Яке «убожєство»!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Вчора присутні на сесії міської ради «воочію» і у всій красі побачили «убожєство» нашої місцевої «потєшної» опозиції. Депутати М. Неділько, С. Сергієнко, О. Слончак, Ю. Коваленко та відставний адміністратор «Сільпо» А. Шевченко по плану своїх кукловодів намагалися зірвати пленарне засідання ради. Більше двох сотень людей були вражені некомпетентністю, безграмотністю, низьким культурним рівнем «потєшників».

На фоні Сабадаша, Перінської, Оглоданого, депутатської більшості яскраво виділялося  «тотальне розумове відставання» опозиціонерів.

Більш детально про події на сесії та про їх наслідки дивіться у нас найближчим часом...

Яке «убожєство»!.: 4 комментария

 1. Пекарский 09.06.2018 at 10:39

  У нас уже можно посмотреть на Вастльків ТБ.

 2. Психіатр 09.06.2018 at 22:48

  Дебільність-ступінь розумової відсталості, обумовлена затримкою розвитку.Страдаючі на дебільність, не здатні впоратись з програмою загальноосвітньої школи, а тим паче з ДЕПУТАТСЬКОЮ діяльністю. Як мінімум , з таким діагнозом Слончак із Сергієнком виглядали на сесії. А Миколі варто подумати, бо з ким поведешся...

 3. Житель міста 09.06.2018 at 23:38

  А чому це ви, admin, не пишите, як цей ди...л (слона маю на увазі) приватизував прибудинкову територію на автопарку, біля самих пвд‘іздів. Знайшов немічний 15 соток під город в дворі багатоповерхівки! Допоможіть бідному Саничу , він же розумововідсталий

 4. Вода 12.06.2018 at 20:33

  Ось, скажіть мені адміне. Мер живе в Києві. Вода там постійно та навіть більше, є і навіть гаряча. Тому, вранці він помиється і ввечері теж. Я, повинен платити за тоненьку струєчку води майже 15 грн. куб. М. За що хочу спитати?

  Чи, може місто мені перерахунок зробить за гавнячі послуги? Навряд чи. Містяни, в більшості повірили меру, щодо його програми води. Програму, ніхто навіть не думав виконувати.

  Пити її не можливо. Вживати кип'яченою не можливо. Прати теж. Залишилось, в цій ржавій, мазутній воді лише якось приймати душ (після якої у дітей дерматіт) та зливати унітаз, хоча б на гавно не впливає. Може мер на місяць із сім'єю в Васильків приїде пожити. Особливо в центрі, і дітей своїх візьме? Та й вам не мішає з військового містечка теж в центрі місяць другий перекантувати, особливо тепер. Думаю, сіра речовина буде в інший бік повернута, і у вас тому числі.

  Просто цікаво, мер та і Ви

  пару стаканчиків води цієї хряпне перед населенням, щоб показати, що в Багдаді все спокійно, спокійно...

  Готовий, в будь-яку годину надати вам це задоволення, якщо ви будете використовувати свою побутову техніку, вживати цю воду, приймати цей душ.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.