Якщо Сабов винесе питання...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Якщо на наступну сесію буде винесене питання про ліквідацію юридичного відділу і відділу по роботі із зверненнями громадян та створення замість них відділу правового забезпечення міськвиконкому, це стане додатковою підставою для критики Сабова з боку його запеклих опонентів. Зауважимо, на цей раз, « по дєлу».

На нашу думку, і ми про це вже раніше говорили,  більш логічно можна було б говорити про об"єднання юридичного і кадрового відділів, і таке об"єднання у депутатів, можливо, не викликало заперечень...

Якщо Сабов винесе питання...: 5 комментариев

 1. Антивирус 14.02.2015 at 14:28

  Лучше бы ему не по дєлу, а по ......... сделали зауваження. Иногда встряска ........... положительный результат. У меря судя по его действиям в голове каша из спеси, самолюбования, хамства ...........?).Ну и реально подерживаю инициативу «капелан» о иске , только чтоб деньги из личного кармана этого ...... достали.

 2. Леонід 14.02.2015 at 21:41

  А.П. При всій повазі до Вас, дозволю собі повторити запитання: який висновок регламентної депутатської комісії? Все інше — це москальсько-деенерівське словоблудство. Читайте закон про місцеве самоврядування та співставляйте конвульсії окремих осіб з текстом. Всього-навстого. Може досить розпальцовок замість закону? А.П. А хто такий Сабов? Поясніть несвідущому, будь ласка.

 3. Слава Украинов 14.02.2015 at 21:47

  О Сабове, один из Васильковских бизнесменов; "Хто? Сабов! Там нема з ким розмовляти! Очі випучить та мовчить! Дебіл! ".

 4. admin 14.02.2015 at 23:38

  Леоніду: — Чи Ви не знаєте, що сотні, а може й тисячі рішень, міська рада прийняла без висновків профільних постійних депутатських комісій. І така картина не тільки у Василькові, а й по всій Україні. До речі, Закон не регламентує чітко це питання. Більшість депутатів мають право приймати рішення навіть по питаннях, внесених в порядок денний безпосередньо на пленарному засіданні ради.

  Хто такий Сабов? — Міський голова Василькова, як і Збаращенко — селищний голова Гребінок!

  Щодо «москальсько- деенерівського словоблудства»: — ми просто в захваті від Вашого вміння будувати такі змістовні словесні конструкції...

 5. Леонід 15.02.2015 at 00:29

  А.П. Почну з Ваших висновків. Як філолог маю практику не лише побудови словесних (коректно лінгвістично це — семантично-модальні мовні одиниці), а й аналізувати схожі одиниці на їхнє лексичне значення, тобто — визначати, що ж сказано фразою чи потоком словоблудства. P.R як суспільний засіб завжди має за мету «загорнути» зміст в потік словоблудства. Така нажаль практика.

  Те, що Ви гордитеся, що Васильків, у4подібнено всій Україні «херить» таку просту процедуру, як обговорення питань порядку денного постійними комісіями, вказує на Вашу прихильність (я раніше не спостерігав за Вами) до якогсь ординського «одобрямсу». Прийшов Вася з кулеметом на сесію, клацнув залізякою, депутати дружно й злагоджено проголосували з голосу, що вони всі підорасти?.. А як таке рішення виконати? Знаєте?

  Дякую за відповідь на запитання про легітимність . Отже, Завершу Вашу логічну формулу судженння наступним умовивродом -самопризначенй Сабов _ «М»іський голова, безпротокольна Збаращенко — селищний голова, легітимно неімпічметний Янукович — Президент чогось?! А законні норми якось осторонь, А про право й мови немає. Якщо Саьов захоче, то він може зотіти й далі. Його Васильків хотів найняти на роботу не для того, щоб він хотів, а для того, щоб він працював.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.