Якщо не Слончак, то хто?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У зв"язку з неодноразовими зверненнями мешканців Василькова до вищого керівництва ВО «Батьківщина» з критикою  діяльності голови місцевої організації  О. Слончака та фракції цієї політсили у міській раді, цілком ймовірною виглядає зміна її керівника на більш поважану у Василькові людину — наприклад. Василя Сіранчука.

Проте, цього може і не відбутися, оскільки в попередні роки Юля Тимошенко та партійний апарат БЮТ подібні звернення васильківців елементарно ігнорували...

Якщо не Слончак, то хто?.: 13 комментариев

 1. Сергій 20.09.2017 at 21:49

  скажу вам адміне, що у більш поважної людини в місті не хватить ресурсу , що б очолити партійну організацію, як то кажуть в народі — кишка тонка. запитаєте чому, скажу — не має василь михайлович стільки ділянок, якими б він міг розраховуватись за надані привілеї у вищій партійній організації.

 2. Старий полковник 20.09.2017 at 23:26

  Даєшь кожному члену Батьківщини по новій металокерамічній челюсті!

 3. Старик ДВС 21.09.2017 at 10:18

  Уже надоело читать ваши фантазии по поводу будущего Александра Слончака. Я не бабушка Ванда, но со своего опыта скажу, что все у Сансаныча будет «окей».

  Зная политику партии «Батькивщина» , уверен что сейчас никто изменений в руководстве местной ячейки партии делать не будет, как минимум до 2020 года, точно.

  Почитайте СМИ , там много сейчас пишут про прессинг партии Тимошенко в Киевской области, обыски в доме Бондарева, обыски в кабинете Стариковой, прессуя Слончака вы лишь ставите его в тоже положение, в которое его партийное руководство загнала банковая, а тем более прессинг Слончака в Василькоеве делают руками хапуг из партии БПП и предателей из «Батькивщины», которые за землю в рекреационной зоне перебежала к оппонентам.

  Займитесь делом!

  Админ, вон уже все кирпичи украли что складируют на стадионе школы №6, а вы молчите? Слончаку кости моете, может Слончак школу развалил? Или кирпичи ворует тоже Слончак?

 4. Журналист 21.09.2017 at 12:57

  Слончак не только школу развалил, но и город весь. К величайшему сожалению, его промахи и ошибки приходится исправлять людям совсем не причастным! Развал земельных дел и комунального имущества как раз происходило под чётким руководством этого невежи и ворюги! Именно эта особь за бесценок прикарманила наилучшие обьекты комунальной собственности!!! Вы че? Людей простых за лохов держите? Держитесь слуги народа, пружина скоро лопнет!

 5. admin 21.09.2017 at 14:28

  Старику ДВС — давайте не в загальному, а більш конкретно. В даному випадку Слончака почали «пресувати» мешканці вул. та пров. Народовольців. Вони були незадоволені тим, що дочка Слончака намагалась побудувати будинок в парковій зоні, на ділянці, отриманій в сумнівний спосіб.

  Все інше — про пресінг Бондарєва і Старікової і тому подібне, нас не цікавить.

  А щодо «хапуг» — тема дійсно заслуговує на увагу. От тільки чи зрадіє розмові на цю тему Олександр Олександрович, велике питання...

 6. Антивирус 21.09.2017 at 16:51

  Журнализд! А часом не уточнишь — кто ж именно под руководством Сашулыка рушил коммунальщину и помогал ему землю дерибанить?Не те же люди, что и сейчас рулят городом продолжая лошарить громаду? А непричастных там нет — таких там не держат.

  И по дочери слончаковской: на ее месте я бы на этих прессовщиков с провулка подал в суд. Что противозаконного она собиралась делать? Землю ей выделили законно(сомневаетесь- опротестуйте заявлением в прокуратуру),назначение ее указано предельно точно — под строительство.Какие проблемы?

 7. Акти Vist 21.09.2017 at 22:41

  Антивирус мабуть в свій час з сашуликом гарно місто дерибанив, що так захищає його!!!

 8. ВВС 22.09.2017 at 06:51

  За інсайдерською інормацією, вже усі без виключення члени команди СанСанича, без його участі обговорюють питання про його зняття із голів партійноі організаціі та переформатування керівного складу партіі

 9. Старик ДВС 22.09.2017 at 08:46

  ADMIn, вы уводите тему в другое русло, я стараюсь быть объективным в своих рассуждениях, а вы выглядите предвзято. Наблюдая вашу деятельность последние лет 15, могу с уверенностью сказать что вы всегда стараетесь разжечь противостояние в лагере депутатов, что бы легче было влиять на совет.

  О Слончаке, уже надоело читать комментарии написанные одним человеком под разными никами. Чувствуется почерк злой, не молодой женщины который в жизни «чего то» не хватает. Зависть и ненависть к людям вообще, очевидно течет в крови этих интернет тролей... Проблем в городе мало? Крыши в садиках не падают и школы не рушатся?

  Перестаньте пожалуйста будоражить весь город, почему нету акцента на позитивных изменениях?

  По делу Слончака ведь просто все решить в рамках закону , написать в полиции и прокуратуру и подождать ответа и решения суда. Нет, нужно обосрать человека с ног до головы, ведь закон у нас нужен только когда землю дерибанить или бюджет, а правду искать у нас любят удобным для себе способом плюя на закон и порядок.

 10. Антивирус 22.09.2017 at 14:38

  Я верю фактам и руководствуюсь вынесенными юридическими решениями. Все остальное — эмоции и неумение /нежелание анализировать события и видеть причинно-следственные связи.

  А пытання пусть обговорюють... и не болеее .А вообще — хотел бы я присутствовать при том, кто ж именно Сашулыку предъяву кинет и как у него смелости на это хватит. Живете то в одном городе, как бы чего не приключилось.

 11. Думка 23.09.2017 at 13:04

  Перечитавши відгуки дописувачів виникає питання до депутатів місцевої ради, шановні чому багато років підряд змінюючи один одного, засідаючих у виконкомі міста так і не узаконили парки, сквери, шкільні стадіони міста, а продовжуєте дискусії на цю тему. Ось дискусія по О.Слончаку, всі знають що ворон ворону око не виклює. Як би його не полоскали, а він пахтить на все місто. Навіть його декларацію в цій темі помістили. Одні захищають інші дорікають, бо є за що. Місцева БЮТ — значна частина включаючи С.Сергієнка — балабольщики на свою користь, які не спроможні вирішувати практичні питання для людей нашого міста. Ось і плодяться узаконені держакти на будівництво у парковій зоні та інш. А деякі активісти рекомендують звернутися до органів та судів і з"ясовувати там питання, завідомо знаючи що в нашому місті поважні люди мають ТОВСТІ ГАМАНЦІ, завдяки яким всі спірні питання вирішуються на їх користь...

  Приватизовують, беруть, вирішують свої питання ділки міста, бо громада слаба, розпорошена.

 12. Василь 24.09.2017 at 12:24

  Цікаво чи вистачить сил Васильківчанам, щоб розібратись з недалеким та жадібним хапугою Слончаком? Якщо ні, то що вже казати за інших більш спритних місцевих злочинців? Так у нас завжди, ніхто за свої вчинки не відповідає, перевдяглися у вишиванки і далі грабувати... Виходить немає характеру у наших громад... Та й взагалі чи є ті громади? Стадо чи отара не є громадою за визначенням. Поки люди будуть давати можливість усілякій мерзоті та подонкам вилазити собі на голову, останні будуть вважати їх стадом баранів, чи електоральним силосом, яких вчасно треба стригти та різати...

 13. admin 24.09.2017 at 12:57

  Василю — у цьому випадку найпростішим варіантом для виборців Василькова, на нашу думку, буде неголосування на місцевих виборах за список ВО «Батьківщина» допоки Слончак буде очолювати місцеву організацію і бути першим в виборчому списку...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.