Юлькіни «сукіни дєті»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні позачергову сесію міської ради проігнорували всі члени фракції ВО «Батьківщина» у Васильківській міській раді на чолі з головою фракції Олександром Слончаком. Єдиний представник юлькіних слончаківцівців Сергій Сергієнко прибув на пленарне засідання ради в якості «развєдчіка» і участі в голосуванні не брав.

Нагадаємо, що на сесію виносились питання, без прийняття яких опалювальний сезон у Василькові опинився б під загрозою, а всі ми були б приречені замерзати у своїх помешканнях...

Юлькіни «сукіни дєті»...: 3 комментария

 1. Громада 27.09.2018 at 22:06

  От сволота, вони ж в приватних будинках живуть.

 2. Назар 28.09.2018 at 10:25

  Інтереси жителів міста та цих матьківщинних мракобісів цілком протилежні, бо прості люди хочуть, щоб взимку у квартирах було тепло і затишно, а фракція майстра спорту Василькова зі стрибків у гречку навпаки – щоб замерзали, бо коли незадовго до виборів у квартирах холодно і безнадійно, то така розпука на руку матьківщинним хитровжученим курваям, які з шулерською вправністю заявлять, що «усьо пропало», голосуйте за нас (і далі набивайте ґулі від тих самих граблів). На щастя, у міській раді є свідомі депутати, тому холодні зимові вечори васильківчани коротатимуть у теплих квартирах.

 3. Микола Медійко 28.09.2018 at 20:01

  Нема в сашуликів гешефту і халяви, до яких вони так звикли, от і не ходять на сесії, виховують такби мовити депутатську більшість, як бойкотувати і саботувати роботу органу місцевого самоврядування, коли цей орган не вирішує їх особисті шкурні інтереси.

  Добре хоч, що ці нувориші не мають більшості в раді, а то блокували б життєво важливі для міста питання. І взагалі, вся ця «демонстрація сили» з боку купки політичних аутсайдерів та олігофренів нагадує банальне розмахування фалічними символами перед тими, на кого ці символи ніяк не впливають. Сподіваюсь, що на наступних виборах у васильківців вже вистачить розуму не голосувати за відвертих злочинців, аферистів та соціальних паразитів, якими кишить місцевий і немісцевий БЮТ. Коли вже дійде до свідків Юлії Тимошенко, що їхнє косате божество зі своїми однопартійцями живуть за принципом: «пока в странє єсть лохі — дєла у нас нєплохі!» А якщо все ж таки бажання пострибати на граблях у потенційного виборця БЮТ переможе здоровий глузд, тоді йому, виборцю, варто усвідомити один дуже актуальний, але неписаний в усіляких кодексах та інших розумних книжках закон: «якщо лох ведеться на розводку — кидок не пред'являється»

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.