категорії громадян…

Тому, на минулому тижні спільно із головним архітектором міста О. Швецем та секретарем міськради О. Перинською ми здійснили об’їзд перспективних земельних ділянок. Була зроблена аерофотозйомка майбутніх масивів за допомогою безпілотного літального апарату. На основі отриманих даних на найближчу сесію готується проект рішення про детальне планування територій зазначених земельних ділянок. Всього у вказаному документі мова йде про майже 11 Га земель. Сподіваюся, в майбутньому ми отримаємо нові вулиці, де зводитимуть свої будинки десятки сімей, у тому числі й учасників бойових дій.

В цей же час, багатьох лякає наявність у переліку «земельних питань» на кожній черговій сесії десятків проектів рішень щодо нововиділення земельних ділянок, у тому числі і відомим у місті людям. Таку ситуацію дехто сприймає, як лобіювання земельною комісією чиїхось інтересів. Хочу всіх заспокоїти – порядок денний формується на основі поданих заяв від громадян. Тобто якщо, скажімо, будь-який громадянин подає заяву на виділення кількох гектарів землі, то це питання обов’язково з’явиться у порядку денному. Однак це зовсім не означає, що комісія схвалить таке виділення, а міськрада – проголосує за це рішення. Досвідченні маніпулятори використовують такий стан речей у своїх цілях, подаючи інформацію, як їм вигідно. Люди повинні розуміти, що, якщо є звернення громадян (у тому числі й по земельним питанням) – згідно із Законом рада змушена його розглянути, але результат розгляду може бути різним.

Поширення неправдивої інформації, яка компрометує «земельну комісію», на моє переконання, вигідне двом категоріям громадян. По-перше, політичним аутсайдерам, що вже зараз готуються взяти реванш на майбутніх місцевих виборах. По-друге, різного роду земельним аферистам, які, оббріхуючи нас, видурюють у довірливих громадян останні гроші, начебто на вирішення питань з непоступливою комісією.

В такій ситуації хотів би порадити всім мешканцям Василькова не довіряти пліткам та, у разі потреби, спілкуватися з «земельною комісією» без посередників.

Ю. Сергієнко

Юрій Сергієнко: «Дерибану землі нема і не буде!»: 1 комментарий

  1. олег 26.03.2016 at 22:06

    Все очень красиво написано, мол если обращение выносят на сессию, то это не значит, что его одобрила земельная комиссия. А, покажите, так для правдоподобности того, что Вы написали, хотя бы парочку негативных «висновків» земельной комиссии. Так, чтоб Вам поверили те, кто реально разбирается в вопросе. Ну, а если уж по всем вопросам скандальным, которые выносились на последние сессии негативные «висновкі» покажете, то тогда уж и я Вам поверю, в то, что Вы написали. Только вот загвоздочка. «Негативний висновок» оголошуеться на сессії та докладається до проекту рішення". Так вот что-то таких не было на сессиях. Юрий я Вас не обвиняю в дерибане, потому, как мне все равно кто и что дерибанит. Я так немножечко Вам указал на то, как вы дезинформируете в своем выступлении. А, зачем Вы это делаете, не мое дело. Пусть кому надо тот и спрашивает у Вас или у кого угодно. А. чтоб не компрометировали комиссию, как Вы пишете, то Вы хоть иногда для подтверждения Вашей инфы, чтоб кто-нибудь реально поверил, подайте хотя-бы по одному «земельному питанню» хотя-бы один «негативний висновок». Поки, що таких від Вашої самої честної комісії не було та такого висновку ніхто не бачив " Как видите, я не сплетнями, а фактами Вам подтверждаю.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.