Який голова, така і фракція...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Інформація про те, що далеко не бідний голова місцевої «Батьківщини», водночас голова одноіменної фракції у міській раді Олександр Слончак начебто краде газ, ні у кого у Василькові не викликала здивування. Кажуть, дивно було б, якби не крав.

Немає підстав стверджувати, що всі інші члени фракції крадуть газ, або займаються чимось подібним.

Але також немає жодних підстав стверджувати, що вони в своїй депутатській діяльності керуються інтересами своїх виборців.

Навпаки, є чимало доказів того, що підопічні Слончака у міській раді, діють всупереч таким інтересам. На останню позачергову сесію, на якій вирішувалась доля опалювального сезону фракція  не прийшла.

Можливо, в знак солідарності з з Сан Саничем, якому  там би почувалося, як на розпеченій сковорідці...

Який голова, така і фракція...: 1 комментарий

  1. Назар 29.09.2018 at 12:34

    Газове питання є дуже болючим для матьківщинників (не тільки членів, а й членкинь). Спочатку косоголова (з косою на голові) керманичка набивала довго руку і кишені тим, що горить, але не тоне і не пахне. У результаті перевірку газом на вошивість вона не пройшла. Тепер ось вигулькнув у Василькові ще один матьківщинник – сашулик кулібінський, спеціаліст по раціоналізаторству і доведенню до технічної довершеності недосконалих газових лічильників. Не вигоріло, ніхто не оцінив його ідеї, винаходи, розробки. Він також не витримав перевірку газом на вошивість. Хоча обидва матьківщинники мають велику різницю в амбіціях і апетитах, та хвороблива любов до газу зрівняла цих завошивлених газолюбів.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.